İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSATTA OLANLAR BAKABİLİR Mİ

Bu konuyu okuyanlar

dubhe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi forumlar herkese, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat fakültesi 1.sınıftayım. 12 Eylül'de yapılan hazırlık sınavını geçtim. Ama muafiyet sınavından sonra AKSİS sistemine gidiğime önüme ders seçmeyle ilgili bir şey çıkmadı.

Ayın 16sında da dersler başlamış fakat okula hiç gitmedim. Dün AKSİS'e tekrar girdiğimde karşıma ders seçimi çıktı. Zorunlu olanların hepsini seçmelilerden de bir tane seçtikten sonra kaydettim. Şimdi derslerin yanında "DANIŞMAN ONAY BEKLİYOR" yazıyor. Benim statü kısmındaysa "KAYIT YENİLEMEDİ" yazıyor. Ne yapmam gerek bu senem yandı mı? Bu bölümde olanlar rica etsem yardımcı olabilir misiniz, ne yapmam gerektiğini gerçekten anlamadım.

Bana ayın 16sında dersler başladı dediler ama ayın 18inde oryantasyon olmuş, ciddi anlamda kafam karıştı

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
okula gidip öğrenci işleri ile görüşmenizde fayda var, daha oryantasyon haftasındaysanız belki bişeyler yaparlar bide ekle-sil haftası denen bi olay vardı bizim okulda(Hacettepe) belki sizde de vardır, o haftada da şuan seçtiğiniz dersleri onaylarlarsa eğer değişim yaparsınız.

bu arada derslerinizi onaylamaz da siz dersi alamazsanız, ekle-sil haftasında da ders alınmış olarak gözükmeyecektir. bi okula gidin.

Son düzenleme: