İsot İçin Rock Resmi Yaptım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
23
Kullandığım programlar: Photoshop,Corel Paint shop pro ve Corel Draw

isot için yaptığım resme bakın
merhabakh2.jpg

isot topla gel buraya topla gel

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Denizhan sen çok şey oldun gibime geliyor...Anladın sen onu.biraz saygılı ol.senin abin yaşında o dalga geçtiğin kişi-ler...

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
TuningMert dedi ki:
Denizhan sen çok şey oldun gibime geliyor...Anladın sen onu.biraz saygılı ol.senin abin yaşında o dalga geçtiğin kişi-ler...
çok olabilir de.. bu resimde ben bisey göremedim, isotun dinledigi müzik tarzına uygun bir sekil yapmaya calısmıs sanki... ?

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bugüne kadar kimse bana resim yapmadı.Bu ilk :*
Teşekkürler denizhan kardeşim.
Gözlerim doldu o_O Ama ne anlatmaya çalıştın bununla :}
Kal sağlıcakla.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
isot dedi ki:
Bugüne kadar kimse bana resim yapmadı.Bu ilk :*
Teşekkürler denizhan kardeşim.
Gözlerim doldu o_O Ama ne anlatmaya çalıştın bununla :}
Kal sağlıcakla.
sanatçı bu kompozisyonda kuresel ısınmaya karsı bir haykırısı, karedeniz oyunlarının devamının gelmesini isteyen bir resim yapmıs :p

Reaksiyon puanı
23
TuningMert dedi ki:
bende senden büyüğüm saygılı olsana bana istersen forumu sana bırakayım tamam son günün paar günü olduğunda girmiyecem foruma sonra günlerde hatta ne dersin

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Denizhan Dakılır dedi ki:
TuningMert dedi ki:
bende senden büyüğüm saygılı olsana bana istersen forumu sana bırakayım tamam son günün paar günü olduğunda girmiyecem foruma sonra günlerde hatta ne dersin
Girmemende ki sebeb nedir deniz?
Hayırdır ne oluyor.?

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ne oluyo yaw ben bisey anlamadım.. uslu durun bakim ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
TuningMert dedi ki:

Arkadaşlar Ne Diyor Bu Allah Aşkına.Bacak Kadar Çocuk Git Gülüm Başkasına Bulaş Sabah Sabah Yahu...

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
SDN üyelerine yakışmıyor atışmak..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
SDN üyeleri bu tarz konuşmalar ve mesajlaşmalar konunun kilitlenmesine neden olucaktır ve üyeler uyarı alıcaktır. Bilginiz olsun. !!!

Reaksiyon puanı
23
TuningMert dedi ki:
TuningMert dedi ki:

Arkadaşlar Ne Diyor Bu Allah Aşkına.Bacak Kadar Çocuk Git Gülüm Başkasına Bulaş Sabah Sabah Yahu...
ya bak beni kavgaya sürükleme pesimist hep beni görüyor zaten sana verir 3 gün bana verir bir hafta wolf olayıda öyleydi şimdi bırak kavgayı kavgayı başlatan sensin ben isot arkadaşım için bir resim yaptım başkalarınada yaparım yakında ilk aklıma isot geldi isota koydum bunda ne var bundan sonra canım zaten sıkkın birde senle uğraşmıyım sen git normal konuşana bak senin kaç yaşında olduğunu biliyorum ya da öyle zannediyorum sen benden küçüksün banada saygıya davet ediyorum seni burda küçük büyük önemli değil sana hayatta başarılar dilerim.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tartışmanın ileri gideceği düşünülerek kilitlenmiştir.

KİLİT...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...