Iso dosyasını setup haline getirmek

Bu konuyu okuyanlar

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

elimde bir program var ve bu program İSO şeklinde.Bunu ancak daemon tols tarzı programlar ile açabiliyoruz bildiğiniz gibi.Ancak ben bunu SETUP haline getirmek istiyorum.Yani harici diskime kaydetmek istiyorum ve kuracağım zaman setup'a tıklayıp kurulumu yapmak isriyorum.Konuyu yeterince net anlattım sanırım.Rica etsem varsa bilginiz paylaşırmısınız.Eğer varsa böyle bir program lütfen bana sadece program ismini vermeyin nasıl yapıldığınıda kısaca yazarsanız çoks evinirim.

Kolay gelsin.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Windows 10 kullanıyorsanız Deamon Tools'a gerek kalmadan, sağ tuş Bağlan komutunu kullanabilrisiniz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
W10 yükseltmesi almadınız mı? W10 kullanmanızı öneririm. Uğraşmadan elinizin altında olabilir .iso dosyaları.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
deoman tools kullanarak iso içerisindeki dosyayı dışarıya çıkararak harici diskine atabilrsin yada winrar ile iso içindeki verileri dışarı çıkarman gerek :)

ben şahsen öyle yapiyorum

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
deoman tools kullanarak iso içerisindeki dosyayı dışarıya çıkararak harici diskine atabilrsin yada winrar ile iso içindeki verileri dışarı çıkarman gerek :)

ben şahsen öyle yapiyorum

Dediğin gibi oluyor zaten [emoji1] ama tools programı olmayan pcde işe yaramaz o dediğin.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
winrar her pc de var iso ve nrg leri bile açıyor dışarıya çıkar demen yeterli ;)

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
winrar her pc de var iso ve nrg leri bile açıyor dışarıya çıkar demen yeterli ;)

Valla winrar ile klasöre çıkart dedim çıkıyor şimdi...peki çıkma işlemi bitince iso yu silsem sorun olurmu klasördeki dosyalar çalışırmı?

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
isoyu sil sorun olmaz :D klasore cikariyor tabikide calişir yani sıkıntı çıkarmaz yıllardır ben böyle kullanıyorum deoman toolsa hiç gerek duymuyorum

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Windows 8 ve 8 1 de de daemon olmadan mount edilebilir :)

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
evet windows direk açıyor fakat belirli gb ya kadar :D :D

Son mesajlar