Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yasinatagun

Üyecik
Bir grup insan geneli genç bir adaya götürülüyorlar. Reality show olduğunu düşünüyorlar. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum ama savaşıyorlardı sanırım. Bir iki sahne var aklımda sadece. Dünyanın geri kanalı bunları izliyor da olabilir, yada başka bir filmden de bu aklımda kalmış olabilir.
Bir kız vardı erkek arkadaşıyla kameraman karşısında sex yapıyordu. En son herkes teker teker ölüyordu.

Film 2010'dan önceydi buna yüzde yüz eminim.

Ammada zormuş böyle anlatmak ama şu filmi bulmam lazım. Bulana teşekkürler :)

Sinancemtan1

Üyecik
Zamanında Atv de izlediğim bir film vardı. Film bilimkurgu. Üniversiteli bir kız var. Annesinden kalan kolyeyi takınca başka bir dünyadan gelen yaratıkları görebiliyor. Bu yaratıkları bulup avlayan bir grup var. Bu grup sprey boyalar ile portal falan açıyorlar. Yaratıkların hapsedildiği bir geçit var. Bu geçiti birkaç tane rus koruyor. Geçidin olduğu yerler çok soğuk. Kıza olacak olaylar daha önceden mail yoluyla ulaşıyor. Filmin sonunda kızın okulu yıkılıyordu. Serinin ilk filmiydi sanırım.

Sardaukar

Profesör
Bir grup insan geneli genç bir adaya götürülüyorlar. Reality show olduğunu düşünüyorlar. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum ama savaşıyorlardı sanırım. Bir iki sahne var aklımda sadece. Dünyanın geri kanalı bunları izliyor da olabilir, yada başka bir filmden de bu aklımda kalmış olabilir.
Bir kız vardı erkek arkadaşıyla kameraman karşısında sex yapıyordu. En son herkes teker teker ölüyordu.

Film 2010'dan önceydi buna yüzde yüz eminim.

Ammada zormuş böyle anlatmak ama şu filmi bulmam lazım. Bulana teşekkürler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir film de ben sorayım çok eski bir film zaman yolculuğu ile ilgili konusunu tam olarak hatırlamıyorum fakat bir kaç sahnesi var aklımda bir sahnesinde elinde fotograf olan bir kiş var fotografdaki şahıs kovboy kılıklı eski bir resim fakat garip olan kovboydun belindeki tabanca günümüze ait diye bri reklik geciyor zamanda yolculuk yapmak için ellerinde prizma şeklinde bir şey var üzerinde rakamlar olan
backin future 3 olabilirmi ?

Sardaukar

Profesör
malesef değil. japon filmi değildi. hatırladığım kadarıyla bir adaya gidiyorlardı. burda baya bir savaş veriliyordu. yine bu attığın filme benziyor olabilir. gençler vardı genelde sanırım
Daha fazla detay vermelisin dediğin türde çok film çekildi mesela karakterlerden birinin giyimi ortam gibi

Emir Aydın

Legends Never Die...
Yönetici
Moderatör
Büyük ihtimalle 2000 yılı öncesinde yapılmış bir film.Romantizm ve dram.Genel konusunu hatırlamıyorum ancak bir çocuğun sevdiği bir kız var.Hatırladığım kadarıyla ailesi akrabası olan yaşlı bir kadının yanında kalmaya zorlanıyor.Çocuk başlarda bu akrabasını tanımadığı için soğuk davranıyor.Yaşlı kadın zamanla hayat dersi vermeye başlıyor,Ezel dizisindeki Ramiz Dayı misali.
Filmin adı sanırım Fransızca'ydı sanırım,De bölö aslkdasl tarzında bir şeyler diye kalmış aklımda.
Pek yetersiz bilgiler ancak belki bir ihtimal diye yazıyım dedim :)
Çoook eskiden uykum geldiği için akşam filmi yarıda bırakıp adını bir kağıda yazdım.Diğer gün izlemek için internete yazdığımda filmi hiç bir yerde bulamamıştım,o zamanlar çok sıkıntı etmemiştim ancak şimdi çok merak ediyorum kendisini.

Sinancemtan1

Üyecik
Zamanında Atv de izlediğim bir film vardı. Film bilimkurgu. Üniversiteli bir kız var. Annesinden kalan kolyeyi takınca başka bir dünyadan gelen yaratıkları görebiliyor. Bu yaratıkları bulup avlayan bir grup var. Bu grup sprey boyalar ile portal falan açıyorlar. Yaratıkların hapsedildiği bir geçit var. Bu geçiti birkaç tane rus koruyor. Geçidin olduğu yerler çok soğuk. Kıza olacak olaylar daha önceden mail yoluyla ulaşıyor. Filmin sonunda kızın okulu yıkılıyordu. Serinin ilk filmiydi sanırım.
.

ecostom

Üyecik
Benim izlediğim film şöyleydi bi adam vardı bu adam normalde uyanmaması gerekiyordu bi kapsülün içinde bi yeremi ne seyehat ediyorlardı bu adam bir sürü kişi içinden uyanıyordu bi bar vardı hep oraya gidiyordu bardaki barmen robottu sonra bi kızı uyandırıyordu falan heralde işte tam hatırlamıyorum bi yardımcı olun

Emir Aydın

Legends Never Die...
Yönetici
Moderatör
Benim izlediğim film şöyleydi bi adam vardı bu adam normalde uyanmaması gerekiyordu bi kapsülün içinde bi yeremi ne seyehat ediyorlardı bu adam bir sürü kişi içinden uyanıyordu bi bar vardı hep oraya gidiyordu bardaki barmen robottu sonra bi kızı uyandırıyordu falan heralde işte tam hatırlamıyorum bi yardımcı olun
Passengers
Efsane bir filmdir kendisi,çok az oyuncu ile iyi bir çalışma.

PCA34

Üyecik
Merhabalar bir arkadaşım bana tavsiyede bulundu ama ismini hatırlamıyor. Spoiler yemeden anlatabildiği: Bir adam var ve adamın patronu başka şehirde bikaç yaşlıyla birlikte rehabilitasyon merkezinde kalıyor adamın imza alması gerektiği için bu patronun yanına geliyor dönerken bi kaza geçiriyor bi geyiğe çarpıyor sanırım ve orda yaşlıların bulunduğu yerde kalması gerekiyor. Bu filmi bilen çıkar mı ya

Animeci4

Üyecik
Gençler bi film arıyorum, bir erkek yolda dilenci kadınla karşılaşıyor sırtına alıyor, yolculuğa çıkıyorlar, filmin sonunda kadın kılıç ustasına dönüşüyor. Bilen var mı? Anime filmi ya da japon çin yapımı bir film

Kerem Aga

Üyecik
bi tane film vardı türk filmi iki arkadaş birinin adı tarık diye biri falan vardı ekrem abinin otele gidiyolardı orda olaylara karışıyolardı

Elizan19

Üyecik
Merhaba 2000li yillarda izledigim bir film vardi.3 cocuklu bi adam iki kizi bi ogluyla deniz yolculugunda kar firtinasina yakalaniyorlar ada gibi bi yere cikiyorlar baba ve abi yardim icin yanlarindan ayriliyorlar iki kiz cocugu bi sandalin altinda onlari bekliyordu baba ve abi öldügünü dusundugu iki kiz kardesi kar altinda canli buluyordu umarim hatirlarsiniz bana yardimci olursunuz

Coralinejones

Üyecik
Birkaç yıl önce izlediğim bir korku filminin adını bir türlü hatırlamıyorum. Sanırım 2013 yılında izlemiştim
Filmde 12 yaşında kızları olan bir aile yeni bir eve taşınıyor ama evde iki ruh var. Bu ruhlardan biri katil ve kötü olan , aileyi huzursuz eden ruh bu. Diğer ruh ise küçük bir kız. Bu kız ailenin oturduğu bu evde katil olan ruh tarafından öldürülmüş ve ailenin 12 yaşındaki kızıyla iletişim kurarak kızı uyarmaya çalışıyor. Sonra aile eve rahip çağırıyor filan. Filmden net iki şey hatırlıyorum
Film seksenlerde geçiyordu ama seksenler yapımı değildi ve ailenin 12 yaşlarındaki kızları kızıl saçlı ve çilliydi. Sonra filmde bu ailenin bir de komşuları vardı bu komşu ailenin de kendi kızları yaşında bir kızları vardı. Bir akşam bu kız ve ailenin kızı evde teklerdi ve birden elektrik kesiliyordu ve bu komşu kızı karanlıkta tek başına tuvalete gitmek zorunda kalıyordu. Filmden hatırladıklarım bunlar umarım adını bilen biri çıkar yıllardır arıyorum.

fmbozdemir

Üyecik
2019 yılına girmişiz ve ben halaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filmi bulamadım yok mu izleyen arkadaşlar
Tekrardan merhaba herkese daha önce yazdıklarımı da okursanız bu film konusunda yardım rica ediyorum. 2020 ye girmişiz çokkez araştırmama rağmen halen filmi bulabilmiş değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç yıl önce izlediğim bir korku filminin adını bir türlü hatırlamıyorum. Sanırım 2013 yılında izlemiştim
Filmde 12 yaşında kızları olan bir aile yeni bir eve taşınıyor ama evde iki ruh var. Bu ruhlardan biri katil ve kötü olan , aileyi huzursuz eden ruh bu. Diğer ruh ise küçük bir kız. Bu kız ailenin oturduğu bu evde katil olan ruh tarafından öldürülmüş ve ailenin 12 yaşındaki kızıyla iletişim kurarak kızı uyarmaya çalışıyor. Sonra aile eve rahip çağırıyor filan. Filmden net iki şey hatırlıyorum
Film seksenlerde geçiyordu ama seksenler yapımı değildi ve ailenin 12 yaşlarındaki kızları kızıl saçlı ve çilliydi. Sonra filmde bu ailenin bir de komşuları vardı bu komşu ailenin de kendi kızları yaşında bir kızları vardı. Bir akşam bu kız ve ailenin kızı evde teklerdi ve birden elektrik kesiliyordu ve bu komşu kızı karanlıkta tek başına tuvalete gitmek zorunda kalıyordu. Filmden hatırladıklarım bunlar umarım adını bilen biri çıkar yıllardır arıyorum.
Poltergeist: Kötü Ruh serisnden herhangi biri olabilir

Son düzenleme:
stat counter