Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OuzBey

Üyecik
Iyi aksamlar bi filim ariyorum ama 90 yillardi galiba konusu kadin hamile evlerini yanına bi adam tasiniyo kadin surekli ruyalar hayaler goruyo o sirada dünyada değişik seyler oluyo gelen komsu adam melek gibi bisey kadin onun evine falan giriyo Iste surekli cennete masum kalmamis gibi hayaller goruyo doguma gidiyo kadin oluyo bebek yasiyo bir turlu hatirlayamiyorum bulursaniz cok sevinirim tesekurler
6. his olabilir mi ?

Cngz85

Üyecik
Arkadaşlar 2000li yıllarda bir film izlemiştim konusu bir adam diğerine yazdığı cinayet romanını okuması için veriyor ve ortadan kayboluyor romanı alan adam birkaç gün sonra romanı okuyor adama geri vermeye gittiğinde adamı bulamıyor ve kendisi romanı temize çekerek kitap olarak piyasaya sokuyor ardından müthiş bir ün kazaniyor birsure sonra polis adamı sorguya çekiyor ve romandaki cinayetlerin gerçek faili meçhul cinayetler olduğu ortaya çıkıyor adam romanı aldığı adamın evini buluyor ve bir odada maskeler buluyor bu maskeler filmin basindan itibaren adamın karşısına çıkan insanların yüzleri şeklinde ve romanı veren adama ait olduğu anlaşılıyor ve ben bu filmi son 4 yıldır aralıklı olarak bulmaya çalışıyor ve bulamıyorum sanırım bu yüzden deliricem lütfen biri bu filmi izlemiş olsun ve bana adını söylesin 😂😂😂

stat counter