Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Umut YAZGAN

Turn and look around
Yönetici
Moderatör
İyi akşamlar arkadaşlar. Film sanırım kıyamet sonrası bir dünyada geçiyordu. Bir mağara veya yer altı gibi bir yerde insanlar vardı ve hastaydılar. Bir kadın ve bir erkek (başka karakterler varsa da hatırlamıyorum) bu hastalığın ilacını aramaya çıkmışlardı. Biri (yanlış hatırlamıyorsam siyahi bir erkek) yıkık bir şehrin efendisi olmuştu ve galiba ilaç bundaydı. Kahramanlarımız da bu şehre bir şekilde girip ilacı almaya çalışıyordu. Tek hatırladıklarım bunlar. Filmi bilen varsa ismini söylerse sevinirim, teşekkürler.
Los últimos días geldi ilk aklıma fakat anlattıklarınıza göre bu değil bence. Söylemlerinizden yola çıkarak bir film daha var aklımda fakat adını bir türlü aklıma getiremiyorum. Büyük ihtimalle bu aklıma gelmeyendir anlattıklarınıza uyuyor çünkü.

ruhmat

Üyecik
Los últimos días geldi ilk aklıma fakat anlattıklarınıza göre bu değil bence. Söylemlerinizden yola çıkarak bir film daha var aklımda fakat adını bir türlü aklıma getiremiyorum. Büyük ihtimalle bu aklıma gelmeyendir anlattıklarınıza uyuyor çünkü.
ilk bahsettiğinize baktım o değil, olur da aklınıza gelirse ismi yazarsanız sevinirim

hakanbaran34

Üyecik
Bir film vardı kızın biri kayboluyordu diğer kız arkadaşı/kardeşi (tam hatırlamıyorum) onu bulmak için yola koyuluyordu bu kız deli bir ailenin eline düşüyordu kız kardeşini kaçıran ailenin. işte şişman çocuklar falan tecavüz etmeyi deniyordu bu kıza en son hepsini öldürüp kız kardeşini kurtarıyordu kaçarken nine geliyordu onuda çaydanlıkla yakıyordu.Karlı bir yerde geçiyordu bu senaryo kış zamanları.Hatta bir sahne vardı psikopat olan ailenin babasından yatağın altında saklanıyordu abi şu filmi bulun ya yıllardır ararım 1-2 film daha vardı aradığım onları buldum da bu gelmiyor akla :(

kedikahve

Üyecik
merhabalar, bir çok kişi gibi çok eskiden izlediğim filmlerin çoğunu hatırlayamıyorum ancak arda aklıma takılıyor ve bakmak istiyorum. çok aradım ancak bulamadım.
filmin konusu şöyleydi ; iki kız kardeş vardı psişik güçlere sahiplerdi yanlış hatırlamıyorsam metafizikle uğraşıyorlardı ve babası simya ile uğraşıyordu sanırım ancak annelleri ve babaları ölmüş, asosyallerdi, eve bi kardeş erkek arkadaşını getiriyor ona da bir takım güçlerini gösteriyorlar çocuk şaşırıyor birazda korkuyor, kaçıyor diye hatırlıyorum ama emin değilim bağları kopmuyor diye hatırlıyorum. diğer kardeş en sonunda bi tablo yapıyor göz çiziyor. bu çizdiği göz sıradan değildi yangın felan çıkıyordu. diğer kız kardeş çıkartıyordu sanırım yangını böyle bir filmdi,

diğer filmde ablamla izlemiştik gece 12 den sonra verilmişti; bir köyün veya kasabanın erkekleri savaşa gidiyor ve geri gelmiyorlar köyde bir erkek kalıyor o da çok yaşlı bakirelerle alakalı bir filmdi her kız 18 yaşına basınca bu adamla öpüşmek hediyeleri oluyordu bu adam da ölünce köyden çıkmaya çalışıyorlar köyün çevresi mayınlarla çevrili her defasında birini seçip gönderiyorlar belli bir yere kadar gidip geri dönüyorlar.

bir diğer filmde; zamanda yolculuk yapmak için veya ışınlanmak için yanılmıyorsam bellerinin alt kısmında bir delik vardı kordon bayı gibi bir bağı oraya sokunca bir yerlere gidiyorlardı sonuna kadar izleyemedim yaşım küçüktü ailemde kapattı. arada bi kanallar gece yarısından sonra böyle değişik filmler verirdi oralardan biliyorum.

bulabilirseniz şimdiden teşekkürler gerçekten çok aradım son çare buraya yazdım. bu tarz değişik filmleri izlemeyi çok severim film önerisi de alabilirim.

Mabelite123

Üyecik
Merhaba Arkadaşlar
Sanırım 10 yıl kadar önce TRT de izlemiştim.Bir müzik grubu var üyelerinden biri kayboluyor yada hasta oluyor yerine bir kız üye seçiyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam kaybolmasi sahteydi. sonra albüm kaydı yapmak için şato benzeri bı yere gidiyorlar şatonun sahibi yaşlı bir çift var. Yaşlı adam bunlara çok yardımcı oluyor. Özellikle yapımcılarının onları kandirmamsi konusunda. Yaklaşık bir senedir bu filmi arıyorum ne olur bilen biri varsa yazsın.

themachine17

Üyecik
Filmde başrol sevgilisi tarafından terk ediliyor. Başrol yağmurlu bir günde bankta otururken şemsiyeli bir adam tarafından defalarca geçmişe götürülüp bu terk edilme durumunu değiştirmeye çalışıyor. Ama bütün denemelerinde başarısı oluyor. Daha sonra bu terk edilmeyi kabullenip hayatına devam ediyor ve bu durumu değiştirmek için çabalamıyor. Hayatına devam edip başka biriyle birlikte oluyor. Daha sonra terk eden kadın bu adama geri dönmek istiyor ama adamın sevgilisi olduğu için artık onunla beraber olmak istemiyor. Hangi film?

yusuf buçaklı

Üyecik
hah buldum gençler bir film varda ismini bulmamda yardımcı olsanız.
bir genç bir evi kiralıyor ev de kız hayaleti var hayaleti kovamaya çalışırken bir süre sonra alışıyorlar. kız evin eski kiracısıymış bir bulışmaya giderken kaza yapmış komaya girmiş. buluşmaya gittiği kişide evi tutan gnç.

stat counter