Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Biyardımedin

Üyecik
Geleceği gören bir adam var ve filmin basinda bir bar da adamı dövüyor neyse sonra bir örgüt (CIA,FBI) gibi bu adamı çok fazla insan öldürecek bir bombayı durdurmak için istiyorlar adam kaçıyor geleceği gördüğü için kaçması kolay oluyor ama bir şekilde yakalıyorlar.
Bir sahnede adam ekrandaki habere bakarak kız arkadaşının ölümünü önceden görüyor
Oranlarını çok hatırlamıyorum ama filmin sonunda bombayı durduramiyordu.Ama aslinda adam bunları örgüt gelmeden görmüş olduğu anlaşılıyor
Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Geleceği gören bir adam var ve filmin basinda bir bar da adamı dövüyor neyse sonra bir örgüt (CIA,FBI) gibi bu adamı çok fazla insan öldürecek bir bombayı durdurmak için istiyorlar adam kaçıyor geleceği gördüğü için kaçması kolay oluyor ama bir şekilde yakalıyorlar.
Bir sahnede adam ekrandaki habere bakarak kız arkadaşının ölümünü önceden görüyor
Oranlarını çok hatırlamıyorum ama filmin sonunda bombayı durduramiyordu.Ama aslinda adam bunları örgüt gelmeden görmüş olduğu anlaşılıyor
Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Next filmine benziyor ama

free_agent

Asistan
Aklımda sadece bir sahnesi kalmış muhtemelen giriş sahnesi ve çok net:
İki adam tren üstünde dövüşüyor ve kötü olan adamda silah vardı galiba iyi olan ise trenin vagonlarindaki bir araca biniyor ve mermilerden saklanıyor ama yaralanıyor ve biraz sonra adamla elle dövüşüyor ama kötü olan büyük ihtamelle yenecek.Bu iyi adamın takım arkadaşı var sanırım kadındı sniper ile bunlar dövüşürken kötü adamı vurmaya çalışıyor ama takım arkadaşına isabet ediyor ve adam ölüyor sonra kırmızı dolu bir giriş sahnesi acılı bir şarkı ve kan rengi bir girişti
Çok güzel bir film olduğu aklımda kalmış lütfen yardım edin.
Muhtemelen 2000-2010 arası bir film
Skyfall (2012) olabilir

YusufKts

Üyecik
Merhaba, daha önce izlediğim bu filmi bulamadım aylardır.

Uzay gemisinde/istasyonunda geçiyor film. Dünya ya yokolmuş yada yaşanılmaz halde ve insanlık uzayda hayatta kalmış. Yaşadıkları uzay istasyonunda nüfus politikası var tek çocuktan fazlası yasak. Kadının birisi 2 tane kızı var birisini odasında yıllarca saklıyor. Görevliler kontrole geldiğinde odanın zeminindeki panelin altına saklanıyordu kız. Daha sonra gizli gizli dışarı çıkıyordu. İlerleyen zamanda filmde oksijen sorunu oluşuyor ve nüfusu azaltmak için kendi belirledikleri alt kısım insan sınıfından bazılarını seçerek toplu halde uyutup gemiden dışarıya atıyorlardı. Daha fazlasını şuan hatırlayamıyorum bulabilene helal olsun gerçekten :)

YusufKts

Üyecik
++
Merhaba, daha önce izlediğim bu filmi bulamadım aylardır.

Uzay gemisinde/istasyonunda geçiyor film. Dünya ya yokolmuş yada yaşanılmaz halde ve insanlık uzayda hayatta kalmış. Yaşadıkları uzay istasyonunda nüfus politikası var tek çocuktan fazlası yasak. Kadının birisi 2 tane kızı var birisini odasında yıllarca saklıyor. Görevliler kontrole geldiğinde odanın zeminindeki panelin altına saklanıyordu kız. Daha sonra gizli gizli dışarı çıkıyordu. İlerleyen zamanda filmde oksijen sorunu oluşuyor ve nüfusu azaltmak için kendi belirledikleri alt kısım insan sınıfından bazılarını seçerek toplu halde uyutup gemiden dışarıya atıyorlardı. Daha fazlasını şuan hatırlayamıyorum bulabilene helal olsun gerçekten :)
++

s_prg

Üyecik
merhaba arkadaşlar. filmin başlangıcında adamın biri sinirli bi halde üstü açık otomobiliyle gidiyor adamımız çok sinirli ve ellerini direksiyona vurarak fuck fuck fuck diye bağırıyor o sırada başka bir araç yandan çarpıp adamı öldürüyor eski bi film olması lazım hatırlayanınız varmı acaba :D

Lyviq

Asistan
Merhabalar bulamadığım 3 film var umarım bulunurlar

1:Film:
Adı bile aklımda olan filmi bulamadım . 2 sene önce Ramazan da gece televizyon da izlemiştim. Mahşerin 4 atlısı diye çevirmişlerdi. Sanırım bizim Türkler öyle bir çeviriyor ki orjinal adıyla alakasız oluyor, mahşerin 4 atlısı ile ilgili 2 film var,2 side değil. Filmin konusuna gelecek olursak çoğunlukla çocuğa odaklı filmdi. Sanırım babası annesinden ayrılıp uzak bir yere taşınıyorlardı dedesinin yanına falan. Babası çocuğu çoğu zaman kemerle dövüyordu, çocuk devamlı rüya görüyordu bu atlılarla ilgili. Bir sahnede de çocuğun etrafında 4 atlı kılıç,balta,gürz vs silahları vardı yüzleri de maskeli veya siyah dı bu çocuk ortada, atılılar da etrafında şaha kalkıp duruyorlardı :d bu filmi bileniniz var mı?

Çocuğun içinde şeytan vardı sanırım.
Bildiğimiz Mahşerin 4 atlısı atlılarının filmiydi eski yapım değil 2005 ve üstü bir yapım olmalı.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Film:
Çok fazla aklımda olmayan film sahnesi var umarım bulunur.Tek mekan filmiydi,Ev bina değil tek katlı bahçeli vs evdi.Kadın,erkek bide sanırım komşu veya evin bir şeyiyle ilgilenen adam vardı kız kördü evde yaşayan adam bu kızı tutsak mı ne tutuyordu veya kız gitmek istiyordu adam izin vermiyordu kız bu adam işe gittiğinde kaçma yolu arıyordu kapıyı vs buluyordu fakat şifreliydi evin içi çok ışık alıyordu beyazdı yani çoğu sahne.Son sahnede de birisi ölüyordu her filmde olduğu gibi heralde kız adamı bıçaklıyordu.

Kız hamile olabilir bu arada son sahne de karnını falan tutuyordu hatırladığım bu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Film:
Bir kadın alışveriş merkezinden veya işten çıkıp arabasına yürüyordu bir adam bunu bez ile bayıltıp bagaja atıp eve götürüyordu.Ev yatay olarak uzun her yeri cam olan çimenli bir evdi sağda solda kimse yoktu kızı evde özel bi odaya koymuştu oda tablonun altındaki düğmeden açılıyordu the flashda ki wellsin gizli odası gibi odanın içi kırmızımsı tarzdaydı.Daha sonra adam bu kızı çıkartıp beraber yemek falan yiyorlardı sonra adama birşey diyince adam sinirlenip tabak vs kırıyordu böyle bir filmdi son sahnede de bu adamın eski karısı mı ne geliyordu yanında bir küçük çocukla.

Filmin ortalarında veya sonlarına doğruda bir bıçak boğuşma sahnesi oluyordu sanırım kimse ölmüyordu sadece ufak kesikler oluyordu adamda.

Film ortalarında da bir temizlikçi geliyordu adam da temizlikçiyle konuşup gitmesini sağlıyordu bu ev adamın değil başka bir tanıdığının evi olabilir.

Dizi değil,2000 altı yapım değil

The Judge

CR-Vtta
Yönetici
Mod. Adayı
Çok fazla aklımda olmayan film sahnesi var umarım bulunur.Tek mekan filmiydi,Ev bina değil tek katlı bahçeli vs evdi.Kadın,erkek bide sanırım komşu veya evin bir şeyiyle ilgilenen adam vardı kız kördü evde yaşayan adam bu kızı tutsak mı ne tutuyordu veya kız gitmek istiyordu adam izin vermiyordu kız bu adam işe gittiğinde kaçma yolu arıyordu kapıyı vs buluyordu fakat şifreliydi evin içi çok ışık alıyordu beyazdı yani çoğu sahne.Son sahnede de birisi ölüyordu her filmde olduğu gibi heralde kız adamı bıçaklıyordu.

Kız hamile olabilir bu arada son sahne de karnını falan tutuyordu hatırladığım bu.
Ex Machine Olabilir mi çağrıştırdı biraz.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
bu arada türk yapımı bir filim vardı 40-45 yaşlarında bir adam mafya filandı ya da mafyaya yardım ediyordu babasının bir arkadaşı o adamı çocukken kaçırmıştı ve kendi için kullanıyordu ve ona tüm mafyaları öldürmesi görevini vermişti çünkü ona bir zehir içirmişti 6 saatlik filan zehir etkisini gösteriyordu işte bir polis de vardı o adama yardım eden ve filmin sonunda adama 100 tane zincir kelepçe filan hapise atmışları ama mutlu son ile bitmişti kafam bir lol o yüzden saçmalaya saçmalaya ytazdım ama türk yapımı olduğu için biliyorsunuzdur.

mailorder2014

Üyecik
Herkese merhaba.
Yıllar önce zombi yada vampirle alakalı bir film izledim tv de. Filmden hatırladığım kesitler bir kız varili açıyordu içinde ceset yada zombi
Vardı daha sonra markete giriyorlardı çocuk ve kız motorla zombilerden kaçarak marketi zombiler basıyordu. Böyle bir filmdi epey eski hatırlayan varsa memnun kalırım. Şimdiden teşekkür ederim.

s_prg

Üyecik
ya arkadaş konu konu açıyosunuz film buluyoruz diye bi halt ettiğiniz yok

The Judge

CR-Vtta
Yönetici
Mod. Adayı
ya arkadaş konu konu açıyosunuz film buluyoruz diye bi halt ettiğiniz yok
Saçma sapan konuşup adamı sinirlendirme.
Konuyu adam akıllı idrak et ona göre yorum yap.
Hayatımızın her saniyesinde çekilmiş bütün filmleri izleyip sen ya da bir başkasına hatırlaması konusunda yardım etmiyoruz!

Alev00

Üyecik
Iyi aksamlar bi filim ariyorum ama 90 yillardi galiba konusu kadin hamile evlerini yanına bi adam tasiniyo kadin surekli ruyalar hayaler goruyo o sirada dünyada değişik seyler oluyo gelen komsu adam melek gibi bisey kadin onun evine falan giriyo Iste surekli cennete masum kalmamis gibi hayaller goruyo doguma gidiyo kadin oluyo bebek yasiyo bir turlu hatirlayamiyorum bulursaniz cok sevinirim tesekurler

stat counter