Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sekoooo

Üyecik
eski bir film olması lazım 2 yada 3 tane erkek oyuncu vardı bir tanesi siyahı filmın konusu erkek neslinin tükendigi ve kadınların hayatta kalan erkkeler için birbiriyle savaştıgı bir dünya
hatırladıgım bir sahnesi söyle: kalabalık bir kadın grubu ile karsılasan bu adamlar yanlarındaki nehire çicek atıyorlar ve kadınlardan yuzurek ilk yakayan ile birlikte olucaklardı yada sevgili hatırlamıyorum bilen varsa lütfen deliricem geceleri dusunmekten yatamıyorum :D :D

goldenpars8

Üyecik
Beyler Bi Film vardı 2 ordu savaşıyordu 1 tane dombili ve 1 tane zayıf adam vardı Birtanede yaşlı adamdan iksir alıp böyle klonlanıyorlardı Komiklik İçeriyordu Kuleler filan vardı filmde birsürü ordu vs onların ordusu kapışıyordu adını bulabilen varsa ve yazarsa çok teşekkür ederim.

Gökçe Asena

Profesör
Beyler Bi Film vardı 2 ordu savaşıyordu 1 tane dombili ve 1 tane zayıf adam vardı Birtanede yaşlı adamdan iksir alıp böyle klonlanıyorlardı Komiklik İçeriyordu Kuleler filan vardı filmde birsürü ordu vs onların ordusu kapışıyordu adını bulabilen varsa ve yazarsa çok teşekkür ederim.
'Asterisk ve Oburisk Sezara Karşı.'

samu2

Üyecik
bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz

---- Mesajlar birleştirildi ----

bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

BİLGE_5353

Üyecik
Belki bi 7-8 yıl vardır soguk bi ülkede geciyordu film.Çocuklar buz tutmus gölün üzerinde oyun oynuyordu topları kacıyordu ezik bi cocugu topu alması için buz gölünün ortasına gönderiyorlardı buz kırılıp cocuk ölüyodu.Yıllar sonra cocuklar büyüyünce o diğer cocuklar teker teker ölüyodu meger o ölen cocugun annesi intikam alıyorumus.Ama ismini hatrlayamıyorum :((

Serso2555

Üyecik
Arkadaşlar 1 filmi ikinci defa izlemem çok ender bir olaydır ama bu filmi epeydir bulamadım hatırladığım kadarıyla film cinsel komedi ama erotizim % 10 komedi % 90 yaklaşık 4 yada 5 evli çift var her bir ciftin ayrı ayrı fantazileri var kimi tecevüz edilmek kimi uykudayken kimi çiftse ağlayan eşiyle sevişme gibi dürtülere sahip olay bu ama bi türlü bulamıyorum en fazla 10 yıllık bir film lütfen yardım edin

the little death filmi nihayet buldum ama hala türkçe dublaj yok

Son düzenleme:

LyfeX

Asistan
Bir film vardı. Bir çift adaya gidiyor başkalarına katil süsü veriyorlar fakat asıl katil kendileriydi.Filmin sonunda anlayabiliyorduk onların katil olduğu filmin adı neydi ya?

hasantürkel

Üyecik
çocukluğumda izlediğim bi filmdi yer altı dünyası vardı ve o yer altı dünyasından bütün dünyadaki çocuk odalarının yatak altlarına çıkabiliyorlardı.. adını yıllardır hatırlayamıyorum filmin

devman2002

Asistan
Anime bir çizgi filmdi. 5 6 tane lise öğrencisi genç gizli bir mekana gidip bilgisayaın içine girip virüslerle savaşıyordu. Bir tanesi dışarda kalıp onlara uzaktan destek veriyordu. Bilgisayarın içine girdikleri zaman görüntü 3D oluyordu. Bilgisayar dışında ki bölümler ise klasik Anime çizimiydi. 6 7 sene önce Cine5 kanalının sabah çizgi film kuşağında vardı. Adını bilen var mı?

semfairy

Üyecik
merhaba,
yıllar önce izlediğim bir filmin adını bilen varsa çok sevinecegim. 30 yaşlarında bir kadın karşı cinsle ilşiki yaşamakta zorlanmakta ve evlenememektedir. bunun sebebi ise karşısına çıkan tüm adamların zihnini okuma kabiliyetine sahip olmasıdır. adamların akıllarından gecen kötü düşünceler kendisini rahatsız ettiği için ilişkilerini sürdürememektedir. bir keresinde yanılmıyorsam bir universite profesoruyle tanışır ciddi biri olacagı umuduyla ancak gittikleri romantik bir yemek ortamında adamın aklından çok çirkin fanteziler gecmektedir ve kadın adamın tüm bu cinsel fantezilerini okur ve ondan da ayrılır. sonunda başka bi adamla tanışır... bu adamın da ona karşı dusunceleri çok masume değildir ancak aralarında bi aşk ilişkisi gelişir ve yanlış hatırlamıyorsam evlenirler sonunda. bu filmin adı neydi allah aşkına? yardım ltf.

BİLGE_5353

Üyecik
Merhaba arkadaşlar umarım bilen vardır. Sarısın bir kız var yakın bi kız arkadaşıyla birlikte kalıyor bi akşam dışarı çıkıyorlar bara gidiyorlar her neyse orda bi kaç erkekle yakın oluyorlar aralarından biri sarışın olan kızın içkisine bi madde hap koyuyor sonra Kıza tecavüz ediyorlar tuvalette yanlış hatırlamıyorsam.. kızın ruhu o an evde dolaşıyor artık hatta yakın arkadasına da aynısını yapacaklarken sarışın olan kızın ruhu engel oluyor bardağa vuruyor film çok güzeldi eski bi şey cd kapağı ise sarısın kızın resmî var bağırıyor ve ruhuda aynı şekil kapakta görünüyor . Bilen varsa söyleyebilir miii
Aynalar var benzeri̇ bi̇ fi̇lm kiz esmerdi̇ ama dedi̇ğİn fi̇lme çok benzi̇yor.2 fi̇lmi̇ vardi

arkdadaşlar selam. ben bu filmi şehirler arası yolculuk yaparken izlemiştim ama yarısında yolculuk bittiği için bitirmedim. Sonra da ismini unuttum. Kafayı yicem, ne oyuncuların adını hatırlıyorum-ki öyle çok bilindik isimler değildi- ne de ismini. Ama film bilim kurgu filmi ve aslında isminden bahsedilen bir film olduğunu da hatırlıyorum. Filmde karı koca bilim insanı iki doktor var, insanların ölmesinin ruhla mı yoksa nöronlardan sinir iletiminin aktarımının sonlandırması ile mi ilişkili olduğu üzerine bir araştırmaya giriyorlar. Hatta erkek olan doktrou bir konferasn sonrasında terörist kılıklı manyağın biri vuruyor. Allah'tan adam ölmüyor ama sonrasında adam hastalanıyor ve hastalığına çare bulamıyorlar. Sonrasında anlşılıyor ki adamın yediği kurşunda radyoaktif bir bulaş var ve bundan kurtulması mümkün değil. Bu iki doktorun kurduğu bilinçli bir bilgisayar sistemi var, hani şu herşeyi bilen, cevap veren cinsinden. adam ölüme her geçen gün yaklaşırken kadın olan doktor admın bilincini bilgisyara aktarmaya çalışıyor. Adam en sonunda ölüyor ve kadın sürekli bilgisayra konuşarak, yazarak kocasının bilinç düzeyine sesleniyor, tam herşeyden vazgeçip bilgisayarı da yok etmeye karar verdikleri anda adam karısınla bilgisayarın ekranından yazı ile iletişime geçiyor. Tam bu esnada benim de yolculuğum bitiyor:( offff bulamıyorum filmi yardım edin noluuuuur
2014 YAPIMI FİLMİN ADI EVRİM

Son düzenleme:

Aryaa

Üyecik
8 ,10 yıl önce tarihten pek emin değilim uzak doğu filmi izlemiştim japon filmiydi galiba 2 serisi vardı filmi tam hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla tv yarışması gibi birşeydi ama normal yarışmalar gibi değildi bir grup insanı topluyorlardı böyle akıl oyunu gibi şeyler oynuyorlardı 2. Filminde hatta Havva ve ademi baz alarak en oynuyorlardı elmalara numara yazıp diğerlerini eliyorlardı sona kalanda para ödülü alıyordu inş yardımcı olursunuz ama bulunacağından umutsuzum ve burada yeniyim yardımcı olur anız sevinirim

hazalkara

Üyecik
arkadaşlar yıllar önce atv izlediğim bir film vardı iki kız kardeş bir adam aynı evde yaşıyordu adam ilkinde sarışın kadınla beraberdi sonra diğer kızıl kardeş adamı yoldan çıkardı ama gerilim korku tarzı farklı bir tarzdı bilen varsa yazsın 20 gündür araştırıyorum.

St26140

Üyecik
Arkadaşlar bi film vardı adam evini terk etmiş bi arkadaşı restaurantta çalışan bi kızın yanına götürmüştü bi süre o kadınla kaldı adam kıvırcık saçlı kadın
Sevişmişlerdi falan kadının terasında kendi karısıyla boşanma kararı almışlardı

semfairy

Üyecik
merhaba,
yıllar önce izlediğim bir filmin adını bilen varsa çok sevinecegim. 30 yaşlarında bir kadın karşı cinsle ilşiki yaşamakta zorlanmakta ve evlenememektedir. bunun sebebi ise karşısına çıkan tüm adamların zihnini okuma kabiliyetine sahip olmasıdır. adamların akıllarından gecen kötü düşünceler kendisini rahatsız ettiği için ilişkilerini sürdürememektedir. bir keresinde yanılmıyorsam bir universite profesoruyle tanışır ciddi biri olacagı umuduyla ancak gittikleri romantik bir yemek ortamında adamın aklından çok çirkin fanteziler gecmektedir ve kadın adamın tüm bu cinsel fantezilerini okur ve ondan da ayrılır. sonunda başka bi adamla tanışır... bu adamın da ona karşı dusunceleri çok masume değildir ancak aralarında bi aşk ilişkisi gelişir ve yanlış hatırlamıyorsam evlenirler sonunda. bu filmin adı neydi allah aşkına? yardım ltf.

vuenxx54

Üyecik
merhaba,
Hocam adını bulursanız banada söyleyin lütfen :D

aaaaaaaaaaaaa

Üyecik
ya bir film vardı fragmanını youtubede reklam olarak görmüştüm çocuğun kafası kocamandı şapka giyiyor çantasını omzuna takıp çıkıyordu filmin adı b ile başlıyordu ismini yanlış söylüyorlardı

stat counter