İşletim Sistemleri Menüsü Yok?

Bu konuyu okuyanlar

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
c'de xp kuruluydu, d'ye vista kurayım dedim fakat şimdi açılışta direk vista açılıyo. xp'yi seçemiorum. bunun bi çözümü var mı arkadaşlar?

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
programı yükledim xp eklemeye kalkınca NTLDR Not Found! hatası veriyo.şimdi ne yapmam lazım?

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
NTLDR not found! diyorsa Windows XP'yi kaldırmışsın ne yazıkki Dosyalarının durduğuna Emin ol. Aski Taktirde zaten Windows Vista otomatik olarak yapılandırıyor.

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xp c diskinde kuruluydu d diskini vista cd si ile formatladım c'ye dokunmadım. şu anda tekrar baktığımda xp d diskinde gözüküyo. yani c ile d yer değiştirmiş:wacko:

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Windows Vista Boot'dan Sonra kendi Olduğu Sürücü'yü C yapar Daha Doğrusu öyle gösterir.

2shared - download ntldr

Bu Dosyayı indirip D Sürücüsünün içine atıp Tekrar easy BCD ile denermisin ?

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu sefer işletim sistemleri menüsünden xp seçince hata vermio ama pc yi resetleyip tekrar işletim sistemleri menüsüne dönüo.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Windows XP'nin coğu boot dosyaları silinmiş gibime geliyor . başka Çaresi düşünen var mı acaba? :)

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neyse çok teşekkürler stone, yardımların için. en iyisi tamamen formatlayıp home basic kurmak.:happy:

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kardeş bak senin işin çözümü şudur.
önce iki işletim sisteminide kaldıracaksın.
c sürücüsüne vista kur. d sürücüsünede xp. burda dikkat etmen gereken nokta ise önce vistayı kurmalısın. o zaman sorunun kalmıyor. boot menüsünde iki işletim sisteminide görebiliyorsun...

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş bak senin işin çözümü şudur.
önce iki işletim sisteminide kaldıracaksın.
c sürücüsüne vista kur. d sürücüsünede xp. burda dikkat etmen gereken nokta ise önce vistayı kurmalısın. o zaman sorunun kalmıyor. boot menüsünde iki işletim sisteminide görebiliyorsun...
saol anarchst.

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
easybcd yi denemedim ama xp eklerken kurulum yerini sormadı mı c mi d mi diye.direk d olarak göstermiştir belki xp yi.o yüzden ntldrhatası vermiştir.

hangman

Asistan
Reaksiyon puanı
0
direk c olarak gösteriodu ve açılışta hata verdi, çünkü c ile d yer değiştirmişti:), sonra d olarak düzelttim bu sefer de reset attı. bu arada formatladım pc yi.