İşlemcim 100 derece, ucuz işlemci fanı önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Minecraft oynarken 100, Minecraft'ı kapatınca 98 derece oluyor.

7934inciz464968.png

(AMD Athlon II X4 630 2.8 GHz - AM3)

Bu fan nasıl? Teknobiyotik güvenilir midir? Sorun çıkarır mı?

http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/islemci-sogutucu/akasa-nero-3-amd-intel-lga-775-1156-1155-1366-2011-islemci-sogutucusu.html

Daha ucuza işimi görebilecek bir şeyler var mıdır? Fan almam mecburi oldu şimdi. Bir de fanı kendim takacağım, içinden macun çıkar mı? Macunu sürmek zor mudur yani ne kadar sürmek gerekir?

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Önerilen soğutucu güzel. MAcunuda içinden çıkıyor ama kıvam sorunu var sanırım. Çok katı bir yapısı varmış. Küçük kasanız varsa montajı zorlayabilir.Yorumlarından okuduğum kadarıyla onu anladım.
Daha önce sürmediyseniz bir bilgisayarcıda sürdürün macunu ve taktırın. Yada örnek videolar izleyerek sizde sürebilirsiniz.

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Önerilen soğutucu güzel. MAcunuda içinden çıkıyor ama kıvam sorunu var sanırım. Çok katı bir yapısı varmış. Küçük kasanız varsa montajı zorlayabilir.Yorumlarından okuduğum kadarıyla onu anladım.
Daha önce sürmediyseniz bir bilgisayarcıda sürdürün macunu ve taktırın. Yada örnek videolar izleyerek sizde sürebilirsiniz.
açık sistem kullandığın oldumu black

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
kasa olmadan anakartın üzerinde ram işlemci ekran kartı yanındada psu olan hani

- - - Mesaj Güncellendi - - -

:):)

:D Ha yok hocam. Test için geçici olarak kullandık eskiden ama ben evde o şekilde kullanmadım hiç donanım. Ne olduki?