İşlemci Soğutucumun Yazılımı Maalesef İşlemci Soğutucusunu Görmüyor Ve Bende Yazılımı Kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

HammerBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemcim Ryzen 7 1700 İçinden Çıkan İşlemci Soğutucusu Wraith Spire (RGB) Işığı Yanıyor Ama Tek Renk Oda Kırmızı Gerekli SS Ler Aşağıda Bulunuyor Zaten İndirdiğim Uygulama Kendi Sitesinde Yazan Wraith Max Uygulaması Sitede Wraith Spire (RGB) niz Varsa Bunu İndirin Diyor Zaten Kutudan Driver v.b Çıkmadı SS Ler Aşağıda Şimdiden Herkese Teşşekürler !

SS-1 Screenshot
SS-2 Screenshot
SS-3 Screenshot (SOĞUTUCU TAKILI)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Wraith Prism modeli RGB ışık sağlıyor sadece diye biliyorum. Diğer modeller tek renk ışık yanıyor ve sanırım bunu da anakartın herhangi bir RGB programı varsa yönetilebiliyor.

HammerBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SS-1 Screenshot Gördüğünüz Gibi Bu Kendi Sitesi Şu Anakartın Uygulamasına Bakıcam Teşşekür Ederim

Reaksiyon puanı
16,118
öncelikle o resimleri link olarak değil normal koy yok onu beceremiyorsan buraya kadar.

HammerBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle o resimleri link olarak değil normal koy yok onu beceremiyorsan buraya kadar.
LightShot Kullanıyorum Böyle Daha Kolay Oluyor Ayrıca İsmimin Altına Bakarsan Üyecik Yazıyor Bu Forum İşlerinde Tecrübem Yok Daha Nazik Bir Dille Söyleyebilirdin

---- Mesajlar birleştirildi ----

ÇÖZÜLDÜ!! Asus All Suiteyi İndirdim Ve Sorun Çözüldü 3 Renk Var 2-3 Renk İşaretliyebiliyosunuz Ve Farklı Renkler Oluşuyor

SS-1 Screenshot

Son düzenleme: