İşlemci Hızı Artmıyor [YARDIM]

Bu konuyu okuyanlar

gecsat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LG G3 D855 32Gb rootlu telefonuma no-frills cpu control yükledim işlemci hızını düşürdüm ama işlemci hızı şuanda artmıyor ne yapmalıyım..

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar LG G3 D855 32Gb rootlu telefonuma no-frills cpu control yükledim işlemci hızını düşürdüm ama işlemci hızı şuanda artmıyor ne yapmalıyım..
LG G3 De Sandığım kadarıyla optimizasyon sorunu var telefonuna format at bide öyle dene bilgilerim falan var diyorsan dosyalarını sd kartın varsa ona yedekle işlemci hızın gelişir belki

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ama İstediğin Akıcılıkla Geçmiyorsa Demekki LG G3 Te Bir Sorun Var. Bütçen iyileşirse veya telefon deiştirirsen J2 Duos Modelini almanı tavsiye ederim bende var ve cok ilgilendiğim bi telefon

gecsat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 De Sandığım kadarıyla optimizasyon sorunu var telefonuna format at bide öyle dene bilgilerim falan var diyorsan dosyalarını sd kartın varsa ona yedekle işlemci hızın gelişir belki
Kardeşim Format atamam Ama yazılımını güncelledim yine aynı .

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ozaman Kardeşim Yeni Telefon al Ama işlemci hızı diyede borç paraya falan girme GPU BOOST İndir google playden hem soğutuyor hemde işlemci falan hızlandırıyor ramlerdeki boş şeyleri atıyor