Isinmayan telefon

Bu konuyu okuyanlar

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Isı konusinda kesinlikle en ufak hatasi dahi olmamis akıllı telefon onerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
3310 nokta

Emet Hagkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Abi ben pek mantıklı bulmadım açıkçası, telefonda işlemci var, illa ki ısınacak. Isınma, termal bir sıcaklık artışından öte 1 saat kullandın kasma donma oluyorsa sorun var, cam çabuk ısınır ama s9+ da cam, ama kasar mı...

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Abi ben pek mantıklı bulmadım açıkçası, telefonda işlemci var, illa ki ısınacak. Isınma, termal bir sıcaklık artışından öte 1 saat kullandın kasma donma oluyorsa sorun var, cam çabuk ısınır ama s9+ da cam, ama kasar mı...
Isinmayi cok iyi optimize etmesi lazim bence

Dishonored

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Isinmayi cok iyi optimize etmesi lazim bence
bu optimizasyondan çok senin istediğin performansa bağlı . Birçok telefon yük bindirmediğin sürece serin kalacaktık ancak işlemciyi yorduğunda haliyle ısınacak ve ısınmayı 0'a indirmenin yolu olduğunu düşünmüyorum . Xiaomi pocophone f1 sıvı soğutma sistemiyle gelicek yanlış hatırlamıyorsam asus rog phone'da sıvı soğutma kullanıyor olmalı . Alabileceğin en iyi iki seçenek bu ikisi sanırım , yinede ısınmayı yüzde yüz engelleyemezler .

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bütçeniz nedir ?
Sinirsiz butce

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu optimizasyondan çok senin istediğin performansa bağlı . Birçok telefon yük bindirmediğin sürece serin kalacaktık ancak işlemciyi yorduğunda haliyle ısınacak ve ısınmayı 0'a indirmenin yolu olduğunu düşünmüyorum . Xiaomi pocophone f1 sıvı soğutma sistemiyle gelicek yanlış hatırlamıyorsam asus rog phone'da sıvı soğutma kullanıyor olmalı . Alabileceğin en iyi iki seçenek bu ikisi sanırım , yinede ısınmayı yüzde yüz engelleyemezler .
Telefonlarin isinmalarini karsilastirabilecegimiz testler ya da test siteleri var mi

Son düzenleme:

Dishonored

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sinirsiz butce

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonlarin isinmalarini karsilastirabilecegimiz testler ya da test siteleri var mi
Var mı bilmiyorum sıcaklık çok değişken her ne kadar olsada doğru sonucu veremez testler . Sadece bi göreyim istersen birçok genel inceleme videosunda telefonların ne kadar ısındığına dair ufak tefek bilgiler mevcut . Yinede testlere fazla güvenmeyin o sıcaklık değerleri 1 artar 2 azalır 5 artar 3 azalır tam olarak belli olmaz sonuç değişken çıkar . Ancak söylediğim gibi ben oyun oynayayım ama telefonum hiç ısınmasın istiyorsanız bu pek mümkün değil malesef . Sıvı soğutmalı telefonların ısınma testlerine hiç bakmadım ne kadar performans sergilerler bilmiyorum bi araştırın isterseniz .

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Note 9
Aynı işlemciler olmasına rağmen note 9 daha az ısınacaktır.Sd835 li cihazlarda en az ısınanlardan biri note 8 di şimdi birde yeni bir teknoloji eklemişler falan ısı konusuyla alakalı bence en memnun edici cihaz budur hem ısı konusu dışında da çok iyi bir telefon kendisi