İsimtescil bedava .tk domain veriyor !

Bu konuyu okuyanlar

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Almadım ama sözleşmelerinde tamamen ücretsiz olduğu ve 3 ay ila 12 ay arasında kayıt edilebildiği yazıyor.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Ha dot.tk'dan alınmış ha buradan ne farkeder.Hitler artmaya başlayınca site uçar. :)

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Domain Kayıt Mesajları
İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
diyor

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3

yok canım ücretsiz değildi ama daha ucuza satılıyordu, herhalde şimdi kampanya yapmışlar bedava dağıtıyorlar, ha bu arada hit artınca site uçar yazmış birisi, o domain le ilgili değil sizin domain host edeceğiniz yerle ilgili olur, evet direk dot.tk dan alabilirsiniz ücretsiz ben isimtescil de gördüğüm için öyle yazdım herneyse isteyen alıp kullanabilir, ben sorunsuz kayıt ettim. :dirol:

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi yardımcı olurmusunuz rica etsem

ben şimdi iki domain aldım ikisinide ayrı iki domainime yönlensin diye işaretledim.biri yönlendi diğeri yönlenmedi..

ayrıca ben yarın yeni aldığım .tk uzantılı domainime host alsam nasıl yeni aldığım hosta yönlendiricem.

bide yazdığım mail ve kullanıcı şifresi ile login olamıyorum sebebi nedir acaba mail de gelmedi..
yardımcı olabilecek varmı acaba ?

--- Mesaj Güncellendi ---

şimdi mail geldi onaylamka linki vermiş ama onay kodunu girin dediği halde onay kodu göndermemiş..

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
.tk domainleri aktif hale getirme çalışması :D herkez bunlara yüklenicek googlede yeni çöplük haline dönüşücek benim düşüncem bu .com.net.org bana göre en kalitelisi hiç ugraşmayın .tk domainlerle derim