İsbankasi kredi karti ve hesap karti extresi

Bu konuyu okuyanlar

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İs bankasindan hem hesap kartim hemde kredi kartim var var yalniz kredi kartini ben kullanmiyorum ailede o.hesap kartindan kredi cekilebiliyor mu iscep uzerinden aninda kredi ile.yani asil sorum su kredi cekilirse kredi kartinin extresinde gozukur mu ? Sadece hesap kartindami gozukur ? Cok yakin arkadasima borc vericem ama aileye soylemek zor anlamazlar yani o yuzden.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
297
Kredi kartı ile ilgili şeyler kredi kartı extresinde gözükür, diğer şeyler ek hesap da dahil vadesiz hesap hareketlerinde gözükür, kredi kartı ile vadesiz hesap menülerine rahatça ulasilabilir.

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yani hesap kartindan kredi ceksem kredi kartinin extresinde gözükmez diyorsunuz

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu taksitli nakit avans extrede gozukurmu peki

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yanlış anlama olmasin sana teklif edilen taksitli kredi bankamatigin kredi kartı bölümünde sunuluyorsa ekstrede görünür.
hocam simdi ben kredi kartini takicam atmye taksitli nakit avans a girip cekicem yani.bana teklif edilmeden.bu sekil olcak

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
297
anladim hocam peki soyle bisey varmi 2bin tl taksitli nakit avans cektim kredi kartini atmye takinca tüm bu borc gozukurmu direkt yada aylik olan borcmu gozukur.
Kredi kartını atm ye takınca borç gözükmez, hesap özeti menüsüne girmek lazım ordada 2000 tl kaç ay taksit yaptıysan, atıyorum 10 taksit olsun her ekstrede 200 Tl 1/10 şeklinde yazar.
Her ay odedikce 2/10, 3/10 diye diye 10/10 olunca son taksit olduğunu anlarsın.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bu taksitli nakit avans extrede gozukurmu peki

İş bankasının bankamatik kartlarının kk özelliği yok bildiğim kadarıyla sen kk atm takip taksitli nakit avans çektiğinde bu sadece kk ekstrende gözükür. En doğru bilgiye iş cep uygulamasından iletişim alanından ulaşabilirsin pek bekletmiyor orası.

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kredi kartını atm ye takınca borç gözükmez, hesap özeti menüsüne girmek lazım ordada 2000 tl kaç ay taksit yaptıysan, atıyorum 10 taksit olsun her ekstrede 200 Tl 1/10 şeklinde yazar.
Her ay odedikce 2/10, 3/10 diye diye 10/10 olunca son taksit olduğunu anlarsın.
İş bankasının bankamatik kartlarının kk özelliği yok bildiğim kadarıyla sen kk atm takip taksitli nakit avans çektiğinde bu sadece kk ekstrende gözükür. En doğru bilgiye iş cep uygulamasından iletişim alanından ulaşabilirsin pek bekletmiyor orası.

mesela kredi karti harcamalari bizim son odeme tarihi her ayin 15i.hesap kesimi 4unde.benim maas kartimdan otomatik kesiliyor.ben zaten bu parayi cekicem ama extre tarihinden once bile odeyebilirim.en iyisi kredi karti extresini eposta olarak aliyim bu ay.babam gormesin hic 10gune odicem nasilsa.tesekkurler bilgiler icin.hesapdan kredi cekmekten vazgeçtim.nakit avans daha iyi

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Beyler ben taksitli nakit avans cektim 2.500tl .bunu erken kapaticam extre gelmeden önce.taksitli nakit avans kapatmak icin ayri bir islem gerekiyormu yoksa tamamini ödeyince kapanirmi

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
297
Beyler ben taksitli nakit avans cektim 2.500tl .bunu erken kapaticam extre gelmeden önce.taksitli nakit avans kapatmak icin ayri bir islem gerekiyormu yoksa tamamini ödeyince kapanirmi
Hiç çekmedim o konuda bilgim yok.

eren4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kredi kartı limitim 1000 tl ama 900 tl sini kullanabiliyorum 100 lirayı neden vermiyo