Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zugos93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba ismim Soner asıl işim kafecilik dukkanim var Bursa'da yaşıyorum ek gelir için bir Alman firmasında internet üzerinden satiş yaparak çalışıyorum gerçekten geliri güzel bir iş ben yapabilirim diyen kendine güvenen yeni liderler bu fırsatı kaçırmayın ve benim olduğum gibi sizde bu şirkette online işortağı olun birlikte para kazanalım.

Bilgi almak için mail adresin;

[email protected]

Zugos93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Detaylı bilgi alabilir miyiz ??
Açıkçası yaptığım iş her hangi bir beceriye sahip olmadan yapılabilen ancak insan ilişkilerine ve samimiyetine dayalı bir iş..Ben hem satış yapıyorum hemde çevremdeki insanları ürünlerini kullandığım firmanın ürünlerini indirimli almalarına vesile oluyorum..Bu durumda herkes %30 indirimden faydalanıyor ve satış yaparsanız %40 kar elde ediyorsunuz..Düşünürseniz size bu konuda yardımcı olabilirim..

Facebook yeliz değirmenci bora kaydım beni eklerseniz oradanda yazışabiliriz..

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
SDN yöneticileri şu saadet zinciri olayına el atsın. Böyle mesajlar görmek istemiyoruz

Zugos93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alttaki facebook doğrudur gerçekten çok karlı bir iş şirket ürünlerini satın prim alın diyor aklınıza gelebilecek tüm erkek-bayan kozmetik ürünleri satiyoruz ve kendimde çok memnunum urunlerden

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Artık BOR a mı kaydın ANTİMON a mı kaydın bilemem kardeş ama YEMEYİZZZ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...