İrlandalılar Trabzonspor'u şampiyon ilan etti!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
tsn_haber_detay.asp

Trabzonspor'un kardeş takımı olan İrlanda ekibi Drogheda United ile oyanayacağı karşılaşma öncesinde İrlanda Futbol Federasyonu resmi sitesinden şok bir açıklama yaptı.

Maç öncesinde Trabzonspor'u tanıtan İrlanda Futbol Federasyonu, bordo-mavili takımın tarihinden uzun uzun bahsetti.

Trabzon'un başarılarından bahsedilirken, bordo-mavili takımın şampiyonlukları listesinde 2010-2011 sezonunun da yer aldığı görüldü.

Sitede yer alan açıklamada, Drogheda United ve Trabzonspor arasında aynı renkleri paylaşmalarından ötürü doğan dostluğa ve Drogheda'nın logosunda bulunan Ay-Yıldız figürüne vurgu yapıldı. İrlanda Cumhuriyeti, Türkiye Cumhuriyeti elçiligi ve Türk Hava Yolları'nın aracılığı ile 21 Mart ta bir dostluk maçi yapacakları ifade edildi. İki takımın dostluğu ile iki ülke arasındaki bağların gelişebileceği de belirtilirken, Trabzonspor'un ligde 6 kez mutlu sona ulaştığı yazıldı.

Ancak İrlanda Futbol Federasyonu, Trabzonspor'un başarılarını sıralarken, bordo-mavili takımı 2010-2011 sezonunun şampiyonu olarak yazdı.

İŞTE O DETAY;

trabzon_sampiyon.jpg

TurkFutbol.Com Özel Haber / Burak KARAKUŞ & FAİ

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dışımızdaki irlandalılar ve içimizdekilerin elbirliği işte. :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Dışımızdaki İrlandalılar :D

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben "içimizde ki irlandalılara inat dışımızda ki türkler" diyorum :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Tahminim irlandalılar Trabzonlulardan yayınlamak için bilgi istedi ve böyle bir durum oluştu.

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
itlibitli konuşana
"eşkiya dünyaya hükümdar olmaz diye" bir laf var hatırlatırım...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Şampiyonun hallerini görüyoruz. Küme :D

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hakem odası basarak
tarla sürerek
inşaat yaparak şampiyonluğa gideceğimize
tertemiz şerefimizle kümeye de gideriz amatörede...

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bu sadri var sadri sizin kafanızı uyuşturdu böyle safsatalarla.
Zira yuvarlanıp gidiyorsunuz,bu kafayla dahada beter olmanızı dilerim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Doğru sadri şenerde istanbul 16.ağır ceza mahkemesi başkanıydı zaten:D

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Köpekler istedi diye atlar ölmez diyerek söze başlamak istiyorum. 2010-2011 sezonu hukuksal şampiyonu Trabzonspordur ! Gerisi hazımsızlıktır çekememezliktir dahası yüzsüzlüktür. Dosya dosya tapeler, türlü türlü görüntüler, üstüne üstülük verilen cezalar üzerine hala aksini iddia edenler samimiyetsizliğin sınırlarını zorlamaktadırlar ... 3 temmuz süreci sonrası ülkemizde yaşanan olaylar herkesin malumudur ... Fenerbahçeyi düşüren federasyon başkanı olmak istemiyorum diye kaçan başkanı da , sahaya yansımayan şikeyi de, Cas davası namusumuzdur deyip vazgeçen namussuzları da, başkanı olduğu takımda evraktan sahtecilik suçuyla avrupaya alınmayan başkanı TFF'ye getirmeyi de, UEFA mail atmayın rezil oluyoruz diye ekranlarda ağlayanları da, ben şerefsiz değilim şike yapmam dedikten 2 dakika sonra şike yaptırsam Fenerbahçe için yaptım diyeni de bu süreçte çok iyi gördük midelerimiz bulana bulana izledik ... Varın gerisini siz kendi vicdanınızda halletmeye bakın. Önce samimi olun sonra hüküm verin he daha sonrada dalga geçmeye kalkışın ... ama unutmayın ki Köpekler istedi diye atlar asla ölmez !

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Görmeyeli, Foruma stand up'çu dolmuş. :D

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
stand up'çu olmaya gerek yok,
gülmek için herhangi bir fener sayfasına bakmanız yeterli:

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Köpekler istedi diye atlar ölmez diyerek söze başlamak istiyorum. 2010-2011 sezonu hukuksal şampiyonu Trabzonspordur ! Gerisi hazımsızlıktır çekememezliktir dahası yüzsüzlüktür. Dosya dosya tapeler, türlü türlü görüntüler, üstüne üstülük verilen cezalar üzerine hala aksini iddia edenler samimiyetsizliğin sınırlarını zorlamaktadırlar ... 3 temmuz süreci sonrası ülkemizde yaşanan olaylar herkesin malumudur ... Fenerbahçeyi düşüren federasyon başkanı olmak istemiyorum diye kaçan başkanı da , sahaya yansımayan şikeyi de, Cas davası namusumuzdur deyip vazgeçen namussuzları da, başkanı olduğu takımda evraktan sahtecilik suçuyla avrupaya alınmayan başkanı TFF'ye getirmeyi de, UEFA mail atmayın rezil oluyoruz diye ekranlarda ağlayanları da, ben şerefsiz değilim şike yapmam dedikten 2 dakika sonra şike yaptırsam Fenerbahçe için yaptım diyeni de bu süreçte çok iyi gördük midelerimiz bulana bulana izledik ... Varın gerisini siz kendi vicdanınızda halletmeye bakın. Önce samimi olun sonra hüküm verin he daha sonrada dalga geçmeye kalkışın ... ama unutmayın ki Köpekler istedi diye atlar asla ölmez !

At gözlüğüyle bakıyorsunuz işte. Trabzon olarak zihniyetinizi değiştirin ilk önce. İl milliyetçiliğini bırakın. Türkiyemizi bir bütün olarak sevin.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Şampiyonun hallerini görüyoruz. Küme :D

28077064.jpg

yeterli olur sanırım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

At gözlüğüyle bakıyorsunuz işte. Trabzon olarak zihniyetinizi değiştirin ilk önce. İl milliyetçiliğini bırakın. Türkiyemizi bir bütün olarak sevin.
ülkesini bayrağını en çok seven bölgelerin başında gelir karadeniz merak etmeyiniz.
bu yüzden de bölücüler her yerde ''ofis'' açarken burada açamaz.

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Türkiye'yi sevmemek gibi bir durum söz konusu değil. Şerefsizleri sevmiyoruz huyumuz kurusun... Şikecileri ırkçıları teşvikçileri her türlü ahlaksızlığı koruyan bir sisteme karşı mücadele verdiğimizi unutmayın söz ederken. 3 temmuz sürecine at gözlüğüyle bakan sizlersiniz. Ahlaksızlığı savunur hale gelmişsiniz. Şike var ama suç yok. Burada bir gariplik sizin de dikkatinizi çekmiyor mu ?

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
hakem odası basarak
tarla sürerek
inşaat yaparak şampiyonluğa gideceğimize
tertemiz şerefimizle kümeye de gideriz amatörede...

Gidin gidin, tutan yok zaten :) Bakarsınız düşünce İrlanda 1.Liginde oynama kararı alırsınız :)

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Gidin gidin, tutan yok zaten :) Bakarsınız düşünce İrlanda 1.Liginde oynama kararı alırsınız :)

o önemli değil de,
benim korkum UEFA-FİFA dan,
biz gidince, denk gelip sizi de aynı sene yanımıza gönderirlerse,
işte o zaman gerçekten üzülürüm :)

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkiye'yi sevmemek gibi bir durum söz konusu değil. Şerefsizleri sevmiyoruz huyumuz kurusun... Şikecileri ırkçıları teşvikçileri her türlü ahlaksızlığı koruyan bir sisteme karşı mücadele verdiğimizi unutmayın söz ederken. 3 temmuz sürecine at gözlüğüyle bakan sizlersiniz. Ahlaksızlığı savunur hale gelmişsiniz. Şike var ama suç yok. Burada bir gariplik sizin de dikkatinizi çekmiyor mu ?

Sadece futbolu kastetmedim ben. Uzun sokakta bir tur at yabancı biri olarak anlarsın ne demek istediğimi.

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Tüpçüler şikeciler, birbirini.... :D