İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Bu konuyu okuyanlar

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yukarıda grup linki paylaştım bu grupta 3 tane satıcı var hepside yayınlarına sahip çıkıyor memnun kalmazsanız iade veriyor. Bilmediğiniz satıcılardan uzak durun

dryrdmci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslanmestan grup davet linkin iptal olmuş. Bahsettiğin önerdiğin sisteme nasıl erişebiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarıda grup linki paylaştım bu grupta 3 tane satıcı var hepside yayınlarına sahip çıkıyor memnun kalmazsanız iade veriyor. Bilmediğiniz satıcılardan uzak durun
Aslanmestan grup davet linkin iptal olmuş. Bahsettiğin önerdiğin sisteme nasıl erişebiliriz?

Akdamardk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hera ip tv den uzak durun derim.6 ay iyi calisti.sonrasinda resmen kabus gibi support.Destek yok.Sacma sapan konusmalar.kesinlikle ilk bastaki kisi ile son zamnlarda gorustugum kisilerin ayni olmadgina inaniyorum

SaDRaZaMm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hera ip tv den uzak durun derim.6 ay iyi calisti.sonrasinda resmen kabus gibi support.Destek yok.Sacma sapan konusmalar.kesinlikle ilk bastaki kisi ile son zamnlarda gorustugum kisilerin ayni olmadgina inaniyorum
O adamın tam bi sahtekar olduğu belli Facebook sayfasında yaptığı saçma salak paylaşımlarla, bjk yendi herkese 1 ay IPTV beleş yok film adı soruyo bilene hediye [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji28]

Akdamardk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hera IPTV kazigindan sonra pek tavsiye vermek istemiyorum ama ben bir cok test yayini denedim.Satanlarla yazistik vs.Sonunda German IPTV ye karar verdim.web portalleri cok profesyonel.Sonrasinda ne yasarim bilemem ama bu risk hepsinde vardi.Ben german iptv yi begendim.Adamlar basklarinin yayinini satan tek kisilik adamlar degil.Portalleri var,login olup bir cok seyi degistirebiliyorsun.

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ara sıra germany internete düşüyor test ettim görüntü kalitesi olarak beni tatmin etmedi. Donup donmadığını bilmiyorum uzun süreli test etmedim. Ama piyasada 3b'nin üzerine görüntü kalitesi kimsede olamaz gerçek 4k ve uydu kalitesinde 1080p 50 fps yayın veriyorlar. Ve memnun kalmazsan koşulsuz iade ediyorlar

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben denemedim sebebi iptv yüzünden çok mutsuz olan var malum çoğu donuyor. Onun için emin olduğum kişilerden alıyorum

Kenan2006

Outstanding Сasual Dating - Verified Maidens
Reaksiyon puanı
0
Evet an itibariyle germanyservers da patlamistir. Yayın yok digerleri şıkır şıkır yayın verirken tası tarağı toplayıp uçmuş geçmiş olsun.

SaDRaZaMm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün mpremium (eski mgold diolar) dan 1 aylık aldım tüm tr kanalları açık bakalım böle giderse aylık dan devam ederm

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aylık daha pahalıya gelir wp grubundan alabilirsiniz 3 tane satıcı var güvenilir bir memnun kalmazsanız iade yapıyorlar ve devamlı iletişim halindeler ilgileniyorlar sorun sizde deyip işin içinden çıkmıyorlar

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
grubumuzda 3 tane satıcı var hepsi güvenilir kişiler memnun kalmadığınız da iade yapıyorlar. Bir sorun olduğunda sizinle ilgileniyorlar. Sattım bitti ne yaparsan yap demiyorlar başka yerden alıp pişman olmayın

chaviourknight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
grubumuzda 3 tane satıcı var hepsi güvenilir kişiler memnun kalmadığınız da iade yapıyorlar. Bir sorun olduğunda sizinle ilgileniyorlar. Sattım bitti ne yaparsan yap demiyorlar başka yerden alıp pişman olmayın

Özelden yazdım bakar mısınız

Uygarist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde turkflix var bundan da sakın almayın. Maç izlemek mümkün değil! tamamen milleti soyuyorlar

yavuz76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avrasyaiptv.net burdan uzak durun. sadece 5 hafta izleyebildik. ilk hafta zaten özellikle Fener maçlarında donmalar oluyordu. Şimdi ortada yoklar.

oktay10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iptvtr.net adlı dolndırıcılardan uzak durun üye yapana kadar her türlü cevap var.Üye yaptıktan sonra kapı duvar
Sitelerinde Müşteri Yorumu kısmına yorum yazdım. Yorum işerine gelmeyince silmişler. İşlerine gelmeyen yorumları siliyorlar.

Bugsy7777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar tavsiyeniz nedir ?

Bulut alt yapisi kullanan iptv var mi ?

Toprak50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. Konuyu açanla alakam yok sirf konuya yazmak sizleride bilgilendirmek için üye oldum.

Bende Germany servers üyesiyim yani öyledim. Bu adamlara saldırı mı oldu yoksa ayak mı yapiyorlar bilmiyorum ama germany servers yalan oldu. Yayin var ama kanallarin çogu kapalı olanların tamamina yakini da şuan izlenmeyecek derece takiliyor. Beinlerde takilma yok bu da bir gercek yalan söylemeyelim. Sadece onlar açık diger kanallar baglantı hatası ya da olan takiliyor.

Hadi diyelim gercekten saldiri oldu iletisim numaralarınız neden kapalı yaziyorum cevap yok ileti bile gitmiyor.
Hadi diyelim gercekten saldiri oldu alternatif iletisim numaranizi ve yeni veya mevcut diger sitesinizi bana bildirmiyorsunuz?

Ben sizin üyenizim para verdim neden hiçbir bilgilendirme yapmıyorsunuz?

Arkadaşlar bunlar bilgilendirmedi ama bende tesadüf buldum
iptvsatis.pro
iptvsatis.de
#Germanyservers #iptvsatis veya Alman kalitesi belirtenler hepsi ayni sahis bunlardan uzak durun. 6 aylik abone oldum daha 5 ay var lanet olsun dedim yeni ve bunlarla alakası olmayan firma ariyorum. Baska saticilar arasinda da Almanya germany gordum mu hemen kaciyorum.

Kisacasi bende tavsiye etmiyorum arkadaslar kesinlik bu firmaya bulasmayin benim gibi pisman olursunuz.
Halen varsa bu iptv'den ilgili birisi gelsin bu konuda herkesin gözü önünde tartisalim.

amazoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben size şunu söylemeliyim bu iptv serverlerin alayı böyle ancak birkaç ay kullanırsın sonra onlarda sallamaya başlar ve bizlerde sorunlar zuhur edince atarlanırız ve onlarda zaten kesmek için bahane arıyorlardır,hemen yayını keserler bahanede bizim atarlanmamız olur ama haklı olarak..ve yine onlar yeni avlar peşine düşerler.eğer eğer bir tane dahi aldığın yayın süresince kesintisiz yayın alabilen varsa buyur sunsun..örnek benim kullandığım son tekliften alım yaptığım sunucu vip.tuanaservers.com oda birkaç ay süreli yayın verdi ama sonradan haliyle yayınlarda kesintiler,hele maç olduğu zaman hepten koparmalar..bakalım ne zaman bizde atarlanacağız..? zaten hep sorunlar iletildiği zaman malum kesinlikle hiç bir zaman onlarda hata olmaz,sorunlar hep sizde derler.

aslanmestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1 yıl 3b kullandım hiç sorun yaşamadım çok fazla donma sorunu da oluşmadı oluştuğunda nazik bir şekilde yardımcı oldular. kendi üyeleri arasında wp grubu var herkes sorun olduğunda oraya yazar onlar ilgilenir diğerleri de cevaplardan faydalanır iptv illegal bir mecra olduğu için dolandırıcılara denk gelme olasılığı çok aşırı yüksek temiz satıcılar da yok değil paylaştığım wp grubu linki var oraya girin 3 tane güvenilir satıcı var kullanıp memnun kalmazsanız para iadesi bile yapıyorlar. Deneyin bu grupta 1 yıldır bu satıcılar var üyelerde memnun olmasa gruptan atılıyor hemen memnun olursunuz

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Mgold patlamıştı, bugün itibariyle bixspor yani atlas iptv de patladı daha almam.