İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

yavuz76

Üyecik
avrasyaiptv.net burdan uzak durun. sadece 5 hafta izleyebildik. ilk hafta zaten özellikle Fener maçlarında donmalar oluyordu. Şimdi ortada yoklar.

oktay10

Üyecik
Arkadaşlar iptvtr.net adlı dolndırıcılardan uzak durun üye yapana kadar her türlü cevap var.Üye yaptıktan sonra kapı duvar
Sitelerinde Müşteri Yorumu kısmına yorum yazdım. Yorum işerine gelmeyince silmişler. İşlerine gelmeyen yorumları siliyorlar.

Bugsy7777

Üyecik
Arkadaslar tavsiyeniz nedir ?

Bulut alt yapisi kullanan iptv var mi ?

Toprak50

Üyecik
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. Konuyu açanla alakam yok sirf konuya yazmak sizleride bilgilendirmek için üye oldum.

Bende Germany servers üyesiyim yani öyledim. Bu adamlara saldırı mı oldu yoksa ayak mı yapiyorlar bilmiyorum ama germany servers yalan oldu. Yayin var ama kanallarin çogu kapalı olanların tamamina yakini da şuan izlenmeyecek derece takiliyor. Beinlerde takilma yok bu da bir gercek yalan söylemeyelim. Sadece onlar açık diger kanallar baglantı hatası ya da olan takiliyor.

Hadi diyelim gercekten saldiri oldu iletisim numaralarınız neden kapalı yaziyorum cevap yok ileti bile gitmiyor.
Hadi diyelim gercekten saldiri oldu alternatif iletisim numaranizi ve yeni veya mevcut diger sitesinizi bana bildirmiyorsunuz?

Ben sizin üyenizim para verdim neden hiçbir bilgilendirme yapmıyorsunuz?

Arkadaşlar bunlar bilgilendirmedi ama bende tesadüf buldum
iptvsatis.pro
iptvsatis.de
#Germanyservers #iptvsatis veya Alman kalitesi belirtenler hepsi ayni sahis bunlardan uzak durun. 6 aylik abone oldum daha 5 ay var lanet olsun dedim yeni ve bunlarla alakası olmayan firma ariyorum. Baska saticilar arasinda da Almanya germany gordum mu hemen kaciyorum.

Kisacasi bende tavsiye etmiyorum arkadaslar kesinlik bu firmaya bulasmayin benim gibi pisman olursunuz.
Halen varsa bu iptv'den ilgili birisi gelsin bu konuda herkesin gözü önünde tartisalim.

amazoom

Üyecik
Ben size şunu söylemeliyim bu iptv serverlerin alayı böyle ancak birkaç ay kullanırsın sonra onlarda sallamaya başlar ve bizlerde sorunlar zuhur edince atarlanırız ve onlarda zaten kesmek için bahane arıyorlardır,hemen yayını keserler bahanede bizim atarlanmamız olur ama haklı olarak..ve yine onlar yeni avlar peşine düşerler.eğer eğer bir tane dahi aldığın yayın süresince kesintisiz yayın alabilen varsa buyur sunsun..örnek benim kullandığım son tekliften alım yaptığım sunucu vip.tuanaservers.com oda birkaç ay süreli yayın verdi ama sonradan haliyle yayınlarda kesintiler,hele maç olduğu zaman hepten koparmalar..bakalım ne zaman bizde atarlanacağız..? zaten hep sorunlar iletildiği zaman malum kesinlikle hiç bir zaman onlarda hata olmaz,sorunlar hep sizde derler.

aslanmestan

Üyecik
1 yıl 3b kullandım hiç sorun yaşamadım çok fazla donma sorunu da oluşmadı oluştuğunda nazik bir şekilde yardımcı oldular. kendi üyeleri arasında wp grubu var herkes sorun olduğunda oraya yazar onlar ilgilenir diğerleri de cevaplardan faydalanır iptv illegal bir mecra olduğu için dolandırıcılara denk gelme olasılığı çok aşırı yüksek temiz satıcılar da yok değil paylaştığım wp grubu linki var oraya girin 3 tane güvenilir satıcı var kullanıp memnun kalmazsanız para iadesi bile yapıyorlar. Deneyin bu grupta 1 yıldır bu satıcılar var üyelerde memnun olmasa gruptan atılıyor hemen memnun olursunuz

stat counter