İptv önerisi olan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

wolkhy1903

Profesör
Arkadaşlar merhaba. Mevcut hali hazırda ıptvfullpaket sitesinden 17 ay boyunca satın almış olduğum kanallarda cok sık takılma yasıyorum. Varmı söyle adam akıllı iptv izleyebileceğim bir yayıncı. Birde deneme yayınlarını yoğunluğun olmadığı saatlerde veriyorlar. versinler bakalım maç saatlerinde 1 saat deneme yayını bi görelim nasıl...demi ama :D

Chester83

Üyecik
Var hocam 1 senedir kullanıcısı olduğum kişinin bilgilerini verebilirim istersen...

Deffall

Doçent
Merak ettim. Buradan paylaşmak yasak mı ki dm den atıyorsunuz ?

Chester83

Üyecik
Trioniptv.com
+90 537 252 4774
+90 531 813 57 71
Yasak değil hocam ben yazdım memnun olduğumu ama başka firmaların daha iyi olduğunu yazanlar oldu ve dün akşam maçta gördüm ki övdükleri firmada yayın yoktu

Chester83

Üyecik
24 ay satandan uzak dur yarın iptvnin ne olacağı belli değil adam 24 ay yazmış 🤣

ulusoykn

Üyecik
Telekom destekli firma bulup almanız gerekiyor. Bu sorunların asıl büyük nedeni o. Tecrübelerim ile sonunda düzgün bir firma buldum, kullanıyorum, memnunum :)

topalsolucan

Rektör
Telekom destekli firma bulup almanız gerekiyor. Bu sorunların asıl büyük nedeni o. Tecrübelerim ile sonunda düzgün bir firma buldum, kullanıyorum, memnunum :)
hocam bana özel mesajdan bilgilerini iletir misiniz ip tv'nizin? ben de telekom kaynaklı sorun yaşamaya başladım.

7 8 ay hiç sorun yaşamadan izlerken enteresan bir sorun peydah oldu. internetim testte 35 mb çıkıyor, maç başladığında yayın donmaya başlıyor. telefonumun internetinin hızı 20 bm civarı çıkıyor, telefonun internetini paylaşıma açıp tv yi telefonumun netine bağlıyorum, hiç bir takılma yok. bu durum tv de de aynı, telefonda da pc de de. internet hat yoğunluğundan kaynaklı olduğu çok açık.

gfkcs

Üyecik
Herkese merhaba ;

Yaklaşık 5 yıldır ip tv izlerim.Sizlere devrim niteliğinde yenilikleri olan bir iptv den bahsetmek istiyorum.
4k orjinal yayınları,7/24 teknik desteği,hatta sorun kendilerinden kaynaklı ise para iadesi yapacak kadar kurumsal bir firma olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Kendilerine aşağıda ki linkden ulaşabilirsiniz.Siteleri hem çok basit hem çok kullanışlı.İster whatsapp dan ister chat den ulaşılabilir ve anında cevap alabilirsiniz.
Deneyin zaten farkı göreceğinizden eminim...!!!
Yanlız kuracağınız tv veya cihaz uyumu önemli aynı zamanda link olarak bu adamlardan alamazsınız ,burada kilit nokta ise internet hızınız söylemeden geçmek istemedim.

Ayrıca soru sormak isterseniz chrome da whatsapp açıp bilgilendirme için kurdukları guruba dahil olabilirsiniz.

Ayaz7979

Üyecik
Arkadaşlar merhaba. Mevcut hali hazırda ıptvfullpaket sitesinden 17 ay boyunca satın almış olduğum kanallarda cok sık takılma yasıyorum. Varmı söyle adam akıllı iptv izleyebileceğim bir yayıncı. Birde deneme yayınlarını yoğunluğun olmadığı saatlerde veriyorlar. versinler bakalım maç saatlerinde 1 saat deneme yayını bi görelim nasıl...demi ama :D
Bende verebilirim cok mennunum
Numarasi whatsap+995592135442
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde cok mennun oldugum bi firma var
Cocugun ismi mert 3 yildir ondan aliyorum
Whatsabi +995592135442

Kosecioglu

Üyecik
Hepsini geçin şuan piyasanın en iyisini ben kullanıyorum çok memnunum 4k diye izledikleriniz 4k değil yüksek çözünürlük ve bitrate en yüksek tavsiyesini özelden verebilirim. Sezon boyu üzmedi

ernestoche91

Üyecik
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum. Yaklaşık 1 senedir Legend İptv ve İptv Dünya kullanıyorum paketim bitmek üzere , bu iki iptv yayın kalitesinden memnun kalmadım sadece Legend iptv dizilerinden ve film Arşivinin 4K ve full HD olmasından memnun kaldım , yeni iptv araştırıyorum , android tv box kullanıyorum - Mecool M8S Pro L , internetim Vodafone fiber - 100 mbps limitsiz... 4K yüksek bitrate ve H.265 HEVC kanal yayını olan , 4K HDR dizi film arşivi olan kaliteli donmayan sıkıntı yaşamayacağım hangi iptv önerebilirsiniz ? Şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim herkese...

byeh

Üyecik
Vatan IP Tv kullaniyorum daha once mgold kullanmistim, Vatan cok daha iyi hicbir sikinti cekmedim tavsiye ederim.

stat counter