ipone 6s mi yoksa ipone 7s mi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.Ben 3 yıldır lg g2 kullanıyordum fakat telefonumun wifisinde sorun çıkınca değiştirmeye karar verdim.İpone almak istiyorum fakat 6s mi yoksa 7s mi alsam karar veremedim.Telefonda çok oyun oynayan biriyim bütçem de kısıtlı öğrenci insanım sonuçta :).Çok büyük ekranda sevmiyorum.Taşırken sıkıntı yaşayabiliyorum.Sizce hangini almalıyım?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
7 daha çok güncel bir cihaz

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
ilk olarak 7s diye bir telefon yok belki plus demek istemişsinizdir ama 6s ile plus arasında 1000 tl fark var.İphone 7'yi baz aldığımızda 7 almalısınız kesinlikle ancak 3000'e s8,xz premium varken alıncak bir cihaz değil.İphone almak istiyorsanız 7'den aşağı modelini almamalısınız zaten iphone telefonların fişini çekiyor

Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

Aras21321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk olarak 7s diye bişey yok eğer 7 s dediğin 7 plus sa daha iyi 7 de daha iyi ama bence 7 yerine 6s al çünkü su geçirmezliği kullanmazsın korkarsın babamınki de 7 am su geçirmezliği kullanmıyoz bence 6s al kısacası çünkü büyük istemiyon ucuz istiyon 6 s senin için uygun

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
İphone 7 Plus'u öneririm. :)

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
ilk olarak 7s diye bir telefon yok belki plus demek istemişsinizdir ama 6s ile plus arasında 1000 tl fark var.İphone 7'yi baz aldığımızda 7 almalısınız kesinlikle ancak 3000'e s8,xz premium varken alıncak bir cihaz değil.İphone almak istiyorsanız 7'den aşağı modelini almamalısınız zaten iphone telefonların fişini çekiyor
iphone se var 16gb.2 senelik,pil performansı %90 çıkıyor,7 buçuk saat ekran süresi alıyor,wifi,hücresel açık vs.Hiçbir takılma,donma,hata kaza yok.Versiyon 11.3'te.Belkide cihazlar yazılımdan ötürü okadar stabil ve uzun ömürlü ki adamlar kasıtlı yavaşlatıyor :)

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
iphone se var 16gb.2 senelik,pil performansı %90 çıkıyor,7 buçuk saat ekran süresi alıyor,wifi,hücresel açık vs.Hiçbir takılma,donma,hata kaza yok.Versiyon 11.3'te.Belkide cihazlar yazılımdan ötürü okadar stabil ve uzun ömürlü ki adamlar kasıtlı yavaşlatıyor :)
Iphone 5s var 16 gb 1 senelik.Pil performansı %87,1 günü hiçbir şekilde çıkarmıyor.Bu arada wifi ve hücresel veri hep açık olmuyor.Telefonun her yeri kasıyor,klavyesi bile.Versiyon 11.3.Ki bu durum Iphone 5s’in yavaşlatılmamasına rağmen oluşuyor.

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Iphone 5s var 16 gb 1 senelik.Pil performansı %87,1 günü hiçbir şekilde çıkarmıyor.Bu arada wifi ve hücresel veri hep açık olmuyor.Telefonun her yeri kasıyor,klavyesi bile.Versiyon 11.3.Ki bu durum Iphone 5s’in yavaşlatılmamasına rağmen oluşuyor.
1 yılllık cihaz için pil performansı çok düşük.Servise verin isterseniz.İphone se harika çalışıyor.7 buçuk saat ekran süresi çok iyi.İlk alındığında bu kadar vermiyordu.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18

Allah allah benim kuzende 2013ten beri kullanıyor telefon taş gibi hiçte kasmıyor sorun sendemi acaba :)

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
En titiz kullandığım cihazlardan biriydi.Fanboyluğa lüzum yok,lütfen.

Bu fanboy muhabbeti iyice sıkmaya başladı artık bi yorum yazıyoruz fanboy tamam birader sende sorun yok diğer herkeste sorun var iphone çöp hadi sevin

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
En

En titiz kullandığım cihazlardan biriydi.Fanboyluğa lüzum yok,lütfen.
Sizin elinizdeki cihazın klavyesinin takılması,tüm cihazlarda aynı sorun olacağı anlamına gelmez.Batarya günü çıkarmıyor demeniz zaten kötü niyetinizi belli ediyor,günü çıkarmıyor ne demek? Ekran süresi ne ? 7 saat ekran süresi alan cihazda günü çıkarmayabilir.Kimseyede küfür eder gibi fanboy vs demeyin

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Sizin elinizdeki cihazın klavyesinin takılması,tüm cihazlarda aynı sorun olacağı anlamına gelmez.Batarya günü çıkarmıyor demeniz zaten kötü niyetinizi belli ediyor,günü çıkarmıyor ne demek? Ekran süresi ne ? 7 saat ekran süresi alan cihazda günü çıkarmayabilir.Kimseyede küfür eder gibi fanboy vs demeyin
Günde 2 kez şarj ediyorum demek?Ayrıca klavye basit bir örnek.Böyle bir cihazı inatla savunan birine rahatlıkla fanboy diyebilirim ayrıca.
Bu fanboy muhabbeti iyice sıkmaya başladı artık bi yorum yazıyoruz fanboy tamam birader sende sorun yok diğer herkeste sorun var iphone çöp hadi sevin
Evet.2018 yılında kocaman cihaza 3 gb ram koyan,kasıtlı cihaz yavaşlan(ki siz batarya için olduğuna da inanmışsınızdır boşverin),sırf ekstra masraf çıkarmaya arka camı kamera çerçevesinin altına koyan bir firmayı boykot ediyorum kendi çapımda.

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Günde 2 kez şarj ediyorum demek?Ayrıca klavye basit bir örnek.Böyle bir cihazı inatla savunan birine rahatlıkla fanboy diyebilirim ayrıca.

Evet.2018 yılında kocaman cihaza 3 gb ram koyan,kasıtlı cihaz yavaşlan(ki siz batarya için olduğuna da inanmışsınızdır boşverin),sırf ekstra masraf çıkarmaya arka camı kamera çerçevesinin altına koyan bir firmayı boykot ediyorum kendi çapımda.
Siz ios veya apple marka cihazların çalışma prensibinden bihabersiniz,bu yüzden tartışmaya bile gerek yok.Apple'ın mac bilgisayarlarınında konfigürasyonuda öle bi dünya çekirdek,çok gb ram,gtx'Li ekran kartları falan değildir,ama genede grafikçi-reklamcıların önünde mac'ler görürsünüz.İphone'larında akıcı çalışması için 4-5-6 gb ram'lere ihtiyaçları yok,yazılım avantajı ve uyumu ile sorunsuz çalışıyorlar.Siz canınız ister donanıma para verirsiniz,başkası yazılıma verir.Kasıtlı yavaşlatmasalar o cihazlar zaten kimse yıllarca değiştirmez,sanıyormusunuz diğer firmalar sadece 1 tane cihaz alıp yıllarca kullanmanızı istiyorlar.
Halen aldığınız ekran süresini yazmadınız.Çünkü amacınız boykot ettiğinz markayı kötülemek,günde 2 kere şarj ne demek :) Kullanıma bağlı 3 kerede edersiniz.
Kendinizi daha fazla komik duruma düşürmeyin bence.İstediğiniz cihazı alın kullanın,kimseye fanboy vs demeyin.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kendinizi daha fazla komik duruma düşürmeyin bence.İstediğiniz cihazı alın kullanın,kimseye fanboy vs demeyin.

Bu nece tespittir üstad :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Günde 2 kez şarj ediyorum demek?Ayrıca klavye basit bir örnek.Böyle bir cihazı inatla savunan birine rahatlıkla fanboy diyebilirim ayrıca

Ben sana o 5si getirsem göstersem bile sen kafana koymuşsun birkere kötülemeyi ,sana daha birşey yazmaya değmez.. ;)

Son düzenleme: