iPod Touch almak istiyorum?

Bu konuyu okuyanlar

sarsarhos

Asistan
Reaksiyon puanı
6
öncelikle kusura bakmayın konuyu açacak en uygun yer burasıdır diye düşündüm.

-amazon.com'da gördüm de ipod touch 3.nesil 180$ civarında.dedim ben bundan almalıyım.asıl sorulara gelince:

-bana ulaşması ne kadar sürer?
-kargo,kdv vs. vs. fiyat farkı ne kadar olur?
-garanti işlemleri, servis desteği, vs. vs. ne kadar far olur?

işte bunları öğrenmek istiyorum.kısaca, internettenaldığım zaman ne artım-eksim olur?

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Yani buraya gelmesinin ne kadar süreceğini bilemem ama kargo baya yüklü olur.

IPod Touch'a verdiğin paranın yarısı kadar verirsin galiba :D

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
amazon.com'da ne kadar tutar bilmiyourm ama ebay.com'a falan bakabilirsin, orda urun ucreti ve shipping ucretini gorebilirsin, ayrica saticiyla paketleme hakkinda konusabilirsin..

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ben de almayı düşünüyorum. Yurtdışından getirme fikrini başta ben de düşündüm fakat masrafları hesaplayınca buradan almanın daha mantıklı olduğu fikrine vardım. Ben Vatan Bilgisayardan almayı düşünüyorum. Fiyatı da piyasa fiyatlarına oranla daha uygun.

Apple iPod Touch

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
amazon memlekete ürün vermiyordu en son,şimdi bilmiyorum...
ebaydan almadan cihazı, apple'ın siteden seri numarasını kontrol et apple'ın ucuza sattığı geri iade-değişim-vitrin ürünlerinden olmasın...
ve en temizi ABD'ye giden bi arkadaş bul ordan alıp getirsin:)))belirli sayıda ürün getirebilir...
bende bulsam iyi olacak giden arkadaş:)

sarsarhos

Asistan
Reaksiyon puanı
6
hepinize çok teşekkür ederim.benim 2 ay sonra gidicek tanıdığım var da afedersiniz pislik bi insan getirmem diyo :D peki dubaideki fiyatlar hakkında ne dersiniz yaza doğru ordan gelicek arkadaşım var ona getirtebilirim??