Ipod 4 düştü ekranın yarısı yok

Bu konuyu okuyanlar

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPod, iPad, iPhone çok hassas cihazlar. iPhone 4 için dayanıklılık 2 katına çıkarıldı filan demişlerdi ama telefon 2. Kez yere düştükten sonra kırıldı. Tamir fiyatı 300-400 TL arasında değişiyor.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
iPod, iPad, iPhone çok hassas cihazlar. iPhone 4 için dayanıklılık 2 katına çıkarıldı filan demişlerdi ama telefon 2. Kez yere düştükten sonra kırıldı. Tamir fiyatı 300-400 TL arasında değişiyor.
Bi dakikaa yanlış bilgiye birdaha hayır :) 60 $ civarı kendin alıp saat tamir aletleriyle yapabilirsin eğer kendine güveniyorsan veyahut bilgin varsa bilgin yoksa tornavidaya bile dokunma üstteki üyenin dediği gibi o fiyata yaptır :hammer: Ayrıca 8 gb ıpod un fiyatı 500 lira 300-400 yazarak abartmıssın yeni aklıma geldi o kadar pahalı değildir bildiğim kadarıyla :/ ıpod alıp camını çkartıp satsak kar ederiz :lol: :w00t:.

He bu arada foruma hoşgeldin (yeri değil özürdilerim ama içimden geldi :flowers:)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
geçmiş olsun, inşallah uygun bir fiyata halledersin.

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
geçmiş olsun servisine vermeni öneririm büyük bir sorun gibi gözüküyor.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bi dakikaa yanlış bilgiye birdaha hayır :) 60 $ civarı kendin alıp saat tamir aletleriyle yapabilirsin eğer kendine güveniyorsan veyahut bilgin varsa bilgin yoksa tornavidaya bile dokunma üstteki üyenin dediği gibi o fiyata yaptır :hammer: Ayrıca 8 gb ıpod un fiyatı 500 lira 300-400 yazarak abartmıssın yeni aklıma geldi o kadar pahalı değildir bildiğim kadarıyla :/ ıpod alıp camını çkartıp satsak kar ederiz :lol: :w00t:.

He bu arada foruma hoşgeldin (yeri değil özürdilerim ama içimden geldi :flowers:)

Ben iPhone 4 ün ekranından bahsediyorum. iPhone 4 kullanan bir arkadaşım telefonunu düşürmüştü ve 300-400 TL arası bir fiyat ödemişti. Normal bir kullanıcının iPhone un ekranını değiştirmekle uğraşacağını sanmıyorum. Kimse telefonun içini açmak gibi bir riske katlanmaz. O mühendislerin işi. Bu arada bu 256. mesajım. Foruma geleli çok oluyor yani. :D asıl sen hoşgeldin.

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben iPhone 4 ün ekranından bahsediyorum. iPhone 4 kullanan bir arkadaşım telefonunu düşürmüştü ve 300-400 TL arası bir fiyat ödemişti. Normal bir kullanıcının iPhone un ekranını değiştirmekle uğraşacağını sanmıyorum. Kimse telefonun içini açmak gibi bir riske katlanmaz. O mühendislerin işi. Bu arada bu 256. mesajım. Foruma geleli çok oluyor yani. :D asıl sen hoşgeldin.

onurmetek'e hoşgeldin dedi herhalde.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18

Arkadaşın çok ünlü biyerden falanmı yaptırmış o fiyat nedir yav :D yazık olmuş paralara :) Bu arada hoşbulduuuuuukkkk :) :lol:

onurmetek'e hoşgeldin dedi herhalde.

Aynen öyle küçük bir yanlış anlaşılma :)

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşın çok ünlü biyerden falanmı yaptırmış o fiyat nedir yav :D yazık olmuş paralara :) Bu arada hoşbulduuuuuukkkk :) :lol:

Aynen öyle küçük bir yanlış anlaşılma :)

Turkcell den yaptırmıştı. iPhone tamiri çok masraflı bir iş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu akıllı telefonların tamiri bir telefon fiyatı kadar. gel çık işin içinden.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Bir daha yere düşür.Ya diğer yarısı da gelir, yada diğer yarısı da gider :)

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
S

SDN Okuru

SDN Okuru
DOSTUMMM KARDESIMM BENIMM
aynısı benım basıma kolonya dan geldı.. koyonya ıcıne kactı..
ve bend durmadım ıcını actım..
ıcınde bılındık ekranlardan daha farklı bı sıstem var .. ekran kutu gıbı bı hazne ıcerısıne gırıyor ve ısıklandırma sıstemı o kutunun ustudnen 6 ısık ıle ekranın hertarfına esıt sekılde dagıtılıyor... ben o hazneyı elımel cıkarıyım derken hazne yamurdu (nolmal bısey cunku kagıt gıbı bıseydı) daha sonra temızledım kapattım fakat hazneyı yamultgum ıcın ısık ekranın her tarafına yayılmadı.. ve suan ıpodum gıttı kullanamıyorum sınırlendım ve camını param parca ettım.. sımdı ekran alıcam 90tl sahıbınden.com a bır bak..

he ayrıca beyler camı parcaladıgımda cam ıle ekran arasında bır sıvı vardı... sanırım dokunmatıgı mukemmel yapan o sıvıydı.. paylasmak ıstedım.. ıyı gunler

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben iphone 3g nin camını 60 tl yaptırdım ama belki daha da fazla olabilir

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iPhone 4 telefonum var 8734615781364138947634671347896 kere düşürdüm hiçbirşey olmadı sadece apple tuşunun sol çaprazındaki köşede hafif çizilme oldu, hiçbir ekran koruyucu veya kılıf kullanmıyorum.

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende new iPad var 3-5 kere dusdu ama gorunmeyecek 1-2 cizik oldu

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
O değilde shift delete netin hepsinde en az 1 apple ürünü vaR :D

exests

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba İpod 4 düştü ve ekranın yarısı beyazlaştı.Yaptırmaya kalksam kaç tl tutar bir bilginiz var mı? Şimdiden sağolun iyi günler..
Buda fotoğrafı:http://a1208.hizliresim.com/10/4/bgbfz.jpg

kendin değiştirmeye kalkma için içinden çıkamazsın yetkili yetkisiz hiçfarketmez güvenilir bir servise götür yapsınlar, benim bildigim Saints Computer var netten araştır istersen. Geçmiş olsun..

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş geçmiş olsun ona biz burdan doğru birşey yapamayız :D ama bir tamire götür yazık yaptır hemen onu :D

onurmetek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok sağolun cevaplarınız için. Cihazı 100 tl'den sattım bunu zaten hediye gelmişti dayımdan yenisi getiririm deyince bende sattım şuan kendimde zaten hTc HD2 LEO var.

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Mühendise iPhone'un içini açtırıp, cihazı tamir mi ettiriceksin? Alkışlıyorum, mühedisler böyle zamanlar için tabi ki..

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mühendise iPhone'un içini açtırıp, cihazı tamir mi ettiriceksin? Alkışlıyorum, mühedisler böyle zamanlar için tabi ki..
Arkadaşım Mühendisten kastım inşaat müdendisi değildi. Bilgisayar mühendislerinden bahsediyorum. Hani bu insanlar Apple da filan çalışıyor bu iOS denilen işletim sistemini hazırlıyorlar. Telefonu bu adamlar üretiyor hani. Profesyonel kişiler bunlar. Yetkili servis filanda deniyor. Nerde yaşıyosun Papua Yeni Gine de filan mı?

Son mesajlar