İphoneX S9+

Bu konuyu okuyanlar

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hangisini almak daha mantıklı puan 5s kullanıyorum performans olarak ilk aldığım gibi değil hele şarjı berbat ama iOS a alışkanlığım var karar veremedim

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
iphone x kullanıcısı olarak gene alacak olsam iphone alırım. apple alışkanlığın varsa hiç değiştirme.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Galaxy S9+ öneriyoruz.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
bence iPhone 8 Plus al, hem daha uygun hem de özellikleri aynı tek fark ekran ve ön kameradaki portre.

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Iphone 8 plus al memnun kalmazsan satar s9+ alırsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Satıp S9 Plusu nasıl alıyor Allah aşkına.
8 Plus 4300e bulunabiliyor. Bunu alsa 15 gün kullanıp satışa satacağı fiyat 3800-3900 hadi zorla zorla 4000
Bunun üstüne 1200 koyacak ki S9 Plusu alsın.
Y ma ne şuursuz yorumlar bunlar ya al olmazsa satar android alırsın kadar cahilce bir yorum yok.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Tabii ki S9 Plus derim. Pil olarak çok başarılı. Kamera olarak bence Lider. Geri özelliklerini saymaya gerek yok.
Gitti iPhone xi elime aldım. Sonra S9u aldım. iPhone x premium hissiyat vermiyor.Bi de 8 Plusi aldım ve almaz olaydım dedim. Sonra S9u aldiğimda işte telefon budur dedim ve mağazadan çıktım.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
S9 plus başarısız olduğunu düşünüyorum iphone x de öyle. Bence iphoneden iosa devam et ve 8 plus al zaten x ile içindeki önemli şeyler aynı. Boşa para verme, küçük ekran istersen de iphone 8 al ama benim önerim iphone 8 plus.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben 8 Plusa o parayı verirken tiksinirim. Öyle bir çerçeve yok öyle çirkin bir tasarım yok. XZ Premiumun bile kendi kendine çok hoş bir karizması var.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben 8 Plusa o parayı verirken tiksinirim. Öyle bir çerçeve yok öyle çirkin bir tasarım yok. XZ Premiumun bile kendi kendine çok hoş bir karizması var.
Arkadaş iphone 5s kullanıyormuş em,n ol ki appleden androide geçiş cidden zor oluyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada o tasarım zaten applenin temel tasarımı gibi bir şey oldu iphone dendiğinde direk o ön geliyor tabletlerde de dahil ki zaten telefon aldığında sen dış görünüşü için almazsın içindekiler için alırsın. S9 + da o kadar güzel bir telefon değil arkada minicik parmak izi var iphonede en azından önde var adam akıllı ulaşılabilir bir yerde.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 + da o kadar güzel bir telefon değil arkada minicik parmak izi var iphonede en azından önde var adam akıllı ulaşılabilir bir yerde.
S9 Plus şuan en dünyanın en iyi telefonu her yönüyle. Eksik bir tarafı yok. Ve 8 Plus ile mukayese etmek S9 Plusa hakaret.
8 Plus tam bir kalas. Bu da bir gerçek. O fiyatın cihazı kesinlikle değil. 8=X ve 8 Plus = X Plus olmalıydı fakat Apple her zamanki gibi daha ne kadar kazıklarız derdinde.
100 TL'den 400 TL'ye uzanan hızlı şarj adaptörü meselesi ve daha bir çok şey de ayrı tartışma konusu 8 Plus'un alınır bir tarafı yok.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iphone x note 8'in rakibidir.S9+ şu an rakipsiz.Keslinlikle s9+.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Sen fanboylara bakma herkes sallıyor yok kalasmış yok çöpmüş her apple kelimesi görünce çöp :D biryerlerinden sallıyorlar işte. s9+ gayet güzel bir telefon x yerine s9+ tercih edebilirsin ancak seneler içerisinde hangisi daha stabil olur zaman gösterir illa ios dersen 8 plus al x alacağına.

Son mesajlar