iphone'unuzu etkinleştirmek için güncelleştirme gerekiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

adem_2c

Üyecik
arkasında, yahut simkarın yuvasında olmalıdır.
Teşekkürler simkart yuvasını biliyordum unutmuşum şimdi buldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yok biliyorum. Cihaz büyük ihtimalle simkilitli alınmış. Eğer AT&T ise bunun meşru bir yolunu biliyorum. Şimdi Şu siteye gidin: Unlock a Phone or Device - AT&T Device Unlock Portal
Sonra Unlock your device 'e giriniz.
No! deyim cihaz imie numurasını girin, doğrulamayı yapın, ilerleyin, i-posta isteyecek, girin, sonra ilerleyip işlemi bitirin. i-postanıza bir posta gelecek. Basında ingilişçe onay yapan linke tıklayın. İrtesinde 48 saat içinde açılacaktır. (kontrat devam ediyorsa açmazlar)
ben 2G'mi böyle açtırmıştım.
Malesef ileri diyemiyorum çünkü aktif değil
İmei girdim doğrulama yaptım ileri denilemiyor.

Teşekkürler simkart yuvasını biliyordum unutmuşum şimdi buldum.

Malesef ileri diyemiyorum çünkü aktif değil
İmei girdim doğrulama yaptım ileri denilemiyor.
Tamam şimdi yaptım sonuca bakacağız

Son düzenleme:

adem_2c

Üyecik
e postaya gelen maildeki onay linkine tıklayın
Tıkladım olumlu cevap geldi. Şimdi yeni simkartınızı takıp kullanabilirsiniz vs diyor. Ama telefon şuan açılmadı 24 saat 48 saat beklemek mi gerekiyor. Bakacağız bakalım. Teşekkürler bilgi için

deli14

Üyecik
şu siteyi kullanın, Unlock a device 'e tıklayın, ATT kullanıcı değilim deyin ve cihazın imei kodunu yazın, doğrulayın, sonra i-Posta isteyecektir... Gelen e postada onay diye ingilişçe bir link var ona tıklayın. 48 saat içinde yahut sonasında kontrol edin (ilk linkten Check an unlock status 'e tıklayarak), büyük ihtimal açılır. sonra cihaza sim kartınızı takın ve sıfırlayın, yahut aktif değil ise hemen açılacaktır.
Çok teşekkür ediyorum sorunumu sayenizde hallettim.

becksrules

Üyecik
Bir yok biliyorum. Cihaz büyük ihtimalle simkilitli alınmış. Eğer AT&T ise bunun meşru bir yolunu biliyorum. Şimdi Şu siteye gidin: Unlock a Phone or Device - AT&T Device Unlock Portal
Sonra Unlock your device 'e giriniz.
No! deyim cihaz imie numurasını girin, doğrulamayı yapın, ilerleyin, i-posta isteyecek, girin, sonra ilerleyip işlemi bitirin. i-postanıza bir posta gelecek. Basında ingilişçe onay yapan linke tıklayın. İrtesinde 48 saat içinde açılacaktır. (kontrat devam ediyorsa açmazlar)
ben 2G'mi böyle açtırmıştım.

Hocam arkadaşa yardımcı olmuşsunuz aynı sorun bende de var. Cihaz iPhone 5 ama yurtiçi cihazı. O nedenle verdiğiniz linkteki AT&T sitesine girince yazdığım IMEI'yi kabul etmiyor. Başka bir yöntemi var mıdır acaba ?
Teşekkürler...

halil007

Doçent
Hocam arkadaşa yardımcı olmuşsunuz aynı sorun bende de var. Cihaz iPhone 5 ama yurtiçi cihazı. O nedenle verdiğiniz linkteki AT&T sitesine girince yazdığım IMEI'yi kabul etmiyor. Başka bir yöntemi var mıdır acaba ?
Teşekkürler...
Yurtiçi ise simkartı takınca aktif olması lazim. Ben de 2G vardı. Dört beş ay once almış idim. Ondan biliyorum. Arkadaşa anlattığım usullen yaptım.
Tam olarak ekranda ne diyor?

Catastrophe

Üyecik
bu sorunla ilgili baseband entegresinde sorun var diyorlar ama yazılım yoluyla da çözülebiliyor mu yani bu yöntemle

Dark_Bloods

Üyecik
Arkadaşlar Merhaba ; Bu çözüm işe yarıyor mu ? Buna nazar bir cihaz satın alıcam. Aynı konudan mı bahsediyoruz ? sorun tam olarak bumudur ?
Adsız.png

stat counter