iphone'unuzu etkinleştirmek için güncelleştirme gerekiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhaba. umarım yanlış yere açmamışımdır konuyu.

iphone 7 plus kullanıyorum. dün sebepsiz yere telefon bi anda kapandı. arkasından apple logosu gidip gelmeye başladı, ses kısma + güç tuşuyla itunes'a bağladım telefonu ios 12'e güncelledim, ancak bu sefer de kurulum aşamasında dili seçip, elle ayarlama dedikten sonra iphone'unuzu etkinleştirmek için güncelleştirme gerekiyor kısmında kalıyor. itunes'a bağladığında da 0xE8000065 hatasını verdi. ayrıca telefon sim kart'ı da görmüyor servis yok ve ünlem işareti mevcut sol üstte.

Aynı hatayı ben yaşıyorum arkadaşlar. Cihazım servis yok hatası aldığı için önce ağ ayarlarını sıfırladım. sonra wifi üzerinden güncelleme yapmaya çalıştığımda belirli hatalar alıyordum. daha sonra cihazı tamamen sıfırladım. kurtarma modundan ios güncelledim, daha sonra Wifi ile etkinleştir dediğim zaman "iphone'unuzu etkinleştirmek için güncelleştirme gerekiyor" diye bir hata alıyorum fakat güncel olduğundan eminim. + İtunes üzerindne güncelleştirmeye çalıştığım zaman sim kartını görmediği için aygıt etkinleştirilemiyor. Başka sim kartı denedim, donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü durduk yere "servis yok" konumuna gelmişti. tavsiye edebileceğiniz bir durum var mıdır? Ya da önceden yaşayan var mı bu durumu. Apple desteğe bağlandım konuştum donanımsal sıkıntı olarak görünüyor diyor, laf anlatamıyoruz.

NOT: İtunes güncel, telefonum yurtdışı değil İMEİ Kayıtlı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardımlarınızı bekliyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar. :(

Son düzenleme:
stat counter