İphonelardan şaşırtıcı bir hamle

Bu konuyu okuyanlar

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bildiğimiz üzere iphonelar genelde android alternatiflerinden daha kötü batarya süresi alıyor ama bu yılki çıkan iphone 11 pro max(bu isimleri çıkaran işten atılsın) batarya kralı mate 30 proyu bile geçmeyi başardı. Orta modeli olan iphone 11 pro ise note 10+’ı geçti. Düz iphone 11 ise em geride kaldı. LCD ekranın yeni jenerasyon oled ekranlara göre daha fazla batarya sömürdüğünün bir kanıtı daha...

Büyük ihtimalle yeni çıkacak olan androidler iphoneları geçecek ama genelde en yeni iphonelar bile biraz daha eski android modellere karşı zorlanıyordu...

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Şimdi övünür durular yenilikçiyiz diye
Hala “yenilikçiyiz” diyorlar mı acaba?

Vallaha bana sorarsan bu seferki iphone olmuş. Önceki modellerin en zayıf yönleri olan batarya ömrü/şarj hızı ve düşük ışık kalitesi giderildi,en güçlü oldukları yönleri ise daha iyi yaptılar.

Tasarım kısmı çok değişmemiş ama buna şaşıran var mı bilmiyorum.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hala “yenilikçiyiz” diyorlar mı acaba?

Vallaha bana sorarsan bu seferki iphone olmuş. Önceki modellerin en zayıf yönleri olan batarya ömrü/şarj hızı ve düşük ışık kalitesi giderildi,en güçlü oldukları yönleri ise daha iyi yaptılar.

Tasarım kısmı çok değişmemiş ama buna şaşıran var mı bilmiyorum.
Fiyatlar çok arttı yakında ev ile telefon takas ederler

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Övünürler şimdi :D O değil en pahalı telefon şuan da bir zahmet bataryasını güzel yapsınlar :)