iPhone'da Müzikleri Zil Sesi Yapmak

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
iPhone'da Müzikleri Zil Sesi Yapmak

iOS'te istediğiniz şarkının bir kısmını, zil sesi olarak seçebiliyorsunuz. Ama bunu yapmanız için bilinen en kolay formülde, bir bilgisayara ve aktarma kablosuna ihtiyacınız var.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
android versiyonu varolduğunu bilipte söyleyen arkadaş ya da arkadaşlar çok makbule geçer

xenitu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android için böyle bir şeye ihtiyaç yok ki. İstediğinin şarkıyı zil sesi olarak atayabiliyorsun.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android için böyle bir şeye ihtiyaç yok ki. İstediğinin şarkıyı zil sesi olarak atayabiliyorsun.

Arkadaş sanırım "şarkıdaki belirli bir aralığı kesen program" manasında demek istemiş. Şarkının giriş bölümünü değil de ortalardan bir yerin zil sesi olmasını istiyor büyük ihtimalle.

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wp8 de bu olay çok basit gerçekten zil sesi yaratıcı ile istediğiniz şarkının istediğiniz bir bölümünü keserek zil sesi yapabiliyorsunuz

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@ sdn okurları
Gören de saatte bir zil sesi değiştiriyorsunuz zannedecek. Bir kere yapıp haftalarca, aylarca sorunsuz kullanacaksınız yahu.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
normal bir telefonda 1 sanieden kısa süren bir iş için 3 dakikalık video çekmisiniz
tebrikler.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
malesef iphoneda o işlem 1 sn yede yapılamıyor. [MENTION=9918]mdkbet[/MENTION]
bu işlemi yapan bir takım sitelerde var ama bende bu yolu tercih ediyorum. ancak süreyi 30 sn biliyordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok sinir bozucu bi olay bu ya. Iphone'umuzla rezil oluyoruz. İrrezalet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam admin zil sesini 40 saniye olarak cıkardım windows gezginide yaptım gerisi gelmedı yardımcı olurmusun son aşamadayım deli olcam :S

Zavod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone da bi tık daha özgürlük istiyoruz biraz daha kolaylaştırma yoluna gidilse güzel olur alt tarafı zil sesi yapıcaz elmadan bi ısırık daha almıcaz ki ^^

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bilmiyorum ama ben Windows Phine'da Zil sesi yaratıcı diye bir program kullanıyordum işinize yararsa kullanın.Tabi öteki mağazalarda varmı bilmiyorum.:)