iPhone'a Müzik atamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iPhone'a bir türlü müzik atamadım. Aynı bilgisayar, aynı apple id ve aynı itunesle ipad de hiç bir sıkıntı olmadan film ve müzik atabiliyorum. Fakat ne kadar çabaladıysam da iphone'a atamadım.
Ayrıca iphone da daha önce satın almış olduğum parçaları da indiremiyorum. İndirme bittikten sonra " indirilemedi tekrar deneyin diyor. "
iTunesten müzik attığım zaman şöyle görünüyor :

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ah be kardes ona para vermeyeydin iyiydi yanlis anlam bndede iphone var ama gorunen o ki s3 ume geri donecem gbi...

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ayrıca sırf denemek için sarkı satın aldım onu da indirmedim.

ama4e2u9.jpg

ypyqatu9.jpg

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
cihazı bir restore et bakalım normal değil bu :) ben müzikler için hatta tüm işlemler için itools kullanıyordum valla kafam rahattı en azından :D

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
cihazı bir restore et bakalım normal değil bu :) ben müzikler için hatta tüm işlemler için itools kullanıyordum valla kafam rahattı en azından :D

Hocam iTools da kurdum onda da olmadı daha dün aldım telefonu kutuyu açtığımdan beri bu sorunla uğraşıyorum. Bakalım bu götüreyim ne diyecekler çok merak ediyorum.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Hocam iTools da kurdum onda da olmadı daha dün aldım telefonu kutuyu açtığımdan beri bu sorunla uğraşıyorum. Bakalım bu götüreyim ne diyecekler çok merak ediyorum.
Ben de bir aralar uygulama atamiyordum, restore ettim duzeldi. Bir dene istersen.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dediğiniz her şeyi yaptım ama nafile :) Geri götürdüm yazılımsam problem var dediler ama kendileri de çözemediler. Yenisini verdiler. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben müzik için itunes itools ile hiç uğraşmıyorum.phone drive ile paşa paşa müziğimi dinliyorum.yandex.disk üstünden de istediğimle paylaşabiliyorum.tavsiye ederim.

Sorununuz restore ile çözülmüş olmalıydı.tabii şahsi fikrim.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben müzik için itunes itools ile hiç uğraşmıyorum.phone drive ile paşa paşa müziğimi dinliyorum.yandex.disk üstünden de istediğimle paylaşabiliyorum.tavsiye ederim.

Sorununuz restore ile çözülmüş olmalıydı.tabii şahsi fikrim.

Restore dahi ettim dediğim gibi sorunun ne olduğu çözülemedi :)

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@iZozzy oo yenisini genelde müşteriyi meşgul ederler, nereden aldınız ürünü?

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ios kullanmak pişmanlıktır.
oysaki android'de böyle şeylerle uğraşmıyorsun.
direkman telefondan ''tubidy.mobi'' sitesine bağlanıp aramaya istediğin şarkıyı yazıyorsun.
ve mp3 download yazısına tıklıyorsun ve ücretsiz indiriyor geriyede dinlemek kalıyor.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ios kullanmak pişmanlıktır.
oysaki android'de böyle şeylerle uğraşmıyorsun.
direkman telefondan ''tubidy.mobi'' sitesine bağlanıp aramaya istediğin şarkıyı yazıyorsun.
ve mp3 download yazısına tıklıyorsun ve ücretsiz indiriyor geriyede dinlemek kalıyor.
teşekkür ederim
4s'imde phone drive ile kullanacağım bunu.iphone bir aşktır ;)
kullanmasını bilen için androidden hiçbir eksiği yoktur.

siteye şimdi baktım.3gp'den mpTHREE yapıp indirtiyor. işe yaramaz.

athelvaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun benimde başıma gelmişti ne denediysem atamamıştım müzik en son çare olarak telefonu sıfırladım ve müzik atmaya başarabildim. size bir sorum olucak daha önce jailbreakli cihaz kullanmışmıydınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ios kullanmak pişmanlıktır.<br>
.

Ne pişmanlığından bahsediyorsun iTunes ile çok kolay bir biçimde atılıyor. Bu sorunu arkadaş daha geniş bir biçimde araştırsaydı bir şeyler bulabilirdi çözümle ilgili. Yeni telefon verdikleri için ben araştırmıyorum. Araştırıp her sorunun çözümü vardır. Fanboyluk yapmayalım lütfen..

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim
4s'imde phone drive ile kullanacağım bunu.iphone bir aşktır ;)
kullanmasını bilen için androidden hiçbir eksiği yoktur.

siteye şimdi baktım.3gp'den mpTHREE yapıp indirtiyor. işe yaramaz.

mpthree olayı androidde olmuyor boş yeremi diyorum pişmanlıktır diye :) s3 ümde mp3 olarak indiriyor ;)
ha bu arada androidden eksiği yok değil çok olucaktı ;) tamam androidden daha stabil olabilir ama çok eksiği var.araştır anlarsın..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ne pişmanlığından bahsediyorsun iTunes ile çok kolay bir biçimde atılıyor. Bu sorunu arkadaş daha geniş bir biçimde araştırsaydı bir şeyler bulabilirdi çözümle ilgili. Yeni telefon verdikleri için ben araştırmıyorum. Araştırıp her sorunun çözümü vardır. Fanboyluk yapmayalım lütfen..

fanboyluk yapıp ne yapacam babamın malı değil sonuçta :) ama gerçekleri söylüyorum.