iPhone7 den 7 Plus’a geçilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Jaws’s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir yakınım 7+ ını satıyor 3000 tl ye. Bende de 7 var 2500-2600 civarına bunu satıp üzerine ekleyip plus alınır mı sizce ?

Not : benim yaklaşık 10 ay daha garantisi var plus ın 3 ay kalmış yurt dışından gelmeydi. Yaklaşık 1 hafta önce plus ın hoparlör sıkıntısından dolayı yeni cihaz verildi apple dan.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Büyük ekran ihtiyacın yoksa kazancın sadece şarj süren olur dört jenerasyondur ekmek tahtası tasarımı el ergonomisi açısından dezavantaj oluşturabilir ama yine de iphone ,iphone dur...

Jaws’s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük ekran ihtiyacın yoksa kazancın sadece şarj süren olur dört jenerasyondur ekmek tahtası tasarımı el ergonomisi açısından dezavantaj oluşturabilir ama yine de iphone ,iphone dur...
Büyük ekran ihtiyacım yok ama kullanması daha bir güzel geldi, şarjımda yetiyor bana kadar fakat daha uzun süreli şarj olsa da fena olmazdı. + olarak kamerası ve 3 gb rami var plus ın

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben kaç zamandır düşünüyorum daha o tasarıma böyle mükemmel bir ad koyamadım. Tebrik ve teşekkür ederim. :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ha görüşümü de belirteyim bence geçilmez. 7 ay garanti farkı iyi bir fark.
Not : benim yaklaşık 10 ay daha garantisi var plus ın 3 ay kalmış yurt dışından gelmeydi. Yaklaşık 1 hafta önce plus ın hoparlör sıkıntısından dolayı yeni cihaz verildi apple dan.
Yurt dışı cihazların hala garantisi devam ediyormuş Apple'da? Kaldırdıalr diye biliyorum.

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
bence geç çok memnun kalırsın