iPhone7 - Case4U Deri Kılıf

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Bir kaç gün önce sipariş verdiğim ve elime bugün ulaşan Case4U deri kılıflar hakkında düşüncelerimi paylaşmak istedim. Bunun için bu konuyu açtım. Dışarıda orjinal diye satılan bir çok kılıfa denk geldim. Silikon olanların satışı çok fazla. Silikonları da 100 liraya satıyorlar. Benim aldığım kılıf orijinal değil fakat orijinal ile birebir aynı diyebilirim. Aşağıya görsellerini bırakacam, Apple'ın sitesinden orijinaliyle karşılaştırabilirsiniz. Kalite olarak beklediğimden kaliteli ve paketlenmesi kutusu vs. tamamen Apple ürünü gibi. Tek eksi noktası telefonun alt tarafını tam olarak sarmıyor. Onun dışında telefona tam olarak oturuyor özellikle telefonun arka kamera tarafına çok iyi oturuyor Apple'ın sitesindeki görsellerde olduğu gibi. Ürünü almak isterseniz tavsiye ederim, açık renk tonlarını almanızı önermiyorum çünkü açık renkliler çok çabuk renk değiştirip kötü bir hâl alıyorlarmış, ben siyah olanı aldım şu an için memnunum. Bunun dışında dışarıda satılan silikon kılıfları da önermem ilk aldığınızda çok iyi görünüyor bi zaman sonra çok kötü bir hâl alıyor o da bilginiz olsun. Hem renk olarak çok kötü bir hâl alıyor hem de cebe koyup çıkarmakta sorun oluyor.

Ürün Linki : Case 4U Apple iPhone 7-8 Deri Kılıf - Siyah

aldObB.jpg

8aP47k.jpg
DYBN0l.jpg

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hayırlı olsun. Bence çok güzel :)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sağol, ben de beğendim bayağı. Tek sorun dediğim gibi telefonun alt kısımlarını ekrana doğru iyice kavramıyor.
Ben çok düşürmeme rağmen böyle altı açık kılıf aldım hayırlısı :D
(7 ay oldu 3. Kırılmaz camdayım :D)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hayırlı olsun, yıpranmamasına dikkat et.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Deri suni deri çabuk soyulur

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Deri suni deri çabuk soyulur

iPhone6 için de buna benzer bir kılıf almıştım, orijinal değildi ama hiç bir soyulma yapmadı. Sadece ben çok takıp çıkardığımdan dolayı yanları çatladı o da benim hatam. Dışı ilk hâli gibi kalmayabiliyor doğru ama soyulma yapacağını sanmıyorum.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Deri kullanmadım da Apple dan orjinal silikon aldım 2 telefona da kibar olmasa da şık duruyor elde hissi de çok güzel ama kullanamıyorum Cebe girip çıkmıyor ufak ufak köşelerden eriyor ve çok çabuk kirleniyor

Reaksiyon puanı
143
Güzel duruyor. Hayırlı olsun. Sadece tek şaşırdığım nokta Apple kılıflarında orijinal haricinde logo olmazdı. Ya logo kısmı açık yada düz olurdu. Apple bu konuda çok hassas. Mağazalardan kaldırılmadan alınmalı diyorum. :D

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Deri kullanmadım da Apple dan orjinal silikon aldım 2 telefona da kibar olmasa da şık duruyor elde hissi de çok güzel ama kullanamıyorum Cebe girip çıkmıyor ufak ufak köşelerden eriyor ve çok çabuk kirleniyor

Aynen öyle bende de iPhone6 için orijinal silikon vardı. Hâlâ evde ama şimdiki telefona uymuyor. Gerçekten çok kullanışsız, dediğin gibi cebe girip çıkması eziyet. Deriyi öneririm.

Güzel duruyor. Hayırlı olsun. Sadece tek şaşırdığım nokta Apple kılıflarında orijinal haricinde logo olmazdı. Ya logo kısmı açık yada düz olurdu. Apple bu konuda çok hassas. Mağazalardan kaldırılmadan alınmalı diyorum. :D

Teşekkür ederim, bende alırken fotoğrafa baktım Apple'ın sitesindeki fotoğraf almadan önce bir sürü yer gezdim bulamadım bir yerde buldum tek bir tane siyah kalmıştı dandikti ve kutu açılmış ve köşesi defolu olmasına rağmen 100 liraya satıyordu. Sonra internette bunu gördüm güvenmeye güvenmeye sipariş ettim ama beni çok şaşırttı. Kılıfın kutusu bile açık değildi, Apple'ın şu tutup çekip açtığın etiketi bile vardı o kadar yapmışlar. Kesinlikle katılıyorum alınmalı.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bir kaç gün önce sipariş verdiğim ve elime bugün ulaşan Case4U deri kılıflar hakkında düşüncelerimi paylaşmak istedim. Bunun için bu konuyu açtım. Dışarıda orjinal diye satılan bir çok kılıfa denk geldim. Silikon olanların satışı çok fazla. Silikonları da 100 liraya satıyorlar. Benim aldığım kılıf orijinal değil fakat orijinal ile birebir aynı diyebilirim. Aşağıya görsellerini bırakacam, Apple'ın sitesinden orijinaliyle karşılaştırabilirsiniz. Kalite olarak beklediğimden kaliteli ve paketlenmesi kutusu vs. tamamen Apple ürünü gibi. Tek eksi noktası telefonun alt tarafını tam olarak sarmıyor. Onun dışında telefona tam olarak oturuyor özellikle telefonun arka kamera tarafına çok iyi oturuyor Apple'ın sitesindeki görsellerde olduğu gibi. Ürünü almak isterseniz tavsiye ederim, açık renk tonlarını almanızı önermiyorum çünkü açık renkliler çok çabuk renk değiştirip kötü bir hâl alıyorlarmış, ben siyah olanı aldım şu an için memnunum. Bunun dışında dışarıda satılan silikon kılıfları da önermem ilk aldığınızda çok iyi görünüyor bi zaman sonra çok kötü bir hâl alıyor o da bilginiz olsun. Hem renk olarak çok kötü bir hâl alıyor hem de cebe koyup çıkarmakta sorun oluyor.

Ürün Linki : Case 4U Apple iPhone 7-8 Deri Kılıf - Siyah

aldObB.jpg

8aP47k.jpg
DYBN0l.jpg
Gittim appeldan 300 tl deri kılıf aldım iphone x için kırmızı rengti şuan siyah oldu alalı 2 ay oldu şaka gibi götürsem garantiye verdem kullanıcı hatası dicekler internette hep böyle yazıyor apple kılıfları silikon hele deri olanı çok kalitesiz

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya satıcının ismini vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama kılıfsipariş diye bir instagram sayfası var aynı şekilde n11 sitesinde de satış yapıyolar onlar orjinal ile birebir diye biliyorum acabs cidden apple nasıl izin veriyo. Veya izin vermiyo da gizlice mi satıyolar :D

Reaksiyon puanı
143
Tabi ki izin v.s. yok. Yakalama kadar devam ediyorlar. Apple bu konuda çok titiz ve hassas. Bizzat Turkcell mağazasında denk geldim. Tam alıyordum ki toplatılıyormuş. Elimden aldılar?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Gittim appeldan 300 tl deri kılıf aldım iphone x için kırmızı rengti şuan siyah oldu alalı 2 ay oldu şaka gibi götürsem garantiye verdem kullanıcı hatası dicekler internette hep böyle yazıyor apple kılıfları silikon hele deri olanı çok kalitesiz

Açıkçası neredeyse 1 ay olacak henüz ilk gün ki gibi. Ben hiç bir şekilde kılıfı ıslak mendil vs. bir şeyle silmedim. Belki silmişseniz zarar vermiş olabilir. Açıkçası Apple'a gidip 300 lira verilmez bir kılıfa.

Ya satıcının ismini vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum ama kılıfsipariş diye bir instagram sayfası var aynı şekilde n11 sitesinde de satış yapıyolar onlar orjinal ile birebir diye biliyorum acabs cidden apple nasıl izin veriyo. Veya izin vermiyo da gizlice mi satıyolar :D

Gizlice değil de, Apple görmüyordur sonuçta gidip kim kılıf satıyor kim satmıyor diye bakamazlar. Denk gelindimi sattırmazlar.