iphone6s ws s7edgemi

Bu konuyu okuyanlar

Yiğit Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ömer bey açıkçası bu size kalmış bir tercih ama kendi fikirlerimle yardımcı olayım. Her iki telefonu oldukça uzun süre kullandım. Her iki telefonunda bence kendilerine göre artıları var. Bence şuan için hala yazılım konusunda apple daha önde buna karşında samsung'da donanımı ile ön plana çıkıyor. İphone'a avantaj olarak söyleyebileceğim daha sade, sorunsuz, stabil bir yazılım sunuyor. Kullanımı oldukça kolay pratik. Dezavantajları ise şarjının samsung'a kıyasla daha az süre kullanım sağlaması ve en önemlisi de daha yavaş şarj olması. Samsung cephesinde ise android sürekli gelişen bir yapıda olsa dahi şuan için henüz şahsi fikrim ios'un önüne geçmemiştir. Bir telefon kullanıcısının en çok değerlendirdiği konularda kıyaslama yapacak olursam kamera olarak iphone daha gerçeğe yakın renkler sunarken samsung daha canlı renklerle fotoğraf çekiyor. Buda aslında kullanıcıya samsung'un kamerasının daha iyi olduğunu düşündürüyor fakat her iki cihazında kamerası oldukça iyi. Şarj etme süresinin kısa olma konusunda açık ara samsung önde. İphone'u da hızlı şarj edebilme alternatifleri var fakat samsung bunu kendi şarj aleti ve cihazı ile destekliyor. Şarj süresinin sağladığı kullanım açısından da samsung yine önde benim içim. S7 edge'in vereceği ekran hissiyatı 6s e kıyasla daha tatmin edici olacaktır. Görüntü şekil bakımından da s7edge tercihim olur. Micro sd kart desteği ve otg kulanımı olmazsa olmazım diyorsanız kesinlikle samsung. Genel olarak bir değerlendirme yapacak olursam;

S7 Edge:X & 6S:X

Şarj olma süresi : X
Şarj kullanım süresi: X
Tarz: X
Ekran: X
Sağlamlık: X
Aksesuar bulunabilirliği: X
Yazılım: X
Servis hizmet kalitesi: X

Micro Sd kart desteği: X

Tabi bunlar şahsi fikirlerim. Her iki telefonda oldukça güzel seçim size kalmış.

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bian bile düşünmeden s7 edge her yönden 6s ten üstün bir cihaz işlemci hızlarıda eşit arada çok muazzam bi fark yok hatta s7 edge uygulamarı daha hızlı açar ki 7 plus la kıyaslandığında bile s7 edge in altta kalır bi yani yok başka kamerası ekranı bataryası aklına ne gelirse her konuda tokatlar s7 edge için rahat olsun
--- Gönderi Güncellendi ---
Birazdan fanboyun biri gelip 6s al diyecek:D

@Murat Burç
--- Gönderi Güncellendi ---
Birazdan fanboyun biri gelip 6s al diyecek:D

@Murat Burç

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Çabuk tolga dostumuz gelmeden....

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ya gerçekten ciddi ciddi 6s in s7 edge den iyi olduğunu düşünenler hangi kafayı yaşıyo anlamıyorum biz 7 plusa karşı s7 edge i savunuyoruz ordan biri çıkıp 6s s7 edge den daha iyi diyor sizcede çok komik değilmi :D:D

@Murat Burç

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben karışmak istemiyorum bu konuya S7 Edgenin bariz daha iyi olduğu belli siz savunuyorsunuz zaten.