İphone5s beklenmeli mi ?

Bu konuyu okuyanlar

DevrimYilmazzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar sizce bu hafta iphone5 almalımıyım yoksa 5s'i beklemeli miyim?

fiyat farkı sizce ne denli olur birde arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence şimdi iphone 5 i al zaten ios 7 bunada çıkacak abartılacak fark olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ayni sorudan muzdaribim iphone 6 yada iphone 5s beklenmelimi yoksa bunlari beklemeyip direk ipad 4g mi yoksa ipad mini mi alayim diyede aklimda 1milyon 369 tane soru var

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence apple'dan artık olağanüstü özellikler beklenmez steve jobs'tan sonra 5 al

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ekran konusunda pek bir şey söyleyemem. Büyük ihtimal aynı ekran olur. Kasasının değişebileceğine ihtimal vermiyorum. Bir önceki modeller göze alındığında 3G ile 3GS'nın kasası aynı, 4 ile 4S'in kasası aynı yani pek değişeceğini sanmıyorum. Fiyat olarak düşüncelerim ilk çıkacağında mükemmel bir şekilde yüksek olacağı 3499 TL gibi, 1-2 hafta içinde 2499 TL'ye düşeceği düşüncesindeyim. Özellikleri olarak 1.4 veya 1.6 GHz hızında A7 işlemci veya A6X işlemci olacağını düşünüyorum. Kamera olarak 8, 13 veya çok düşük bir ihtimal 16 Mega piksel olabilir, büyük ihtimal 13 Mega piksel çift flaşlı olacak. Bunun dışında çok, acayip bir fark olacağını sanmıyorum. IOS 7 ile gelecek, 1 GB RAM'i olacak büyük ihtimal. Beklersen 5-6 ayı bulabilir. Eğer beklerim diyorsan bekle, yok ben bekleyemem dersen iPhone 5 kötü telefon değil :) İstediğin oyunu oynayabilirsin :)

DevrimYilmazzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumun ve yardımın için çok teşekkür ederim lordarcual :)

iphone5s i bekleyeceğim ve büyük ihtimalle yurtdışından alırım.

yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim iyi forumlar.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
apple S modellerinde dış tasarıma değil içe yöneliyor benim görüşüm buda sana ekstra bir kaç model önceliği sağlar. 5S i bekle tasarım olmasada içi daha iyi olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yurtdisinda satilan fiyatla turkiyede satilan fiyat arasinda 820 tl fark var kdv ile ... Cok ilginc.2 tane iphone 5 alinca 1 tanesi hediye oluyor ustune koruma kapaklarida hediyesi gibi sacmaliga bak...