İphone4 ile iphone 4s arasındaki farkler nelerdir ?

Bu konuyu okuyanlar

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Merhaba iphone4 ile iphone 4s arasındaki farkler nelerdir ? cihazı ona göre alacağım bilgisi olanlar yardımcı olursa çok makbule geçerdi şimdiden teşekkür ederim

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
donanım olarak sadece çift çekirdek işlemci, daha hızlı grafik yongası, 8mp kamera ve sorun yaratmayan anten var. ram ikisinde de 512mb. yazılımsal olarak tek fark şuanda siri.. ancak ileriki zamanlarda bazı uygulamalar çift işlemcide daha sorunsuz çalışacaktır. ancak şuan performansta pek bir fark hissetmeyeceksin

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
birisinde "s" var diğerinde yok. biri pahalı diğeri ötekine kıyasla daha ucuz. ikiside kapitalizm bize dayattığı oyuncaklar.

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim ben iphone 4 telefonumu satıp iphone 4s aldım inan arada fark yok arkadaşın dediği gibi 8 mp kamera,çift çekirdek işlemci ve siri şu an zaten siri ingilizce ve ingilizce bilsen bile aksanın amerikan ve ingiliz aksanına yakın olmalı yoksa cihaz seni pek anlamıyor,aradaki fiyat farkı bütçeni zorlamayacaksa iphone 4s zorlarsa iphone 4 al derim

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
peki yurt dışından getireceğimiz iphone ile türkiyedeki arasında bir fark var mı ? geçenlerde 1 cihaz geldi şuan kullanan arkadaşlarda var sıkıntı da yok ama bu yazılımsal güncellemede sıkıntı olur mu olmaz mı ? pasaport kaydı ile açtırıyoruz çok ucuza geliyor. yani türkiyede almaya kalksam %60 fiyat farkı var ondan ötürü alam mı almiyam mı kafam karıştı

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
yurtdışından aldığın cihazla orada aldığın cihazın farkı yok yazilimsal falan bir sorun olmaz , pasaport kayıdını yaptir yeterli,
Bu arada nereden getirtmeyi düşünüyorsun cihazı ve ne kadara maal oluyor?

--- Mesaj Güncellendi ---

%60 fiyat farkı hangi ulkedeymis ?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
su anda iPhone almak iyi bir fikir değil benim kanaatimce, iPhone 5 e Bakmak lazim o belki iyi olur

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bazı ülkelerde facetime uygulaması yasaklanmış . görüntülü görüşme yapamayabilirsin

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bencede facetime iphonun kendi uygulaması zaten,3g yada internet bağlantısının olduğu her yerde girebilirsin hatta 4g dicem ama şu an bunu kullanma şansımız yok

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iyiymiş valla 900 liraya

--- Mesaj Güncellendi ---

hımm anladım kardeşim zaten farklı programlar vardır o eksiği kapatıcak öyle düşünüyorum ben

kardeşim bir adet cihaz geldi inceledik karşılaştırmasını yaptık burdaki ile arasında hiç bir fark yok sadece kvk güvencesi yok o kadar. facetime vs. hepsi mevcut ve gayet hızlı çalışıyor

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
900 liraya iyimis , irakta
Bu arada arabistan askerli personele getirmisti face time kisitlamasini diye biliyorum,

razor35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ıphone 4s işlemci hızı ile geçiyor :)

eraytas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arap ülkelerinin çoğunda facetime da kısıtlama var.