İPhone

Bu konuyu okuyanlar

mrtcnkc1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İPhone 7 32 gb telefon kullananlar memnun mu herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Sidar Aldemir iPhone 7'den şarj dolayısıyla S7 Edge'ye geçti ve çok memnun. iPhone 7 o fiyata alınacak bir cihaz değil. O fiyata XZ Premium , S8 ve ithalatçı garantili 6GB RAM'e sahip kırmızı, mavi veya herhangi bir renkteki HTC U11 alınabilir.

mrtcnkc1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Sidar Aldemir iPhone 7'den şarj dolayısıyla S7 Edge'ye geçti ve çok memnun. iPhone 7 o fiyata alınacak bir cihaz değil. O fiyata XZ Premium , S8 ve ithalatçı garantili 6GB RAM'e sahip kırmızı, mavi veya herhangi bir renkteki HTC U11 alınabilir.
Fazla aktif biri değilim 3 4 saat yeterli benim için IOS kullanmak istiyorum artik o bakimdan iyice araştırıyorum. :)

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Pil kötü hatta hatta ve hatta çööööööp

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İphone plus modeller hariç alınmaz. Ama alınıyor. Not: kardeşim. 15 gün sonra 7+ alacağız ona. Benim ısrarlarıma rağmen illa alacak. İphone abdal telefonu. İphone 8+ beğenmiştim(o kadar etmez) hızlı şarj adaptörü parayla satıyorlar

mrtcnkc1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil kötü hatta hatta ve hatta çööööööp
İphone plus modeller hariç alınmaz. Ama alınıyor. Not: kardeşim. 15 gün sonra 7+ alacağız ona. Benim ısrarlarıma rağmen illa alacak. İphone abdal telefonu. İphone 8+ beğenmiştim(o kadar etmez) hızlı şarj adaptörü parayla satıyorlar
Bi sıkıntı çıkardığında yeni telefon gönderen tek firmada apple.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Pil kamera gününüzde kötü ama işlemci gücü yazılım uyumu düzgün çalışan bir sistem gayet iyi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
o kötü bu kötü telefon alamıcaksın sonra gt-s5360'da 1200mAh batarya var spotify ile sabah 09-18 zor gidiyor...

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Murat Beyin dediği gibi alıp bir kaç ay kulandım bir kaç hafta öncede s7 edgeye geçtim çok memmunum telefondan. sarj sıkıntısı var ip7 de parlağı çok kısık kullanıyordum bu da beni sinir ediyor açıkcası 1 günü çıkarmıyordu 6s den geçmiştim bi fark yok açıkcası 1 2 saniyelik hızlı geçişler 600 700 tl değmez kullanımınada bağlı biraz oyun falan oynuyorsan hiç dayanmıyor haberin olsun sarjı yutuyor adeta. S7 edge S8 veya Sony bakabilirsiniz illa ios istiyorsan plus modellerin sarjı bir tık daha iyi.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Beyler arıza falan çıkınca yeni telefon gönderen tek marka apple olduğu için İp7 tabikide efso cihazdır. Lütfen aksini tartışmayın. Lütfen o paraya daha iyi cihaz alınır demeyin. Şu güncellemede önce eşşeğini kaybettirip sonra bulduklarına fan boya bağlayanları eleştirmeyin bide donma kasma muhabbeti anlamayan olabilir. Neyse bende gidip bi iphone 4 ü bi şarja takayım. Efkarlandım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
SC20171021-004050.png

GT-S5360 donmuyor android'in donduğu masal.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
2400 liraya iPhone 7 Plus ister misin? Git One Plus 5 al. Performans ve bataryada iPhone 7'yi parçalar. Kamerası 7 Plus'a yakın, 7'den iyi.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Beyler arıza falan çıkınca yeni telefon gönderen tek marka apple olduğu için İp7 tabikide efso cihazdır. Lütfen aksini tartışmayın. Lütfen o paraya daha iyi cihaz alınır demeyin. Şu güncellemede önce eşşeğini kaybettirip sonra bulduklarına fan boya bağlayanları eleştirmeyin bide donma kasma muhabbeti anlamayan olabilir. Neyse bende gidip bi iphone 4 ü bi şarja takayım. Efkarlandım
Adam haklı :)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yav arkadas millet bi tutturmus batarya soyle kotu boyle kotu mabattan uydurmasyon.gir bak 7 kulubune.sor sorustur.ya bi degerlendirme yaparken dayanak olacak insanda biraz.kafaya gore sallamasyon.adamlar kac saat ekran suresi aliyor,kac saat bekleme suresi aliyor sor sorustur en guzeli kendin.daha sonra isim vermiyecegim ama cok israr edilirse isimde veririm diger markalarin kuluplerine gir bak.adsmalr viyak viyak bagiriyo yok soyle oldu boyle oldu diye.sorun problem her markada kendine gore ufak-buyuk illaki olur ama mesnetsiz sallama gorunce insan dayanamiyo yav.nedense 7 kullanicilarida sinmis kimseden gik yok.cikin catir catir savunun arkadas nedir yani?bi markayi-modeli vs ne olursa olsun her turlu karalar-camur atarsin ama harbi konusacan.diyecenki ben su marka modelde su kadsr ekran aldim su kullanimda bu marka modelde yok kardesim vermiyor o kullanimi.var mi oyle bisey yok.yiv abbi aypun yidinin pili dandik yiv.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yav arkadas millet bi tutturmus batarya soyle kotu boyle kotu mabattan uydurmasyon.gir bak 7 kulubune.sor sorustur.ya bi degerlendirme yaparken dayanak olacak insanda biraz.kafaya gore sallamasyon.adamlar kac saat ekran suresi aliyor,kac saat bekleme suresi aliyor sor sorustur en guzeli kendin.daha sonra isim vermiyecegim ama cok israr edilirse isimde veririm diger markalarin kuluplerine gir bak.adsmalr viyak viyak bagiriyo yok soyle oldu boyle oldu diye.sorun problem her markada kendine gore ufak-buyuk illaki olur ama mesnetsiz sallama gorunce insan dayanamiyo yav.nedense 7 kullanicilarida sinmis kimseden gik yok.cikin catir catir savunun arkadas nedir yani?bi markayi-modeli vs ne olursa olsun her turlu karalar-camur atarsin ama harbi konusacan.diyecenki ben su marka modelde su kadsr ekran aldim su kullanimda bu marka modelde yok kardesim vermiyor o kullanimi.var mi oyle bisey yok.yiv abbi aypun yidinin pili dandik yiv.
Ben bir çok konuda normal kullanımda rahat rahat 1 günü çıkardığını yazdım iphone 7 nin.bataryasına laf atanların kullandığı telefonu sorun bi bence bakalım nasıl bi mucizevi telefon kullanıyolar görelim :)10 küsür aydır iphone 7 kullanıyorum bataryası gayet iyi ben memnunum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet pili dandik.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
powerbanklı kılıfı var apple senelerce düşünüp yapmış.

ilkeraslantas

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Günde en az 2 saat oyun oynamama rağmen gece şarja yüzde 5 civarında takıyorum rahat 14 saat götürüyor beni telefon iOS 10.3.3 sürümüm kamerası gayet güzel ben senelerce android kullandım iOsa geçince rahatladım iPhone 7 de kullandığım iPhone'lar içinde en iyisi

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Günde en az 2 saat oyun oynamama rağmen gece şarja yüzde 5 civarında takıyorum rahat 14 saat götürüyor beni telefon iOS 10.3.3 sürümüm kamerası gayet güzel ben senelerce android kullandım iOsa geçince rahatladım iPhone 7 de kullandığım iPhone'lar içinde en iyisi

Yalan gonuşma,atma tutma,fanboy olma,hatta ağır fanboy olma.trolsün,fanboysun,yalan konuşan bi insansın.senin iphone 7 kullanman iphone 7 kullanman anlamına gelmez.sen bilmezsin.ayponcusın sen,at gözlüklü adamsın sen.özgürlük düşmamı bağnaz fikirli...yürü geeeğtttt

ilkeraslantas

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Yalan gonuşma,atma tutma,fanboy olma,hatta ağır fanboy olma.trolsün,fanboysun,yalan konuşan bi insansın.senin iphone 7 kullanman iphone 7 kullanman anlamına gelmez.sen bilmezsin.ayponcusın sen,at gözlüklü adamsın sen.özgürlük düşmamı bağnaz fikirli...yürü geeeğtttt

Apple senin canını yakmış olabilir benim Hayatımı kolaylaştırdı. Herkes fikrini söylüyor bende söyledim gerçek hayatta insanlara böyle yaklaşmamanı öneririm

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Apple senin canını yakmış olabilir benim Hayatımı kolaylaştırdı. Herkes fikrini söylüyor bende söyledim gerçek hayatta insanlara böyle yaklaşmamanı öneririm

Yok kardeşim aman diyim.burada bi hiciv sezinlemedin mi sen?:)))genel itibariyle forumdaki durum bu!!!

Not:iphone kullanıyorum.aman söyleme bak.saldırırlar Allah muhafaza.

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
14 saat götürmesine şaşırdım iphonun bide en az 2 saat oyun oynarım yazmışşın iphone kullandığına eminmisin iphone sarjı zaten hızlı gidiyor oyun oynarken pili yutuyor sanki telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
14 saat götürmesine şaşırdım iphonun bide en az 2 saat oyun oynarım yazmışşın iphone kullandığına eminmisin iphone sarjı zaten hızlı gidiyor oyun oynarken pili yutuyor sanki telefon
Fanboy damarlarınız kaparıp saldırmadan önce bilin ki aradaş iPhone 7'den S7 Edge'ye şarj sorunu yüzünden geçen biri

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Al buyur @ilkeraslantas .ya sen emin misin gerçekten o telefonun iphone7 olduğuna?:)) bak bi daha soruyorum.iyi bak j3,j5 filan olmasın :)))

ilkeraslantas

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Al buyur @ilkeraslantas .ya sen emin misin gerçekten o telefonun iphone7 olduğuna?:)) bak bi daha soruyorum.iyi bak j3,j5 filan olmasın :)))

Söylediklerimin arkasındayım 2 saat oyun oynamak yüzde 40 şarjımı götürüyor yüzde 60 da beni uyuyana kadar götürüyor zaten gün içinde fazla kullanmıyorum sadece gelen giden aramalar . Her şekilde her gece şarja takıyorum htcde kullandım s7 de kullandım hepsini her gece şarja garanti takıyordum iPhoneuda takıyorum benim için değişen tek şey kolaylığı oldu

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Söylediklerimin arkasındayım 2 saat oyun oynamak yüzde 40 şarjımı götürüyor yüzde 60 da beni uyuyana kadar götürüyor zaten gün içinde fazla kullanmıyorum sadece gelen giden aramalar . Her şekilde her gece şarja takıyorum htcde kullandım s7 de kullandım hepsini her gece şarja garanti takıyordum iPhoneuda takıyorum benim için değişen tek şey kolaylığı oldu

Ağır saldırıya uğrayacaksın bu gidişle.iyi görmüyorum gidişatını :))

Sidar Aldemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Biraz fazla fanboyluk var sanki iphone 5 den beri kullanıyorum bende neden her telefonda sarjım az gidiyordu benmi bozuk cihaz alıyorum 5s cihazım halen evde durur halen kasmaz en sevdiğim apple telefonu 5s dir ama kullandığım her telefonunda sarj sıkıntısı çektiren tek markada apple dır.Gerçekleri konuşalım iphonunun stabilliğini çok severim. ama artık Android de geliştirmişler s7 edge kullanıyorum sıfır sıkıntı gece çekimleri muhteşem sarjı yoğun kullanımda kesin 1 gün götürüyor sizin ki biraz fanboyluk gibi .Kullanmış biri olarak 3200 e alınmaz iphone 7 haberiniz olsun.

Son mesajlar