iPhone yaşıyormu

Bu konuyu okuyanlar

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Merhaba ben Ali 10,5 yaşındayım Xiaomi benim ilk tel diyebilirim sizce iPhone hala iyimi kısa bı konu olcak muhhabet içindir

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Tabii ki yaşıyor, hâlen bütün markalardan iyidir.

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Ona bakarsan ben ilk bı Samsung tabletim vardı sonra iPad geçmişti şuan Xiaomi note 9 pro dayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ona bakarsan da Xiaomi nerdeyse 1 yılda degistiriyorusn hep Yeni model çıktığı için iPhone ise ömürlük

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Ona bakarsan ben ilk bı Samsung tabletim vardı sonra iPad geçmişti şuan Xiaomi note 9 pro dayım
Iphone da öyle ya işte, fakirlere göre değil. 5 asgari ücreti tek telefona yatırmak yerine Android'e yönelmek daha mantıklı tabii ki. Ama her zaman Iphone daha iyidir. :D

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Kaliteli ama lüks bir marka. Para varsa neden alınmasın?
Ayn böbrekleri satıp alırsın

Iphone da öyle ya işte, fakirlere göre değil. 5 asgari ücreti tek telefona yatırmak yerine Android'e yönelmek daha mantıklı tabii ki. Ama her zaman Iphone daha iyidir. :D
Doğru o açıdan da böbrek saticagima Xiaomi alırım 2k ya ama bı iPhone 7de kullanılır dedim ya ömürlük iPhone 6lar bile kapatmsdilar ve 5slerde acıkmış galiba

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Eski telefonu sat, üstüne ekle. iPhone SE alabilirsin tabi eğer Apple istiyorsanız ve bütçenizi de belirtseniz daha iyi olacak

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Eski telefonu sat, üstüne ekle. iPhone SE alabilirsin tabi eğer Apple istiyorsanız ve bütçenizi de belirtseniz daha iyi olacak
Ben almicam suanlik ta insanların görüşünü merak ettim açıkçası Xiaomi böyle büyürken

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Yazılımıyla her zaman Iphone'u öneririm, Android cihazlar çöp.
Ona bakarsan Xiaomi note 9 pro en az bi 2,3 aydır kullanıyorum memlunum cihaz gerçekten parasının çok çok üstünü hakediyor 2k 2,5 k değilde 5,6 bin TL'lik lüks telefon gibi

İkisinin yeri çok farklı, karşılaştırma olmaz ki, biri 7 bine yapıyor diğeri 3 bine.
Ona bakarsanda senin 5 k var 3klik iyi telefonmu 7k yine iyi bir telefon mu

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Ona bakarsan Xiaomi note 9 pro en az bi 2,3 aydır kullanıyorum memlunum cihaz gerçekten parasının çok çok üstünü hakediyor 2k 2,5 k değilde 5,6 bin TL'lik lüks telefon gibi
Xiaomi cihazlarla Iphone'u karşılaştırmak Iphone'a hakaret olur, Xiaomi fiyat performans telefonları yapıyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yaşıyor hatta hızla ilerlemeye devam ediyor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Ciddi misin ya ? Apple'ın 2017 yılında çıkardığı A10 İşlemciyi geçemeyen üst degment birçok işlemcili telefon var ve neredeyse aynı fiyat civarı idi. Xiaomi ucuz paraya güzel telefonlar ürettiği için tutuldu. Ancak İPhone'lar hala performans konusunda bir tık ilerde.
Örnek verebiliriz. Ancak bu kadar iyi olduğu gibi malesef pahalı bir marka. Bütçe yetiyor ise alınır. Ancak yıl olmuş 2021 Artık iPhone 6,7 vs. bence alınmaz çünkü güncellemeler bir kaç yıla bitecek. İPhone 6 zaten bitti 7'de bitti bitecek.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Sadece son çıkan modeller hızlı (8 ve sonrası). Onlarda pahalı.
Parasını son derece hak eden cihazlar olduğunu düşünüyorum, üstteki arkadaşın söylediği gibi güncel kalması ve malzeme kalitesi de dahil. IOS ise ayrı bir aşk meselesi, Android yavaş geliyor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Parasını son derece hak eden cihazlar olduğunu düşünüyorum, üstteki arkadaşın söylediği gibi güncel kalması ve malzeme kalitesi de dahil. IOS ise ayrı bir aşk meselesi, Android yavaş geliyor.
Parasını son derece hakmı ediyor ? Gidipte İPhone 12 Pro'ya 14.999 TL vereceğime 10 Bin liraya daha uygun neredeyse aynı kalitede bir telefon alırım ben. İOS evet android'e göre biraz daha hızlı dediğiniz gibi orası öyle.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Parasını son derece hakmı ediyor ? Gidipte İPhone 12 Pro'ya 14.999 TL vereceğime 10 Bin liraya daha uygun neredeyse aynı kalitede bir telefon alırım ben. İOS evet android'e göre biraz daha hızlı dediğiniz gibi orası öyle.
Iphone 12 Pro ile aynı kalitede bir telefon bulursanız beni rahatsız edin.