iPhone XS Şarjı Nasıl Gidiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Dostlar uzun zamandır araştırıyordum ve iPhone XS almaya karar verdim sizin de önerileriniz ile. Ancak internetteki pil testleri sürekli ekran açık konumda ve hat takılmamış şekilde yapılmış. Bu yüzden günlük kullanımda bu süreleri alamıyoruz bildiğiniz gibi. Şu anda hali hazırda iPhone XS kullanan veya XS kullanan tanıdığı olan var ise pil durumu hakkında bilgi verebilir mi? Şarjı günlük kullanımda kaç saat ekran süresi , oyun ağırlıklı , sosyal medya ağırlıklı kullanımda kaç saat ekran süresi alıyor gibisinden.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaş çevremde öyle diyor. XS'e kadar çıkmışsın 11'e yönel diye. Bazı videolarda XS ekranı daha iyi 11'in çerçeveleri falan çok göze batıyor , kamerası çok iyi değil XS daha iyi falan diyorlardı. O yüzden kararsızım. Sizce 11 mi alınmalı almışken ?
XS kamerası daha iyi olamaz. 11deki Ana kamera ve geniş açı kamerası var ve bu kameralar prolar ile aynı. Xsim iyi olduğu tek yer ekran.

Xs ile 11 pro ekranları yakın kalitede muhtemelen. 11 ile 11 Proyu mağazada kıyaslayın XS bulamazsanız ona göre karar verin. Bir ekran manyağı olarak ben bile 11 alırdım.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Dostlar uzun zamandır araştırıyordum ve iPhone XS almaya karar verdim sizin de önerileriniz ile. Ancak internetteki pil testleri sürekli ekran açık konumda ve hat takılmamış şekilde yapılmış. Bu yüzden günlük kullanımda bu süreleri alamıyoruz bildiğiniz gibi. Şu anda hali hazırda iPhone XS kullanan veya XS kullanan tanıdığı olan var ise pil durumu hakkında bilgi verebilir mi? Şarjı günlük kullanımda kaç saat ekran süresi , oyun ağırlıklı , sosyal medya ağırlıklı kullanımda kaç saat ekran süresi alıyor gibisinden.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Maalesef xs kullanan tanıdığım yok ama xs’in pil süresi diğerlerine göre iyi sayılmaz. 11 burada daha iyi bir seçenek olur.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
.
Maalesef xs kullanan tanıdığım yok ama xs’in pil süresi diğerlerine göre iyi sayılmaz. 11 burada daha iyi bir seçenek olur.
11 serisinde ısınma sorunu olduğu doğru mu bilginiz var mı? Tamindir Youtube kanalı ısınıyor demişte cihaza.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
.

11 serisinde ısınma sorunu olduğu doğru mu bilginiz var mı? Tamindir Youtube kanalı ısınıyor demişte cihaza.
Sahibi olmadığım için bilmiyorum ama öyle bir sorunun olduğunu da sanmıyorum. Normal işlerde çok ısınmasından bahsediyorsun değil mi?

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Sahibi olmadığım için bilmiyorum ama öyle bir sorunun olduğunu da sanmıyorum. Normal işlerde çok ısınmasından bahsediyorsun değil mi?
Oyunlarda çok ısınmasını diyorum. iPhone 8 , X , Xs gibi modeller ısınmıyor ancak 11 incelemesinde ısınıyor demişler

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oyunlarda çok ısınmasını diyorum. iPhone 8 , X , Xs gibi modeller ısınmıyor ancak 11 incelemesinde ısınıyor demişler
Tam tersi olması lazım. Bu yılki iphonelarda grafen katmanları eklendi(bakır boru gibi ısıyı dağıtıyor)

İphonelar soğutmada Android cihazlara göre geride (bu bana garip geliyor çünkü iphonelar telefonlar açısından en güçlü işlemciye sahip) ama bu yıl dediğim gibi o katmanı eklediler.

Son düzenleme: