Iphone Xs mi Xs max mi alayim.

Bu konuyu okuyanlar

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu ikisinin arasindaki fark nedir amazon turkiye sitesinde Iphone xs indirimde 8.600 lira Xs max 9.500 lira sizce hangisini almaliyim amazon sitesine guvenilir mi?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Max al, daha pahalı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bunu siz daha iyi bilirsiniz sık kullanıyorsanız ve/veya oyun falan oynuyorsanız xs max tabi ki.
Ayrıca xs yerine xr koysanız kıyasa daha mantıklı olurdu çünkü farklılıkları var ve pil düz xs'den daha iyi.
Xs max, xr kıyasında da ben fp(apple içinde :D) olması ve iyi batarya süresi vermesi ayrıca diğer donanım özellikleri yeterli düzeyde olması sebebi ile xr tercih ederdim.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
O fiyatlara nasıl satıyorlar ithalat mı

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Cok ucuz sanki kafayı mı yediniz affedersiniz de gidin yurtdışından getirtin bari . Yapmayın yazık günah...

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Cok ucuz sanki kafayı mı yediniz affedersiniz de gidin yurtdışından getirtin bari . Yapmayın yazık günah...
Yurtdisindan tanidigim biri yok ama intwrnette pasaport kayitsiz telefon satanlar var bildigim kadariyla turkiyede A2101 modeli geciyor 1 yil garantili 6 bin 7 bin civari acaba guvenilir mi sikintili olur mu?

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Xs max için a2101, xs içinde a2097 modelleri 1 yıl apple tr garantisi sağlıyor. Ancak imei kayıtlı telefon alıcak olursanız , hemen imei’ini sorgulatın . Bazen imei değiştirilmiş olabiliyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam sahibinden'de ki abdullah bey falan satıcılarsa hiç bulaşma onların hangisi sağlam belli değil ayrıca sağlam buldun aldın diyelim sağlam bir akraba yada yakınının pasaportu üstüne kayıt yapman gerek 618tl yanılmıyorsam ayrıca bu kişinin çıkış giriş yapmış olması gerek son zamanlarda filan yaş iş iphone imei hayatta atılmaz aklında öyle bir şey varsa aklında unut... tabi sizin bildiğiniz bir şey vardır saygı duyarım ama bilmiyorsan uyarayım dedim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xs max için a2101, xs içinde a2097 modelleri 1 yıl apple tr garantisi sağlıyor. Ancak imei kayıtlı telefon alıcak olursanız , hemen imei’ini sorgulatın . Bazen imei değiştirilmiş olabiliyor.

Benim bildiğim iphone imei değişmezdi ama?

Ben olsam o topa gireceğime hepsiburada ne güzel 6400 tl xr satıyor 2yıl apple türkiye onu alırdım.

Son düzenleme:

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam sahibinden'de ki abdullah bey falan satıcılarsa hiç bulaşma onların hangisi sağlam belli değil ayrıca sağlam buldun aldın diyelim sağlam bir akraba yada yakınının padaportu üstüne kayıt yapman gerek 618tl yanılmıyorsam ayrıca bu kişinin çıkış giriş yapmış olması gerek son zamanlarda filan yaş iş iphone imei hayatta atılmaz aklında öyle bir şey varsa aklında unut... tabi sizin bildiğiniz bir şey vardır saygı duyarım ama bilmiyorsan uyarayım dedim.

Benim bildiğim iphone imei değişmezdi ama?
Akrabam var benim pasaportta sikinti yokta boyle yerlerden alirken nelere dikkat etmem gerek.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Imei sorgulatacagim tabi ki de imei kaydini neredrn aorgulatacagiz imeiyi aldiktan sonra degistirmezler dimi?

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ya ben saticilardan alacagim ama pasaportu bir akrabamin uatune yapacagim benim telefon alirken neye dikkat etmem gerek
1-A2101 model olmasi
2-Facetime acik olmasi
3-Simfree olmasi

Bildigim kadariyla bunlar yurtdisina aldigina dair faturasi da onemli mi?

Reaksiyon puanı
892
XS daha mantıklı,1000₺ lik fark yok arada.Ama ben 6100₺ ye XR tercih ederdim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ya ben saticilardan alacagim ama pasaportu bir akrabamin uatune yapacagim benim telefon alirken neye dikkat etmem gerek
1-A2101 model olmasi
2-Facetime acik olmasi
3-Simfree olmasi

Bildigim kadariyla bunlar yurtdisina aldigina dair faturasi da onemli mi?

Cihazın toplama olup olmadığı yada a kalite imitasyon olup olmadığı filan bilip emin olmak gerekiyor ayrıca en kötü 7500/8000 civarı yapıyor kayıtla ve ikinci el değer kaybı çok olur bu cihazın yani dünyada da en çok satan xr neden bu cihazı yurtiçi tercih etmiyorsunuz ki arada 2000 tl yurtdışı xsmax cihaza fark vericek bir değerde yok xr kamera ve ekran olarakda başarılı ayrıca batarya daha küçük bir cihaz olmasına rağmen xsmax kadar batarya süresi veriyor.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Kesinlikle Iphone XS Max almalısın çünkü daha pahalı ve ekranı daha büyük. Kafe'de masanın üstüne sigarayla çakmağın yanına koyduğunda insanların gözünden kaçmasının imkanı yok

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Kesinlikle Iphone XS Max almalısın çünkü daha pahalı ve ekranı daha büyük. Kafe'de masanın üstüne sigarayla çakmağın yanına koyduğunda insanların gözünden kaçmasının imkanı yok
hahaha oney yaw sigara cakmak masanın üstüne koymak :))))))))))))))))))))) kardesım sakamısınız yasınız kaç..

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
hahaha oney yaw sigara cakmak masanın üstüne koymak :))))))))))))))))))))) kardesım sakamısınız yasınız kaç..
İyi de iphone almak isteyen birinin amacı bellidir. Ben de amacına uygun olacak bir öneride bulundum ne var bunda

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Xs max paran varsa yoksa xs bir de türkiyeden kesin olarak almayınız fiyatlar uçuk

UltrAslan36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
7 plus var bende de. Xs max e geçsem mi kararsızım.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yurtdisi satanlar var a2101 modelli ama nelere dikkat etmem gerek bilen birisi aydinlatsin. Pasaport olayini akrabama yaptiracsgim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mümkünse cihaza ait dışarda nerden alındığına dair fatura olabilir