İphone xs mi 11 mi

Bu konuyu okuyanlar

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
İphone xs alacak olursanız neden alırdınız iphone 11 alacak olursanız neden alırdınız (ikisinden biri alınacak arkadaşlar yurtdışından,fiyatları konuşmayalım düşüncelerinizi yazar mısınız 2 3 gün içerisinde alacam)

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
11 daha güncel bir cihaz ancak ekranı HD+ çözünürlükte maalesef. Ancak illa iPhone alınacaksa 11 alırdım büyük ihtimalle. Zorlayabilirseniz Pro modelini öneririm eksiksiz bir cihaz.
Malesef pro alamam da xs ve 11 alabilrim şuan :) xs gözüme daha hoş geliyor tabi ele oturuş incelik ve ekran açısından :) bi tarafım xs e daha ağır basıyor diğer yandan daha yeni cihaz olduğu için 11 i istiyor ama xs te yeni daha geçtiğimiz sene çıktı :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O zaman ben olsam güncellikten dolayı iPhone 11 tercih ederdim. Yalnız ürünü aldıktan sonra 18W şarj adaptörü almanızı öneririm. Ürün hızlı şarj destekliyor ancak Pro serisi gibi kutunda hızlı şarj aleti çıkmıyor. 5W adaptöre göre oldukça fark yaratacaktır.

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
O zaman ben olsam güncellikten dolayı iPhone 11 tercih ederdim. Yalnız ürünü aldıktan sonra 18W şarj adaptörü almanızı öneririm. Ürün hızlı şarj destekliyor ancak Pro serisi gibi kutunda hızlı şarj aleti çıkmıyor. 5W adaptöre göre oldukça fark yaratacaktır.
Bi tek güncellikten dolayı mı 11 i seçerdiniz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bi tek güncellikten dolayı mı 11 i seçerdiniz
Daha güncel olması birçok şeyi beraberinde getiriyor zaten. Daha iyi işlemci, daha az güç tüketimi, daha iyi kamera, daha iyi kasa kalitesi gibi birçok neden var.

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone xs alacak olursanız neden alırdınız iphone 11 alacak olursanız neden alırdınız (ikisinden biri alınacak arkadaşlar yurtdışından,fiyatları konuşmayalım düşüncelerinizi yazar mısınız 2 3 gün içerisinde alacam)

İphone 11 öneririm.

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Uzun süre kullanacam arkadaşlar rahat 4 yılı var o zamana kadar Allah bilir telefonun ekranları nasıl olur ve beni tereddütte bırakan şeyler ekran lcd, çözünürlüğü, ve kalın çerçeveler olması beni xs e çekiyor biraz

Reaksiyon puanı
892
Uzun süre kullanacam arkadaşlar rahat 4 yılı var o zamana kadar Allah bilir telefonun ekranları nasıl olur ve beni tereddütte bırakan şeyler ekran lcd, çözünürlüğü, ve kalın çerçeveler olması beni xs e çekiyor biraz
xs le 11 arasında kamera tarafında ciddi farklar var lcd ekran olması sizi korkutmasın en iyi ekranlardan biri.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bende iPhone 11 tercih ederdim. Fiyatı biraz daha zorlayıp Pro alayım deseniz kamera ekran ve şarj adaptör farkı var ama pro modelinin ekranı da iPhone 11 den küçük her şeyin dört dörtlük olduğu model de iPhone 11 pro max ancak onda da çok Pahalı fiyatının hakettiğini düşünmüyorum.

iPhone 11 bana göre ideal bir model fiyat performans olarak diğer modellerden iyi ve en iyi işlemci de onda. Ekranı HD ve hızlı şarj adaptörü çıkmıyor tek eksikleri bence bu. Ama Apple nın başarılı renk tonlamasI asla çözünürlük düşüklüğünü hissettirmez şu an bunu HD ekranlı iPad den yazıyorum bu Güne kadar ekranın hiç bir eksikliğini hissetmedim.

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
yaklaşık 1 hafta 10 gündür iphone 11 kullanıyorum ikisinin de artıları var ama çok büyük değil 11 işlemci konusunda kamera konusunda daha iyi yalnız arada uçurum yok aynı şey için ekran içinde geçerli xs in ekranı daha canlı renkler siyah ekranda daha iyi sonuç vermesi renk canlılığı daha yüksek olması var ikisini yan yana koymadıkça anlayamazsın yada çok dikkatli bir kullanıcı olman gerekir çerçeve kasa oranı olarak xs daha ince duruyor ama arada uçurum yok şarj yönünden 11 çok iyi senelerdir iphone kullanırım 11 kadar iyi batarya ömrü sunanı yok. Şöyle kıyaslama yapacak olursan bende yaptım xs max mi yoksa 11 dersen xs max derim ama caydırıcı bi noktası fiyatı ikinci el fiyatı bile oldukça yüksek. O yüzden kesinlikle iphone 11 alırsan niye xs veya xs max almadım demeyeceğin bir telefon.

Edit: yorumu attıktan sonra gördüm s10 almışsınız olsun başka bi arkadaşa yardımcı olabilirim belki hayırlı olsun güle güle kullanın

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
yaklaşık 1 hafta 10 gündür iphone 11 kullanıyorum ikisinin de artıları var ama çok büyük değil 11 işlemci konusunda kamera konusunda daha iyi yalnız arada uçurum yok aynı şey için ekran içinde geçerli xs in ekranı daha canlı renkler siyah ekranda daha iyi sonuç vermesi renk canlılığı daha yüksek olması var ikisini yan yana koymadıkça anlayamazsın yada çok dikkatli bir kullanıcı olman gerekir çerçeve kasa oranı olarak xs daha ince duruyor ama arada uçurum yok şarj yönünden 11 çok iyi senelerdir iphone kullanırım 11 kadar iyi batarya ömrü sunanı yok. Şöyle kıyaslama yapacak olursan bende yaptım xs max mi yoksa 11 dersen xs max derim ama caydırıcı bi noktası fiyatı ikinci el fiyatı bile oldukça yüksek. O yüzden kesinlikle iphone 11 alırsan niye xs veya xs max almadım demeyeceğin bir telefon.

Edit: yorumu attıktan sonra gördüm s10 almışsınız olsun başka bi arkadaşa yardımcı olabilirim belki hayırlı olsun güle güle kullanın
Yorumunuz için çok teşekkür ederim umarım başka arkadaşlara yardımcı olmuş oluruz iyi günler efendim :)

Kadir emir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkür ederim :)
Hayırlı olsun bu arada s10 plus almışsınız. ??
Ama sizin aklınıza kurt düşürmek istemiyorum şu an s10 plus tan yazıyorum ama ben şahsen hiç memnun değilim neden diye soracaksanız eğer ben iphone 8 plus tan geçtim ve onun bataryasını arar durumdayım s10 plus i alalı 1 sene oldu günde en az 2 defa şarj ediyorum . Kamerasını seviyorum süper o konuda . Ekranı 2k kullanırsanız eğer bataryadan feragat etmeniz lazım bu da demek oluyor ki gün içinde 1 den fazla şarja takmak . Bu yarumlara da iphone 11 mi xs mı almalıyım diye bakıyorum . İnşallah s10 plus sizi yarı yolda bırakmaz ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Kullanım tercihleri düşünce yapın etkiler bence.
İphone 11 5-6 aylık telefon 2-3 ay sonra 12 nin görselleri sızmaya başlar. Xs alıcan 4-5 ayda 2 jenerasyon geride kalıcak.
Oled ekranların başarısı ips e göre çok iyi enerji verimlilik canlılık parlaklık bu yön + ips e geçince sen ne kaybediyorsun.
11 in kamerası gece modu çok iyi+ yönü seni ne kadar etkiliyor .
4 yıl sonrasını heleki telefonda ön görmek çok güç bence.
Bir furya gelir ekosistem komple kayabilir.
Xs de alsan 11 de alsan kas gücü olarak android rakiplerinden geri kalmazlar bence. Geriye düşecekleri yönleri pil ekran ve batarya olacaktır. Kameralarda video değilde resim konusunda hızlı bir gerileme yaşayabilir rakipler 64-108 mp lere çıktı.
Ben telefon seçerken şu kriterlerim var. Oled olmalı çünkü oled ekran ile samsung S2 ile tanıştım sterio olmalı xperia ile sterio hoparlörlerin farkını gördüm. Su geçir meyecek suyun altına soktuğumdan değil su ile toza dayanıklılık sertifikası aynı lg telefonumda ekrana arkadan toz kaçmış ve aylarca servis ile polemik yaşamış idim. Pilin kapasitesini dert etmem hızlı şarjı desteklediği sürece.
Biraz uzun oldu ama sen telefonda hangi özellikleri seviyorsun. Dört yıl sonrasını düşünme anı yaşa telefon alıyorsun borsaya yatırım yapmıyorsun.Çok uzun oldu yazı . ?

Kadir emir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullanım tercihleri düşünce yapın etkiler bence.
İphone 11 5-6 aylık telefon 2-3 ay sonra 12 nin görselleri sızmaya başlar. Xs alıcan 4-5 ayda 2 jenerasyon geride kalıcak.
Oled ekranların başarısı ips e göre çok iyi enerji verimlilik canlılık parlaklık bu yön + ips e geçince sen ne kaybediyorsun.
11 in kamerası gece modu çok iyi+ yönü seni ne kadar etkiliyor .
4 yıl sonrasını heleki telefonda ön görmek çok güç bence.
Bir furya gelir ekosistem komple kayabilir.
Xs de alsan 11 de alsan kas gücü olarak android rakiplerinden geri kalmazlar bence. Geriye düşecekleri yönleri pil ekran ve batarya olacaktır. Kameralarda video değilde resim konusunda hızlı bir gerileme yaşayabilir rakipler 64-108 mp lere çıktı.
Ben telefon seçerken şu kriterlerim var. Oled olmalı çünkü oled ekran ile samsung S2 ile tanıştım sterio olmalı xperia ile sterio hoparlörlerin farkını gördüm. Su geçir meyecek suyun altına soktuğumdan değil su ile toza dayanıklılık sertifikası aynı lg telefonumda ekrana arkadan toz kaçmış ve aylarca servis ile polemik yaşamış idim. Pilin kapasitesini dert etmem hızlı şarjı desteklediği sürece.
Biraz uzun oldu ama sen telefonda hangi özellikleri seviyorsun. Dört yıl sonrasını düşünme anı yaşa telefon alıyorsun borsaya yatırım yapmıyorsun.Çok uzun oldu yazı . ?
Benim aradığım özellikler aslında uzun batarya sunması ve kamerası ve ergonomikliği

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
11 aldım 2 ay önce sizinle aynı ikilemde idim güncel cihaz olduğu için 11 seçtim. Ekran bence sırıtmıyor. Elde tutuşu da hiç rahatsız etmedi henüz beni

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
11 her türlü

Cem Varlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İkisinin arasıda fiyat farkı var ama yorumlara ve karşılaştırma sitelerine baktığımda iPhone 11 tercih edilebilir duruyor.

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ben olsam 11 alırdım. Apple ekosistemindeki biri oled ekranı pek kafaya takmamalı bence çünkü ips ekranını yıllarca kullanmış ekranıda hiç şikayet etmemiş biri olacaktır.Tabi kide şarj batarya performansı pro max bence en bombası ben 2 günde bir %45-50 de iken şarj ediyorum ekran sürem ortalama 5 saat civarı oluyor. Oyun hiç oynamam 3g sürekli açık bluetooth watch 5 ile sürekli senkron . Oda malum çok pahalı. Bence 11 almalısın 9 söylentileride var onunda özelliklerinin duyrulmasını piyasaya çıkmasını bekleyebilirsin.