iPhone Xs Max mi Mate 20 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

KayraNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar arkadaşlar ben yurt dışındayım hollandada telefon alicam ama kararsizim mate 20 pro 850euro.İphone XS max 512 900 euro hangisi sizce iyi bütçe sıkıntısı yok.simdiden tesekkurler

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sabah'a kadar xs max! Mate 20pro ancak iphone çakması olur.
İphone hız,güncelleme,garanti ve apple politikaları sayesinde daha kaliteli bir uygulama marketine sahip kesinlikle mate 20pro o fiyatı haketmiyor.

KayraNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Fiyat da fazla fark yok arada 512 gb iPhone xs max daha mantiklingibi ama iste android kullaniyorum cok uzun zamandir bi yerden sonra kasiyor iphone satabil diyorlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
İphone sürekli yeni teller çıkartıyor ve aralarında çok bi fark olmuyor. İnsanlar sadece İphone kulanıyorlar diye kullanıyorlar.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Tabi ki daha opyimize ya kardeş birde 512 gb diyorsun hiç düşünme bence huawei cihazını

KayraNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynen teşekkürler cvplar icin.Birde ekran yesillenme fln cikti mate 20 de.İphone mantıklı gibi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hatırladım lg ekran :D

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bi telefona 10 bin lira verip 3 saatte şarj olmasını istiyorsan iPhone al.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bi telefona 10 bin lira verip 3 saatte şarj olmasını istiyorsan iPhone al.

Kardeş adam gidip 3 saatte şarj olup bütün gün yeten telefon alıcak bunu bi burda millete anlatamadım.
Birde adam yurtdışında yaşıyor daha iyi kazanç ve türkiyeden daha uyguna alma şansı var kutudanmı çıkmadı atar 3/5 para alır hızlı şarjı yeter ki cihaz sağlam olsun azarlama değil yanlış anlama ;)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,139
Merhabalar arkadaşlar ben yurt dışındayım hollandada telefon alicam ama kararsizim mate 20 pro 850euro.İphone XS max 512 900 euro hangisi sizce iyi bütçe sıkıntısı yok.simdiden tesekkurler

İphone XS Max almanızı tavsiye ederim Mate 20 Pro fiyatını hak eden bir cihaz olmaması ile birlikte Apple ve Samsung çakması.
XS Max aldığınızda hızlı şarj adaptörü ve hızlı şarj kablosunu alın mutlaka kutu içeriğindeki adaptörle uzun sürebilir :)

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Kardeş adam gidip 3 saatte şarj olup bütün gün yeten telefon alıcak bunu bi burda millete anlatamadım.
Birde adam yurtdışında yaşıyor daha iyi kazanç ve türkiyeden daha uyguna alma şansı var kutudanmı çıkmadı atar 3/5 para alır hızlı şarjı yeter ki cihaz sağlam olsun azarlama değil yanlış anlama ;)
Dostum sen beni azarlayamazsın zaten öyle bir hakkın yok. Bu forumdaki fanboy ve velet sayısı çığırından çıkmış durumda en iyisi üyeliği sonlandırmak. Bu forumu okuyup telefon tercihi yapan insanlara üzülüyorum sadece.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dostum sen beni azarlayamazsın zaten öyle bir hakkın yok. Bu forumdaki fanboy ve velet sayısı çığırından çıkmış durumda en iyisi üyeliği sonlandırmak. Bu forumu okuyup telefon tercihi yapan insanlara üzülüyorum sadece.

Kusura bakmayın ben sadece yanlış anlaşılmamak için yazdım

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
O fiyatlara çıkma bence Note 9 çok çok yeterli bir telefon.

Physicx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu forumda huawei dusmanligi var yorumlari cok da dikkate almani tavsiye etmem acikcasi.Sene oldu 2018 butun telefonlar birbirine benzerken (arka tasarim haric) Huawei gibi teknoloji devi bir firmaya cakma diyip onermeyerek kimseye yardimci olmuyorsunuz.note serisiyle beraber androidin en ozel serisinden bahsediyoruz.Zamaninda mate 10 proya da cok sallandi bu mecrada millete s8 plus felan tavsiye edildi.s8 serisinden bi dunya sikayet var mate 10 pro kullanipta memnun olmayan neredeyse yok.

KayraNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
O fiyatlara çıkma bence Note 9 çok çok yeterli bir telefon.
Note 9 burda 512 gb 8 gb ram olani 760 euro fiyatlar arasinda pek fark yok ama bence önemli olan anroid mi iosmu oyun fln oynarken sanki ios bi tik daha onde gibi.mate 20 proda kamera tam hakkini vermiyor fotograf hariç incelemesini izledim hakki beyin.iphone kullananlar daha iyi bilir tabikide

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bu forumda huawei dusmanligi var yorumlari cok da dikkate almani tavsiye etmem acikcasi.Sene oldu 2018 butun telefonlar birbirine benzerken (arka tasarim haric) Huawei gibi teknoloji devi bir firmaya cakma diyip onermeyerek kimseye yardimci olmuyorsunuz.note serisiyle beraber androidin en ozel serisinden bahsediyoruz.Zamaninda mate 10 proya da cok sallandi bu mecrada millete s8 plus felan tavsiye edildi.s8 serisinden bi dunya sikayet var mate 10 pro kullanipta memnun olmayan neredeyse yok.

Hocam siz öyle diyorsunuzda bu forumda samsung karşıtı ve iphone karşıtıda var ve bu kişilerin kendi fikrini yansıtır. Biraz ılımlı yaklaşım daha iyi olur ama bu seferde fikrini anlatamıyorsun
Huawei zaten kendine iphone'u rakip almış ve firma yöneticileri bunu diyor ve yaptığı tasarıma bakıyorsun Allah için göz var nizam var taklit gibi şimdi ne diyelim mahmut mu?
Foruma laf ediliyor ama insanlar daha önceki cihazları sorunlu lg'nin v30+ cihazını öneriyor bu önermenizi çürütür.
Mate 10pro sorunsuz samsung s8 serisi sorunlu doğrudur olabilir ama bunu daha önceden bilemezdik, ben şahsım adına söyleyeyim her markayı tavsiye ettiğim oldu ama huawei gpu olarak ve video performansı olarak ayrıca mate 10 pro sonrası orjinal kasa tasarımı olarak biraz geride.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oyun kelimesini duyduğum an iphone derim tek geçerim. Oyunların çoğu optimize halde hazır olması,yeni oyunların çoğunun iosa önce gelmesi ve en önemlisi,en iyi işlemciyi barındıran iphonelar...Bunları birleştirince al sana oyun keyfi ;)

Kamerada mate 20pro detay kısmında hepsini delip geçiyor(40 mekapiksel) ama diğer kısımlarda mükemmel diyemem. İphonenun kamerası da pixel 3 seviyesinde olmasa bile en iyi 2. yada 3. kameraya sahip. Kamerasından pişman olmazsın.

Yalnız iphone kameralarında pro mod yok. Yani işini bilsen bile kendine göre ayarları değiştirmek için bir seçenek yok. Sanırım onu uygulamalarla yapabiliyordun...

Video kısmında genel olarak iphone en iyisi diyebilirim.

Eoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer bir sene sonra telefonun güncelleme almasını istemiyorsanız Samsung öneren arkadaşları dinleyebilirsiniz. İkisi arasında karar vermek gerekirse o kadar para vermişken iphone almak daha mantıklı.En azından 4 sene güncelleme alır.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Kesinlikle Huawei Mate 20 Pro almalısın.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Bence XS Max.. XS Max'e bu parayı veren hızlı şarj adaptörünü de alır :)

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
XS Max şuanda rakipsiz. Bütçe var ise alınır. Bütçe yok ise de en gereksiz telefonlardan biri.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Sabah'a kadar xs max! Mate 20pro ancak iphone çakması olur.
İphone hız,güncelleme,garanti ve apple politikaları sayesinde daha kaliteli bir uygulama marketine sahip kesinlikle mate 20pro o fiyatı haketmiyor.
Türkiye dolar kuruna ve fiyatına göre yorum yapmayın .Arkadaş hollanda dan alıcan diyor.Orda birim fiyatına bakarsan pahalı değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mate 20 pro . S10 uda bekleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Teknoloji Adamı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçen günlerde android en iyi 2. telefon olarak mate 20 pro gösterildi ama applen en iyi telefonuda XS max. Bence mate 20 pro

hsynktn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende diyordum ne zaman çıkacak bu tartışma da insanlar olmayan paralarıyla sahip olmadıkları telefonlar için birbirleri ile dövüşecek :))

KayraNL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sağolun fikirleriniz icin 50 euro fark var iPhone xs max 512gb ile mate 20 pro ile arasinda iPhone almaya karar verdim teşekkür ler