iPhone Xs Max mi Mate 20 pro mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Merhabalar arkadaşlar ben yurt dışındayım hollandada telefon alicam ama kararsizim mate 20 pro 850euro.İphone XS max 512 900 euro hangisi sizce iyi bütçe sıkıntısı yok.simdiden tesekkurler

Bi telefona 10 bin lira verip 3 saatte şarj olmasını istiyorsan iPhone al.
Kardeş adam gidip 3 saatte şarj olup bütün gün yeten telefon alıcak bunu bi burda millete anlatamadım.
Birde adam yurtdışında yaşıyor daha iyi kazanç ve türkiyeden daha uyguna alma şansı var kutudanmı çıkmadı atar 3/5 para alır hızlı şarjı yeter ki cihaz sağlam olsun azarlama değil yanlış anlama ;)

Merhabalar arkadaşlar ben yurt dışındayım hollandada telefon alicam ama kararsizim mate 20 pro 850euro.İphone XS max 512 900 euro hangisi sizce iyi bütçe sıkıntısı yok.simdiden tesekkurler
İphone XS Max almanızı tavsiye ederim Mate 20 Pro fiyatını hak eden bir cihaz olmaması ile birlikte Apple ve Samsung çakması.
XS Max aldığınızda hızlı şarj adaptörü ve hızlı şarj kablosunu alın mutlaka kutu içeriğindeki adaptörle uzun sürebilir :)

Kardeş adam gidip 3 saatte şarj olup bütün gün yeten telefon alıcak bunu bi burda millete anlatamadım.
Birde adam yurtdışında yaşıyor daha iyi kazanç ve türkiyeden daha uyguna alma şansı var kutudanmı çıkmadı atar 3/5 para alır hızlı şarjı yeter ki cihaz sağlam olsun azarlama değil yanlış anlama ;)
Dostum sen beni azarlayamazsın zaten öyle bir hakkın yok. Bu forumdaki fanboy ve velet sayısı çığırından çıkmış durumda en iyisi üyeliği sonlandırmak. Bu forumu okuyup telefon tercihi yapan insanlara üzülüyorum sadece.

Bu forumda huawei dusmanligi var yorumlari cok da dikkate almani tavsiye etmem acikcasi.Sene oldu 2018 butun telefonlar birbirine benzerken (arka tasarim haric) Huawei gibi teknoloji devi bir firmaya cakma diyip onermeyerek kimseye yardimci olmuyorsunuz.note serisiyle beraber androidin en ozel serisinden bahsediyoruz.Zamaninda mate 10 proya da cok sallandi bu mecrada millete s8 plus felan tavsiye edildi.s8 serisinden bi dunya sikayet var mate 10 pro kullanipta memnun olmayan neredeyse yok.

O fiyatlara çıkma bence Note 9 çok çok yeterli bir telefon.
Note 9 burda 512 gb 8 gb ram olani 760 euro fiyatlar arasinda pek fark yok ama bence önemli olan anroid mi iosmu oyun fln oynarken sanki ios bi tik daha onde gibi.mate 20 proda kamera tam hakkini vermiyor fotograf hariç incelemesini izledim hakki beyin.iphone kullananlar daha iyi bilir tabikide

Bu forumda huawei dusmanligi var yorumlari cok da dikkate almani tavsiye etmem acikcasi.Sene oldu 2018 butun telefonlar birbirine benzerken (arka tasarim haric) Huawei gibi teknoloji devi bir firmaya cakma diyip onermeyerek kimseye yardimci olmuyorsunuz.note serisiyle beraber androidin en ozel serisinden bahsediyoruz.Zamaninda mate 10 proya da cok sallandi bu mecrada millete s8 plus felan tavsiye edildi.s8 serisinden bi dunya sikayet var mate 10 pro kullanipta memnun olmayan neredeyse yok.
Hocam siz öyle diyorsunuzda bu forumda samsung karşıtı ve iphone karşıtıda var ve bu kişilerin kendi fikrini yansıtır. Biraz ılımlı yaklaşım daha iyi olur ama bu seferde fikrini anlatamıyorsun
Huawei zaten kendine iphone'u rakip almış ve firma yöneticileri bunu diyor ve yaptığı tasarıma bakıyorsun Allah için göz var nizam var taklit gibi şimdi ne diyelim mahmut mu?
Foruma laf ediliyor ama insanlar daha önceki cihazları sorunlu lg'nin v30+ cihazını öneriyor bu önermenizi çürütür.
Mate 10pro sorunsuz samsung s8 serisi sorunlu doğrudur olabilir ama bunu daha önceden bilemezdik, ben şahsım adına söyleyeyim her markayı tavsiye ettiğim oldu ama huawei gpu olarak ve video performansı olarak ayrıca mate 10 pro sonrası orjinal kasa tasarımı olarak biraz geride.

Oyun kelimesini duyduğum an iphone derim tek geçerim. Oyunların çoğu optimize halde hazır olması,yeni oyunların çoğunun iosa önce gelmesi ve en önemlisi,en iyi işlemciyi barındıran iphonelar...Bunları birleştirince al sana oyun keyfi ;)

Kamerada mate 20pro detay kısmında hepsini delip geçiyor(40 mekapiksel) ama diğer kısımlarda mükemmel diyemem. İphonenun kamerası da pixel 3 seviyesinde olmasa bile en iyi 2. yada 3. kameraya sahip. Kamerasından pişman olmazsın.

Yalnız iphone kameralarında pro mod yok. Yani işini bilsen bile kendine göre ayarları değiştirmek için bir seçenek yok. Sanırım onu uygulamalarla yapabiliyordun...

Video kısmında genel olarak iphone en iyisi diyebilirim.