iphone xs max batarya sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Efche

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar iphone xs max telefonu 1 ay oldu alali ve son 1 haftadir gece telefonu biraktigim zaman %20%30 arasi sarji gidiyor tum uygulamalar kapali bir hafta oncesine kadar boyle bir sorun yoktu sarjim %1%2 gidiyordu ne yapmam lazim boyle olmasindan dolayi iphone 7 telefonumu degistirdim ayni sorunu tekrar yasiyorum ne yapmam lazim bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim batarya yipranma seviyesi %100 daha

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Arkadaslar iphone xs max telefonu 1 ay oldu alali ve son 1 haftadir gece telefonu biraktigim zaman %20%30 arasi sarji gidiyor tum uygulamalar kapali bir hafta oncesine kadar boyle bir sorun yoktu sarjim %1%2 gidiyordu ne yapmam lazim boyle olmasindan dolayi iphone 7 telefonumu degistirdim ayni sorunu tekrar yasiyorum ne yapmam lazim bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim batarya yipranma seviyesi %100 daha

Kullandığınız cihaz ile ilgili Apple'ın sitesinden destek isteyin sizi arayıp telefonunuzu telefon üzerinden bir test yapıp durumu daha iyi açıklayacaklardır.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Apple destek uygulamasını indir orda test yapıyorlar cihazına

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ayarlardan her bir şeyciği açık bırakırsanız, lüzumsuzları açık bırakırsanız pil biter. Ayarları muntazam bir şekilde, yalnızca ihtiyacınız olanları açarak, pili ciddi bir şekilde koruyabilirsiniz.
Şu videoya bir bakmanızı öneririm, her ne kadar değişuk bir zihniyetle çekilmiş olsa da, çok faidelidir: