iPhone XS Max 8000 TL'ye alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Selamlar,

Uzun zamandır iphone kullanıcısıyım ve şuan 6s kullanıyorum. Telefon değiştirmenin zamanının artık fazlası ile geldiğini düşünüyorum.

Dana önce hiç android kullanmadığımdan iphone ile devam etmeyi düşünüyordum fakat yorumlar beni biraz düşündürüyor.

Şuan yurt dışındayım perşembe döneceğim, o zamana kadar karar vermem gerekiyor.

Sizlerde yorumlarınızla yardımcı olabilirseniz, Alınabilir ve şu telefonlara da bir bak diyeceğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

Note 9 a bakabilir yada mate 20 proyu bekleyebilirsin,şuanda hiçbir telefon 8000 tl etmez ama ülkemizin şartlarını düşündüğümüz zaman bu fiyatlara alışmamız lazım

LyfeX

Asistan
8000 alınır ama ithal ediceksin heralde bence note 9 al tr garantili 5500 fiyatı var hepsiburadada

Onu al gel sat ve Buradan TR Garantili Note 9 al.
Kalan parayla da Galaxy Watch,Gear VR falan set yap

Selamlar,

Uzun zamandır iphone kullanıcısıyım ve şuan 6s kullanıyorum. Telefon değiştirmenin zamanının artık fazlası ile geldiğini düşünüyorum.

Dana önce hiç android kullanmadığımdan iphone ile devam etmeyi düşünüyordum fakat yorumlar beni biraz düşündürüyor.

Sizlerde yorumlarınızla yardımcı olabilirseniz, Alınabilir ve şu telefonlara da bir bak diyeceğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler
Not 9 a baka bilirsin

Sucrofe

Profesör
Dolar kuru şu haldeyken o fiyata alabiliyorsanız alın. En kötü satarsınız geri dönünce.

aylık gelirin 10 bin tl ise alınır. çünkü maaşından fazla parayı telefona vermek akıllı adam işi değil bence.

Dkn nyz

Profesör
Bir telefona 8bin tl versem uykularım kaçar zengin olsam bile x le arasında pek fark yok
Ufak tefek geliştirmeler var ve yarı fiyatına daha iyi cihazlar var

Android'e geçme gibi bir eğilimin yoksa mantıklıdan bile mantıklı. Hem boşuna düşünmene gerek yok, oldu da sıkıldın mı? Türkiye'ye gelince satıp başka bir telefonu alır geri kalanla da diğer isteklerini giderirsin.

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Selamlar,

Şimdiden teşekkürler
Aksesuar falan derken her türlü 8000'i geçecek bence alınmaz.

Kağıt üzerinde, iki dudak arasında, vergilerle yönetilen, sadece tüketim yapılabilen ülkede? 8000 Türk Lirası? Telefona? Arkadaşlar yapmayın. O paralara telefon falan alınmaz. Ha şunu atlamayalım, parayı kolay kazanıyorsunuzdur, toplumun elit tabaka diye tabir ettiği lüx bir hayatınız vardır o zaman bi nebze. Zorunlu ihtiyaç olmadıkça, aylık kazancından daha pahalı telefon kullanan insanlara anlam veremiyorum. Kendim de senelerdir mobil sektörün içindeyim, gerek sahada gerek sıcak satışta gerekse yönetim bölümünde görev aldım. İnanın benim canım ülkemin insanlarının %95'i şekilcilik peşinde. İhtiyacına göre tüketim yapan insan sayısı çok çok az. Bu arada konuyu açan arkadaşım sakın yanlış anlama sözüm sana değil.

spybot

Guru
Onursal Üye
Bir telefona en fazla 3 bin tl den fazla verilmez bence ..:)

Logithx

Profesör
Alınabilirde 8000 tl'ye aldığın cihazın garantisi olmayacak Türkiye'de bir sorun olursa burda hiç bir işlem yapmayacaklar..