iphone xs en ucuz hangi internet satış firmasından alabilirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mumtazkuleli

Üyecik
iphone xs en ucuz hangi internet satış firmasından alabilirim rica etsem önerebilir misiniz?

AlteredTech

Profesör
iphone xs en ucuz hangi internet satış firmasından alabilirim rica etsem önerebilir misiniz?
Şuan en uygun Amazon TR’de gözüküyor. Şahsen XS yerine 11 serisine bakmanızı öneririm. 9K verip de 2. yılına giricek cihaz alırsanız paranıza yazık olur.

Bütçenize bağlı olarak 11 ya da 11 Pro’ya bakmanızı öneririm.

mumtazkuleli

Üyecik
Şuan en uygun Amazon TR’de gözüküyor. Şahsen XS yerine 11 serisine bakmanızı öneririm. 9K verip de 2. yılına giricek cihaz alırsanız paranıza yazık olur.

Bütçenize bağlı olarak 11 ya da 11 Pro’ya bakmanızı öneririm.
önerinizi dikkate alacağım şimdi kontrol ediyorum teşekkür ederim

OzkanK.

Asistan
Çok saçma bir hareket olur bence. 64 GB'lık modelleri bile En uygun 9400-9500 TL olan bir telefona çıkalı 1 yıldan fazla süre olmuş o paraları vermek delilik resmen.
S10+ Oppo'nun çeşitli modelleri Note 10+ vb bir sürü model alınabilir o paralara çok rahat. Yada 2-3 ay daha beklenip S11+ veya ambargo kalkarsa Huawei tarafından P40 flan beklenebilir.

Tommy Vercetti

Profesör
Asıl delilik aynı parayı androide bağlamaktır. Satarken para etmeyecek çünkü. Bu gün 9.5 a xs al 2 sene sonra 8 e sat. Aynı paraya note 10+ al iki sene sonra 4 bine anca satarsın :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2017 de bimden 5000 tl ye iPhone x alanlar bugün o garantisini bitirdiği telefonu 6000 e satıyor ayık olun.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Hangi akıl gidip XS gibi bir telefonu 8K'ya 2.el almak istesin ki? o zamanlar o fiyata alakası dahi olmayan telefonlar varken yani note 10+ ile karşılaştırılmaz eğer 4K'ya ilerde note 10+ gibi bit telefon görürsem çinde olsa dahi alırım. :DD::D:D:D:D

Tommy Vercetti

Profesör
Hangi akıl gidip XS gibi bir telefonu 8K'ya 2.el almak istesin ki? o zamanlar o fiyata alakası dahi olmayan telefonlar varken yani note 10+ ile karşılaştırılmaz eğer 4K'ya ilerde note 10+ gibi bit telefon görürsem çinde olsa dahi alırım. :DD::D:D:D:D
Sen piyasayı bilmiyorsun. Kapış kapış gidiyor hemde. Sen kendince mantık yürütüyorsun ama gerçek hayatta öyle olmuyor.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
2017 de bimden 5000 tl ye iPhone x alanlar bugün o garantisini bitirdiği telefonu 6000 e satıyor ayık olun.
bizim millet kazık yemeyi seviyor galiba :D 6000 bine x almak nedir artık o kadar da olmaz 😂 😂 😂 ki 8500'e alan tanıdıklarım da var yani para bu kadar mı değersiz? :D

OzkanK.

Asistan
Asıl delilik aynı parayı androide bağlamaktır. Satarken para etmeyecek çünkü. Bu gün 9.5 a xs al 2 sene sonra 8 e sat. Aynı paraya note 10+ al iki sene sonra 4 bine anca satarsın :D.
Çok saçma bir bakış açısı. Sen telefondan alacağın faydaya kendine sağlayacağı kolaylıklara bakacaksın. O dediğin olay 1 kerelik oldu ve bizim ülkeye özel oldu diyebiliriz. Yaptırımlar vb olaylardan Dolar 3.5 TL bandıda iken 6 ay 1 sene içinde 7TL civarına çıktı telefonlara ekstra vergiler konuldu üstüne Iphone dünya genelinde telefonlarına yüzde 20 civarında zam yaptı. Ve 4-5 bin TL'ye Iphone alanlar kendilerince kar etmiş oldu 1-2 sene kullansalar bile. Artık bataryası ölmüş güncelleme almayan ekran kasa oranu leş telefonlara ikinci elde para gömen insanlar ne yazık ki halen var.

Tommy Vercetti

Profesör
Çok saçma bir bakış açısı. Sen telefondan alacağın faydaya kendine sağlayacağı kolaylıklara bakacaksın. O dediğin olay 1 kerelik oldu ve bizim ülkeye özel oldu diyebiliriz. Yaptırımlar vb olaylardan Dolar 3.5 TL bandıda iken 6 ay 1 sene içinde 7TL civarına çıktı telefonlara ekstra vergiler konuldu üstüne Iphone dünya genelinde telefonlarına yüzde 20 civarında zam yaptı. Ve 4-5 bin TL'ye Iphone alanlar kendilerince kar etmiş oldu 1-2 sene kullansalar bile. Artık bataryası ölmüş güncelleme almayan ekran kasa oranu leş telefonlara ikinci elde para gömen insanlar ne yazık ki halen var.
İphone unda samsungun da bana sağlayacağı fayda aynı. Her iki cihazda da standart işlemlerim olacak. Kalkıp note 10 da atom parçalamayacağım. İşin sonunda iphone değerini korurken samsung gün geçtikçe değer kaybedecek. Ve ben 2 yada 3 sene sonra cihazdan sıkılıp değiştirmek istediğimde yeni alacağım telefonun fiyatının önemli bir kısmını eski telefonumu satarak karşılayacağım. Bu noktada iphone beni mutlu edecekken samsung isyan ettirecek. Bende böyle düşünüyorum.

OzkanK.

Asistan
İphone unda samsungun da bana sağlayacağı fayda aynı. Her iki cihazda da standart işlemlerim olacak. Kalkıp note 10 da atom parçalamayacağım. İşin sonunda iphone değerini korurken samsung gün geçtikçe değer kaybedecek. Ve ben 2 yada 3 sene sonra cihazdan sıkılıp değiştirmek istediğimde yeni alacağım telefonun fiyatının önemli bir kısmını eski telefonumu satarak karşılayacağım. Bu noktada iphone beni mutlu edecekken samsung isyan ettirecek. Bende böyle düşünüyorum.
Dediğin olayın tekrar olması için 1-2 sene sonra Doların 10-12 TL civarında olması gerekir. En son çıkan model için desen gene bir nebze anlayacam ama 1 yıldan fazla olmuş çıkalı XS modeli ve fiyatı ortalama 9500 TL. 2 yıl kullansa bu telefon 3 yaşından büyük telefonu kaç TL'ye satabilecek eğer 2 yıl sonra dolar düşerse aklı başında hiçbir insan almaz o telefonu. 2000 TL fiyatlara bile.
Üstüne benim anlatmak istediğim 9500 TL verip eski Iphone alacağına S10+ 6300 TL flan. Veya Oppe Reno 2 daha 2 gün oldu çıkalı 256 GB hafıza 8 GB RAM efsane bir tasarım Full ekran 5300 TL flan. Iphone'a göre uygun fiyatlara al 2 yıl kullan daha mantıklı.

stat counter