Iphone XR vs 11

Bu konuyu okuyanlar

StrongK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 11 al dicek bi̇r sürü ki̇şi̇ ama neden almam çünkü bazi youtuberlar kötü di̇yo yada forumlar oyüzden iphone xr almak geldi̇ si̇ze iphone xr mi yoksa iphone 11 mi̇

Son düzenleyen moderatör:

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
bunu derhal gönderin sinirim bozuluyor :D
Şaka bir tarafa kardeşim 11 daha yayılmadı biraz yayılsın. Ha kafadan girecek olursak işlemci olarak önde. Kamera olarak pek bir fark göremedim(geniş açı benim için pek bir anlam ifade etmiyor). Daha sonra çıkmış bir cihaz olduğu için daha uzun süre güncel kalır. Ekranları arasında pek bir fark yok diye hatırlıyorum. Ram olarak 1 gb eklemişler, kutudan hızlı şarj da çıkıyor sanırım. Xr yerine kağıt üzerinde fiyatlar yakın olursa alınabilir. 699 dolar üzerinden vergilerle birlikte hesaplarsam 7105 lira ama Türkiye'ye kaç dolarla satarlar belli olmaz.

Ha tabi android sistemi de oldukça gelişti. Gerçi android'in en eğlenceli markasına ket vurdular. Apple alanı da pek yadırgamıyorum. 7k'da çok para be

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Millet alsın kullansın iphone tercih etmem ama bir iki kişi kötü dedi diye kötü diyip işin içinden çıkmamak lazım nesi kötü donanımı mı kamerasımı tasarımı mı bence tek kötü yanı kamera konumu..

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
15 yaşında ki kardeşimiz konu açıyor büyük ihtimal de zaten telefon falan almayacak belli İphone cihazlar parasını hak etmiyor zaten orası ayrı konu.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
11 beklenmeli. Xr'a yakın fiyattan çıkarsa güzel bir seçenek olur.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
15 yaşında ki kardeşimiz konu açıyor büyük ihtimal de zaten telefon falan almayacak belli İphone cihazlar parasını hak etmiyor zaten orası ayrı konu.
Yurt dışı olarak çok güzel hak ediyor şuan f/p diye aldığımız ürünlerin bir işlemcisi iyi oluyor diğer kısımlar hep her zaman gördüğüm şeyler. Tabi aynı parayı android alırsan yine çok kaliteli olucaktır.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Telefon kötü değil,çok güçlü bir telefon.
Ama o kadar param olsa alır miydim,hayır.Cunku parasını hak etmiyor,lafım Apple a değil,Türkiye deki su olaganustu vergiler yüzünden iPhone 11 ülkemizde alması pek te mantıklı bir cihaz değil.