İphone Xr Nereden Almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
iphone xr mağazası olan yerlerde en düşük (vatan) 6750 tl onun dışında teknosa media markt gibi yerlerde 7000 tl üstü ama n11 hepsiburada gibi internet mağazlarında ise 6200-6300 civarları kredi kartı kullanmıyorum internetteki (hepsiburada-n11)iphone xr leri 6200 tl ye kredi kartı olmadan alamam değil mi ? peki istanbul'da mağazası bulunan 6000 civarları hangi mağazadan alabilirim ? Alamaz isem kredi kartı belki yakınlarımdan bulabilirim ne dersiniz alayım mı hepsiburada n11 den ?

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Amazon sitesi hepsinden ucuz ben xs max aldım sorunsuz şekilde geldi.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Amazon tr sitesi haberin olsun
anlık olarak baktım hepsiburada ile aynı fiyat en son çare birisinden kredi kartı bulup alacağım ama önceliğim internet mağazasındaki fiyatı gerçek mağazası bulunan biryerden almak

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
anlık olarak baktım hepsiburada ile aynı fiyat en son çare birisinden kredi kartı bulup alacağım ama önceliğim internet mağazasındaki fiyatı gerçek mağazası bulunan biryerden almak

Mağazada bulamazsın internetteki gibi ben amazondan aldım sıkıntısız geldi güvenilir site hepsiburadayı bilemem amazon 2 günde yolladı

Reaksiyon puanı
892
hepsiburadadan alabilirsiniz.gayet güvenli bir site.ne yazık ki hiçbir yer 6300 tl ye xr vermiyor.

Esma0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Amazon.com sitesin'den alabilirsiniz ama ben İPhone markası'nın tam bir şişirme olduğuju düşünüyorum. Ben olsan 5 kuruş bile vermem. Bence piyasadaki en iyi telefonlar Mate 20 Pro veya Note 9.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Amazon.com sitesin'den alabilirsiniz ama ben İPhone markası'nın tam bir şişirme olduğuju düşünüyorum. Ben olsan 5 kuruş bile vermem. Bence piyasadaki en iyi telefonlar Mate 20 Pro veya Note 9.
Bende öyle düşünuyor(dum) apple kullanan biriside seğilim anroidçiydim ama yaşadığım sıkıntılar yüzünden bunaldım ve ios almaya karae verdim bu yuzden terxihim iphone xr
Telefonu uzun kullanan biriyim ve ne kadar donanimli olursa olsun android oldugu icin bir iki yil sonra kasma,donma,takilma,akiciligini kaybetme yasamamak icin artik iphone daha iyi gozumde

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Performans olarak ikisinden de daha iyi Xr. Ama iş işlevselliğe geldiğinde Samsung ve Huawei kat kat öne çıkıyor tabi :).

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
iphone xr mağazası olan yerlerde en düşük (vatan) 6750 tl onun dışında teknosa media markt gibi yerlerde 7000 tl üstü ama n11 hepsiburada gibi internet mağazlarında ise 6200-6300 civarları kredi kartı kullanmıyorum internetteki (hepsiburada-n11)iphone xr leri 6200 tl ye kredi kartı olmadan alamam değil mi ? peki istanbul'da mağazası bulunan 6000 civarları hangi mağazadan alabilirim ? Alamaz isem kredi kartı belki yakınlarımdan bulabilirim ne dersiniz alayım mı hepsiburada n11 den ?
iphone XR 64gb

Buraya göz atabilirsin. Yalnız bu Avrupadan geldi ve imei kayıtlı değil. Yani 650₺ küsür ödeyerek kayıt yapman gerekiyor.

Avrupa modeli olsa bile Türkiye’de kvk,genpa ve applestore garantili diyor ama bu kesin doğru mu bilemiyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
iphone XR 64gb

Buraya göz atabilirsin. Yalnız bu Avrupadan geldi ve imei kayıtlı değil. Yani 650₺ küsür ödeyerek kayıt yapman gerekiyor.

Avrupa modeli olsa bile Türkiye’de kvk,genpa ve applestore garantili diyor ama bu kesin doğru mu bilemiyorum.
4700 mü?
Bu işte bir bit yeniği var...

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
4700 mü?
Bu işte bir bit yeniği var...
Bende şüphelendim ama gerçek olabilir. Telefon mesela Danimarka apple sitesinde 5200₺ ve attığım linkteki telefon spot olduğu için piyasa fiyatından biraz daha ucuz satılıyor.

Birde bizim hepsiburada gibi apple sitesinden daha ucuz satan yerler var ya belki oradan daha da ucuza almışlardır.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Hıyar çıkma ihtimali de var ama... Bence bulaşılmaz.
Zaten bence o paraya Note 9 dururken Iphone'da alınmaz.
Bence de olabilir. Ama başka konuda Hakkı Alkan,oradan 3 telefon aldığını söyledi.

O fiyata elbette note 9 alınır da arkadaş xr’ı tercih etmiş gibi görünüyor.

Reaksiyon puanı
892
Bende öyle düşünuyor(dum) apple kullanan biriside seğilim anroidçiydim ama yaşadığım sıkıntılar yüzünden bunaldım ve ios almaya karae verdim bu yuzden terxihim iphone xr
Telefonu uzun kullanan biriyim ve ne kadar donanimli olursa olsun android oldugu icin bir iki yil sonra kasma,donma,takilma,akiciligini kaybetme yasamamak icin artik iphone daha iyi gozumde
Hiç de şişirme değil bence de.Haklısınız kasmalar donmalar yaşanıyor androidde.6s kullanıyorum 2 yıla yaklaşacak hala aynı hızı.Şuanda xs ve xr ın üstüne çıkacak telefon yok piyasada.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Son kez söyliyeyim hepsiburadadan alacağım yüksek ihtinalle güvenilirdir degil mi ya ?
Normalde hepsiburadadan alisveris 4-5 kere yaptim memnun kaldim hepsinden de insan boyle yüklü bir mebla olunca da korkuyor ya

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Satıcı Hepsiburada olduktan sonra sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Cihazı aldığınızda seri nosundan falan garantisini sorgulatın derim, cihazı açtığınız gün başlar garantisi (apple ın sitesinden)
Bide şu konuyu okumanızı öneririm :
https://forum.shiftdelete.net/threa...al-telefon-alirken-mutlaka-bunu-yapin.533035/
garantisini nereden sorgulatıyorum (apple) ve açtıktan sonra diyelim ki bir sıkıntı çıktı bu işler nasıl işler ki örneğin iadeyi kabul etmezler ise ? Bu arada attığınız linki de okudum çok yararlıydı uygulayacağım,teşekkürler sizede.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
garantisini nereden sorgulatıyorum (apple) ve açtıktan sonra diyelim ki bir sıkıntı çıktı bu işler nasıl işler ki örneğin iadeyi kabul etmezler ise ? Bu arada attığınız linki de okudum çok yararlıydı uygulayacağım,teşekkürler sizede.

Kardeşim amazon sitesi bu konuda sana 30 gün iade sağlıyor beğenmezsen dahi iade alıyorlar.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
amazonda amozon satıcısından aldım mı da 6700 oluyor hepsiburadadan da off ne yapacağımı bilemedim 6700 leri verince 100 daha verir vatandan gerçek mağazasından alırım off ne yapsam bilemedim

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
amazonda amozon satıcısından aldım mı da 6700 oluyor hepsiburadadan da off ne yapacağımı bilemedim 6700 leri verince 100 daha verir vatandan gerçek mağazasından alırım off ne yapsam bilemedim

Hepsiburada kendi firması güvenilirdir yaman iketişim neyin nesidir yprumlarını bak

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hocam garantisini sorgulatma sebebiniz cihaz ne kadar 0 bile olsa önceden açılmış mı o yüzden. Eğer zaten açılmışsa iade edersiniz şikayetçi olup sonuçta satın aldığınız tarih belli.
site : Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence o firmadan dolayı bir sorun olmaz. Yorumları okuyun iyi yardımcı olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada trendyolda iphone xr 6200 tl ordan da alabiirsiniz daha uygn. Hepsiburadada daha pahalı sanırım.

Son düzenleme: