iPhone XR mi yoksa X mi almaliyim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Evet arkadaslar telefon almak istiyorum fakat kararsiz kaldim XR cikmadi ama simdi ben Iphone X mi alsam yoksa XR mi alsam hangisi mantikli fiyatlari Iphone X 7.000 TL Iphone XR 8 bin olur diye tahmin ediyorum.Kiyaslama yaptigimda X one cikiyor.Ben kameraya onem veren birisiyim XR bu konuda iyi midir.Sizce hangisini alayim.

X donanim olarak cok onde ama Xr nin Bokeh ozelligi ve islemci farki var da
İki işlemci arasındaki farkın sizin farkedebileceğiniz kadar uçuk bir fark olduğunu düşünmüyorum. XR tek kameralı değil miydi? Portre var ise de yazılımsal olduğunu düşünüyorum yanlışım var ise düzeltin. Portre modunda XR ın tek artısı derinlik algısını daha sonra değiştirebiliyor olmak. Bence 1000 tl gibi bir fark olursa aralarında X almak daha mantıklı.

İki işlemci arasındaki farkın sizin farkedebileceğiniz kadar uçuk bir fark olduğunu düşünmüyorum. XR tek kameralı değil miydi? Portre var ise de yazılımsal olduğunu düşünüyorum yanlışım var ise düzeltin. Portre modunda XR ın tek artısı derinlik algısını daha sonra değiştirebiliyor olmak. Bence 1000 tl gibi bir fark olursa aralarında X almak daha mantıklı.
Iphone X te Ios 12 ile portre derinligini ayarlayamiyor muyuz?

Neye göre kime göre??
Size kalsa Tüm iOS Cihazlar "Çöp" Gözünüzü Nefret Bürümüş Apple'a Karşı.
Android den başka hiç bir şey bildiginiz yok varsa yoksa android siz ve sizin gibiler için..
Yazık.. ne diyim..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Neye göre kime göre??
Android den başka hiç bir şey bildiginiz yok varsa yoksa android siz ve sizin gibiler için..
Yazık.. ne diyim..

Son düzenleme:

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Evet arkadaslar telefon almak istiyorum fakat kararsiz kaldim XR cikmadi ama simdi ben Iphone X mi alsam yoksa XR mi alsam hangisi mantikli fiyatlari Iphone X 7.000 TL Iphone XR 8 bin olur diye tahmin ediyorum.Kiyaslama yaptigimda X one cikiyor.Ben kameraya onem veren birisiyim XR bu konuda iyi midir.Sizce hangisini alayim.
İphone XR tavsiye ederim.

Neye göre kime göre??
Yazık.. ne diyim..

Neye göre kime göre??
Yazık.. ne diyim..
Seninde tek bildiğin iphone başka bişeye bakmıyosun bile,sen s9 plus mı iphone 7 plusmı sorusuna 7 plus demiş bi insansın sıkıntı sende Bizde değil

Dkn nyz

Profesör
Neye göre kime göre??
Yazık.. ne diyim..

Neye göre kime göre??
Yazık.. ne diyim..
Bir telefone 5 10 bin tl arası para verdikten sonra nasıl sevebilirim anlamıyorum. 1000tl lik çihazlara 5 binden fazla para veriliyor

Seninde tek bildiğin iphone başka bişeye bakmıyosun bile,sen s9 plus mı iphone 7 plusmı sorusuna 7 plus demiş bi insansın sıkıntı sende Bizde değil
Dilimden anlayan biri daha sonuna,a katılıyorum.

Son düzenleme:
Bence Note 9 Alabilirsiniz fiyatı 6.299 TL, Apple alınmaz şu zamanda paranıza yazık.
Adamlar sürekli içerik azaltıyorlar, içinden çıkan adaptör hızlı şarj etmiyor kablosu da öyle kulaklık hep aynı zaten dönüştürücü yok artık kutu içeriğinde acaba neyine bu kadar para ödüyorum diye hiç düşündünüz mu? /( bilinçli yapılmış yavaşlamalar ve her güncelleme ayrı bir sorun kısmını atlamışım )

sdelta

Profesör
Çift kamerayı falan geçtim iPhone X de OLED ekran var XR da LCD ekran var. Sırf bunun için bile iPhone X tercih edilir bence.

Leand

Asistan
Hocam xr alın kesinlikle iphone bile x'i tedavülden kaldırdı millet yeni 5c,xr olacak diyorda esas x modeli oldu 5c.Yarın öbürgün esamesi bile anılmayan model olucak ha garanti olsun derseniz xs modeline zorlayın ama x modelini tavsiye etmem hatırladığım kadarıyla x cihazında ekran ve kasa problemleri vardı.xr alın yada xs alın geçin bence x zarar yatırım olur hem mis gibi güncel işlemci var. ;)