İphone Xr kulanıcı deneyimi.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tahay0

Üyecik
Beyler merhaba İphone Xr alacağım da(şuanlık öyle düşünüyorum) kullanna varsa iyi veya kötü memnun kaldığınız ya da kalmadığınız yerlerini yazar mısınız?

Bu arada ben İphone Xr vs. Telefonların fiyatlarının ne zaman indiğini ne zaman çıktığını nasıl ilerlediğini görebileceğim bi web sitesi var mı ? ( Grafik olarak)

odinfo

Asistan
İPHONE Xr inceleme yazıcınca google amcamıza sürüsüne bereket sonuç çıkartıyor. Uzun kullanım testleri yapanlar var.

Leand

Profesör
Iphone xr düşünüyorsan hiç takılma al derim kullanıcı yorumlarında bir tane beğenmeyen görmedim kullanmayanlar genelde laf yapıyor telefon 10 numara telefon için rahat olsun bence al.

progamer7206

Profesör
Beyler merhaba İphone Xr alacağım da(şuanlık öyle düşünüyorum) kullanna varsa iyi veya kötü memnun kaldığınız ya da kalmadığınız yerlerini yazar mısınız?

Bu arada ben İphone Xr vs. Telefonların fiyatlarının ne zaman indiğini ne zaman çıktığını nasıl ilerlediğini görebileceğim bi web sitesi var mı ? ( Grafik olarak)
İos isterseniz iphone xr hiç düşünmeden alınır.

Leand

Profesör
Arçelikte 6500 olması lazım bence bir sorun öğrenin fiyatı bu arada düşmeyen bir model samsung, xiaomi düşmüyor iphone'mu düşecek :D :D

mesutx

Üyecik
7000'e yükseldi birçok sitede, geçen hafta 6400'dü fiyatı 😔

Tahay0

Üyecik
İPHONE Xr inceleme yazıcınca google amcamıza sürüsüne bereket sonuç çıkartıyor. Uzun kullanım testleri yapanlar var.
Onların hepsini izledim ancak forumdakilerden de yorum almak istiyorum :) sen merak etme senden önce düşündüm ben onu

stat counter