iPhone XR ekran spekülasyonları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Dekan
Pahalı olması konusu pro modelinin normal modelden neden 300$ daha pahalı olmasına cevaptı. Önceden dediğim gibi bir lcd ile son model oledin karşılaştırılması mantıklı değil ve bu kısımda konu sahibiyle hemfikir değilim.
Pardon yanlış bende o zaman. Yanlız şöyle bir şey var, dünya genelinde olmayan ama sadece bu ülkede olan sıkıntılar hakkında konuşuyoruz çünkü dünya genelinde fark az ve aradaki düşük fiyat bunları insanın gözüne getirmiyor. Sıkıntı yine vergiler, apple türkiye, dolar vs. Yoksa bunlar olmasa ben apple beğeniyorum en sevdiğim marka.

TheTruthHurts

Wait so I can type anything I want here?
Pardon yanlış bende o zaman. Yanlız şöyle bir şey var, dünya genelinde olmayan ama sadece bu ülkede olan sıkıntılar hakkında konuşuyoruz çünkü dünya genelinde fark az ve aradaki düşük fiyat bunları insanın gözüne getirmiyor. Sıkıntı yine vergiler, apple türkiye, dolar vs. Yoksa bunlar olmasa ben apple beğeniyorum en sevdiğim marka.
Oraya gelirsek cevabım basit: Türkiye’den iphone alınmaz. Birisi alacaksa bence yakınından yurtdışından getirmeye falan çalışsın. Amerika gibi yerden alırlarsa o 1500₺’lik cezayla bile Türkiye fiyatlarından daha ucuz oluyor.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Pahalı olması konusu pro modelinin normal modelden neden 300$ daha pahalı olmasına cevaptı. Önceden dediğim gibi bir lcd ile son model oledin karşılaştırılması mantıklı değil ve bu kısımda konu sahibiyle hemfikir değilim.

Konu sahibi sadece Xr’ın çözünürlüğünün gerçek kullanımda 1080pye göre çok fark yaratmadığını söylese hemfikir olurdum(bu konuda hemfikirim de) ama sanki konu sahibi genel olarak xr’ın ekranını s10e’nin seviyesinde gibi göstermeye çalışıyor gibi geldi. İşte bu bir sorun.
s10e değil s10+ sadece normal hayatta farkedilmediğini ekran çöp diyenlere aldırmamanızı uyardım ama apple düşmanları yine konuyu başka yere çekti.

ertanplencelik

Üyecik
amoledin daha az pil tükettiğini söyleyen biriyle tartışmak istemiyorum teşekkürler.

stat counter