iPhone X vs Note 8

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Siz olsaydınız hangisini alırdınız.

• Note 8

Kullanılan: 22 62.9%
  • iPhone X

Kullanılan: 13 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    35
@Durmuşkandemir @BJKolik hakkı Alkan'ın iPhone x ilk bakis videosunu dakika 5den sonra izleyin cihaz kamerada ilk açılışta donuyor. Başka moda geçmek gerekiyor.
:):) Eğer o ilk 8 ön inceleme video suna diyorsan gülerim bir o cihaz inceleme cihazı 2 daha ıos 11 ilk sürümü yüklü olabilir yani 6s bile gecikmeden açılıyorsa onun geç açılması imkansız ;) bende dikkat ettim video da ama inceleme cihazı olunca gayet normal ya sen apple ye düşman gibisin ama her video incelemesine bakıyorsun Murat kardeş için deki aşk mı nefret mi :)

:):) Eğer o ilk 8 ön inceleme video suna diyorsan gülerim bir o cihaz inceleme cihazı 2 daha ıos 11 ilk sürümü yüklü olabilir yani 6s bile gecikmeden açılıyorsa onun geç açılması imkansız ;) bende dikkat ettim video da ama inceleme cihazı olunca gayet normal ya sen apple ye düşman gibisin ama her video incelemesine bakıyorsun Murat kardeş için deki aşk mı nefret mi :)
Videoyu izledim harbiden kamera fluda kalıyor. Adam FBI mübarek

S7'lerin nougat beta 1'i için yapılan yorum şuydu
Uçuyor .
Gerisini sen hesapla
En güçlü mobil işlemci var özürlü yazılımda bile uçması lazım

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Bunu belirtmek istiyorum İOS her zaman androidden bir adım önde android özgür olabilir geliştirebilir vs. ama virüse karşı ömür süreci hakkında aynı şeyi söylemem çünkü herkes telefon mühendisi yazılımcısı değil bir insan telefona 4000-5000 tl verecekse telefonun uzun süre stabil gitmesini ister ve en iyisini olmasını ister şuan İphone X bütün telefonlardan bir adım önde ve bu telefon çok pahalı olmasına rağmen iphone 7 ve iphone 8 den daha çok satış yapacağını düşünüyorum

Burada aslında iphone x in karşısındaki cihaz s8 olmalı. iphone x'in plus modeli olsa s8 plus olmalıydı. note serisi ayrı bir kafa aslında. note serisi bana biraz daha telefon özelliği eklenmiş küçültülmüş tablet izlenimi veriyor. Gerçi ikisinde de nacizane görüşüm samsung yönünde.

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Burada aslında iphone x in karşısındaki cihaz s8 olmalı. iphone x'in plus modeli olsa s8 plus olmalıydı. note serisi ayrı bir kafa aslında. note serisi bana biraz daha telefon özelliği eklenmiş küçültülmüş tablet izlenimi veriyor. Gerçi ikisinde de nacizane görüşüm samsung yönünde.
ne alakası var s8 in rakibi iphone 8 iphone 8 plus un rakibi s8+ İphone X in rakibi Note 8 :)

ne alakası var s8 in rakibi iphone 8 iphone 8 plus un rakibi s8+ İphone X in rakibi Note 8 :)
Aslında çok alakası var adı üzerinde note serisi yani özel kullanıcı deneyimi veren bir seri iphone ne zaman note serisi cihaz üretti ki, cep telefonu serisi olan x modelini note ile karşılaştırıyoruz. tabi ürünü özellik olarak değilde sadece çıkış tarihine göre düşüneceksek dediğiniz doğru olur. tıpkı iphone kullanıcılarının s8 çıktığında, yahu iphone 7 geçen senenin telefonu yenisi gelsin onunla karşılaştıralım demesi gibi. :)

stat counter